זוכרים את "חברים"? יכולים לצטט בעל פה פרקים מעונות 3-6? אז כבר יש לכם יתרון על פני שחקן הסדרה, מת'יו פרי. בראיון שהוצף מחדש לרגל חגיגות ה-25 לעליית הסדרה, נדהם האינטרנט מחדש מדבריו של פרי לרדיו BBC 2 לפני כשלוש שנים, בו הודה שנמחק לו הזיכרון מצילומי הסדרה עקב התמכרותו לאלכוהול ומשככי כאבים.

במהלך הראיון שאל השדרן את פרי מהו הפרק החביב עליו ביותר בסדרה. פרי, במקום לגרד בראשו ולתת תשובה סטנדרטית של 'כולם אהובים ואי אפשר לבחור', הדהים את המאזינים כשהודה בכנות - "אני חושב שהתשובה היא, אני לא זוכר שלוש שנים מהסדרה... הייתי קצת מחוק בזמנו, איפשהוא בין העונה השלישית לשישית. אז אף אחד מהפרקים האלה".

פרי אף הודה בזמנו בראיונות אחרים כי ההתמכרות שלו בזמן צילומי הסדרה גרמה לו לבעיות רבות: "כשהייתי בצרות זה היה פומבי, כי הייתי בסדרת טלוויזיה שצפו בה 30 מיליון אנשים. העובדה שהייתי בטלוויזיה גרמה לאנשים לשים אלי לב קצת יותר, אז ניצלתי את זה מפעם לפעם".

View this post on Instagram

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

בראיון אחר למגזין פיפל משנת 2013 אמר - "למי שמביט מבחוץ, היה נדמה כי יש לי הכל. אבל בעצם זו הייתה תקופה מאוד בודדה בגלל שסבלתי מאלכוהוליזם, זה התחיל לפני 'חברים', זו מחלה שגוברת בהדרגה. שתיתי קרוב לליטר וודקה בממוצע ליום, וככל שכמות האלכוהול שצרכתי גברה, כך הזיכרון שלי התערפל. בעקבות תאונה עם אופנוע ים ב-1997 קיבלתי מרשם למשכך הכאבים החזק ויקודין והתחלתי גם לצרוך כדורים ברמה מטורפת. הייתי מגיע לעבודה רועד וישנוני. מעולם לא הייתי מסומם במהלך צילומים, אבל הייתי עם הנגאובר אדיר. הייתה לי בעיה עם אלכוהול וגם עם כדורים ולא יכולתי להפסיק. המצב החמיר כל כך וכבר לא הייתי מסוגל להסתיר זאת וכולם בסדרה ידעו. סדר גודל של שלוש עונות אני בכלל לא זוכר, וגם לא יכול שלא להביט בבעתה בתמונות מאותן שנים, זה מפחיד. הייתי אדם חולה, נרקיסיסט חסר תקנה, וחשבתי רק על עצמי. ברגע שזה השתנה הגיע לחיי אושר אמיתי".

יש לציין שפרי מאז בילה לא מעט זמן במכוני גמילה עד שנגמל סופית, וכיום אף מממן מכון כזה בשם "Perry House".