"האחיות המוצלחות שלי" זכתה להצלחה אדירה בארץ, והפכה לאחת הקומדיות המוערכות ביותר של השנים האחרונות. כעת, היא הפכה מוכרת גם מחוץ לגבולות ישראל, כאשר קטעים ממנה הפכו ויראלים ברחבי העולם - אבל, איך לומר, לא מהסיבות הרגילות.

טס השילוני (מור, בשבילכם) ודור כאהן (שגילם את דור, בן זוגה) התעוררו הבוקר להפתעה גדולה: סצנת הסקס הזכורה שלהם מהסדרה הגיעה, לא ברור איך ולמה, לאתר פורנו. כזכור, מור החיילת הממורמרת הייתה דלוקה על בן גיגי (גל פופולר) במשך העונה הראשונה של הסדרה, אבל הוא שבר את ליבה. בעונה השנייה, התברר שבחור חדש נכנס לחייה - דור, חייל גם הוא. בניגוד לבן גיגי הכריזמטי והחצוף, דור היה טיפוס אחר לגמרי: חנון בלתי מזיק שלא ממש יודע לעמוד על שלו.

למרות כל הכוונות הטובות, למור לא לוקח יותר מדי זמן עד שהיא משתעממת מדור, ובמשך עונה שלמה היא עושה מאמצים להיפרד ממנו. הסצנה המדוברת, זו שעלתה לאתר למבוגרים בלבד, היא מהרגע בו מור מבינה שהיא לא באמת מעוניינת בקשר הזה (ויש לומר, גם לא מאוד נמשכת אליו). ובזמן שמור לא באמת מגיעה לפורקן, היא מודיעה לבן זוגה שהיא אכן הגיעה לסיפוק (אבל לא יוצא דופן), או במילותיה - "גמרתי סבבה".

מתוך "האחיות המוצלחות שלי" (צילום: yes, צילום מסך)
מתוך "האחיות המוצלחות שלי" | צילום: yes, צילום מסך

אמנם מדובר בסצנה עגומה במיוחד, אבל מישהו כנראה חשב שהיא מתאימה לאחד מאתרי הפורנו שמסתובבים ברשת. כאהן עצמו היה מאוד מופתע מהתגלית - ובשיחה איתו, הוא הודה כי "זה הכי מצחיק בעולם פשוט. זה מטורף לראות את עצמך באתר פורנו, שלחתי את זה לכל החברים שלי, אני בטירוף. זה בעיקר מצחיק כי אני חושב, מי מענג את עצמו על רקע סצנת הסקס העצובה הזו? זו אפילו סצנה לא מינית, זו סצנה קשה שמראה סוף של יחסים, ואנשים מעלים את זה? זה פשוט מטורף".

לפי כאהן, לא הוא ולא השילוני היו הראשונים לגלות את הסצנה באתר המדובר. "זה ממש מצחיק", הסביר, "חבר שלי, שאני לא אחשוף את שמו, נכנס לאתר פורנו על מנת לבצע את מה שעושים, ואז הוא נתקל בזה ושלח לי". ומתברר שסצנת הסקס העלובה של דור ומור לא הייתה היחידה מתוך "האחיות המוצלחות שלי" שמצאה את עצמה באתר פורנו: "אני חושב שזו לא רק הסצנה הזו, אני חושב שאלה כמה סצנות סקס מהסדרה בסרטון אחד. אבל זה קצת מוריד מהמגניבות של הדבר". 

גם השילוני הייתה בהלם לנוכח התגלית. "זה די מדהים אותי לדעת שמישהו חשב שהסצנות האלה מחרמנות ברמה של לחתוך אותן החוצה ולהפוך אותן לסרטון באתר פורנו", סיפרה, "סצנות שהכי הרבה עירום שיש בהן הוא כתפיים, שרואים בהן את המין בהסכמה הכי עצוב ומדכא שנראה אי פעם בטלוויזיה בין שתי הדמויות הכל כך לא מיניות האלה! בסך הכל לקחתי את זה כמחמאה, אבל אני לא בטוחה אם yes ישמחו מהפרת זכויות היוצרים הזו".

 

זו אולי לא המטרה שלשמה הן נועדו, אבל סצנות סקס מסדרות וסרטים שונים כבר מצאו בעבר את דרכן לאתרי הפורנו המובילים. הן תמימות הרבה יותר משאר הממצאים, אבל כנראה נמצאות שם משתי סיבות עיקריות - להגדיל את תנועת הגולשים וקידום האתרים בגוגל, וגם לספק תוכן לאלה שמעדיפים את התוכן המיני שלהם רך ביותר (או, לשם שינוי, לאלה שלא מעוניינים לצרוך פורנו שכולל ניצול של שחקנים). 

גם כוכבי סדרת הלהיט של נטפליקס, "ברידג'רטון", גילו יום אחד שהסצנות בכיכובם מופיעות במקום הלא נכון - אבל הם דווקא לא לקחו את זה בהומור. פיבי דינבור (דפני) ורגה ז'אן פייג' (סיימון) היו מאוד נסערים כשגילו שסצנות הסקס שלהם זמינות באתרי פורנו: " זה מלחיץ במיוחד עבור פיבי דינבור ורגה-ז'אן פייג', שני שחקנים צעירים שקיבלו תפקיד של פעם בחיים אבל לא הסכימו להיות מנוצלים באופן הזה. כל מי שחושב לנסות להעלות את הסצנות באופן פיראטי יתקל בכל הכוח של פלטפורמת הסטרימינג הגדולה בעולם נגדם", סיפרו מקורבים לשניים בזמנו.