נואה ג'ופ הוא עדיין איננו שם מוכר במיוחד לקהל הרחב, אבל הוא כנראה עוד הולך להגיע ליעד הנכסף הזה - וכפי שזה נראה, זה רק עניין של זמן. למרות שהוא עדיין בתחילת דרכו, ג'ופ בן ה-15 כבר עבד עם שניים מהשחקנים ההוליוודיים המוכרים ביותר, כשכיכב ב"היית צריכה לדעת" בתור הנרי, בנם של גרייס (ניקול קידמן) וג'ונתן (יו גרנט). עוד קודם לכן, בשנת 2019, השחקן גם השתתף בסרט "האני בוי" של הבמאית הישראלית עלמה הראל, בו שיחק לצד שיה לה-באף והזמרת KFA טוויגס, שם השניים הכירו לראשונה והפכו לזוג (במערכת יחסים שעלתה לכותרות לאחרונה בנסיבות הרבה פחות מחמיאות). עכשיו, ג'ופ גם מתחיל לגזור קופון לא קטן על הרזומה שלו.

אחרי ההצלחה היחסית של "היית צריכה לדעת", ג'ופ יככב בעוד יצירה מבית HBO, כשהפעם מדובר בסרט העתידי "No Sudden Move" של שירות הסטרימינג HBO מקס, וגם בו הוא ישחק לצד שמות גדולים של ממש, ביניהם דון צ'ידל ("איירון מן 2"), בניסיו דל טורו ("סיקאריו") ודיוויד הארבור ("דברים מוזרים", "יחידת המתאבדים"). וזה לא הכל - הסרט המדובר מבוים על ידי הבמאי הידוע סטיבן סודרברג ("אושן 11").

"No Sudden Move" מתרחש בשנת 1955 בדטרויט, ומתמקד בקבוצת פושעים שנשכרים על מנת לגנוב מסמך (שעד כמה שהם יודעים, הוא מסמך פשוט לחלוטין). כשהתוכנית שלהם משתבשת להחריד, הם מחפשים אחר מי ששכר אותם ותוהים מה הייתה מטרתו, ובכך נשאבים למערכת הדרגים הסבוכה של העיר המשתנה. ג'ורג' קלוני גם הוא היה אמור לקחת חלק בסרט החדש, אך הוא נאלץ לסגת מתפקידו. 

נראה כי ג'ופ ממש זוכה בכל הקופה: לא רק שהוא יעבוד עם כמה מהאנשים המוערכים בתעשייה, הוא גם יקבל תשלום נאה במיוחד על הסרט המדובר - לא פחות מ-840 אלף דולר (מעל ל-2.6 מיליון ש"ח). אל הסכום המכובד הזה התווספו גם הטבות מפנקות: שני כרטיסי הלוך חזור במחלקת עסקים עבורו ועבור בן משפחה, דירה משלו (!) בת שלושה חדרי שינה לתקופת הצילומים וסכום בזבוזים יומי של 100 דולר ליום. אבל מעבר לשכר, ההטבות האלה כנראה לא מאוד מרגשות את ג'ופ, שכבר קיבל תנאים דומים גם על השתתפותו ב"היית צריכה לדעת".