תוכנית הבוקר היא סדרה בעלת שם מבלבל להפליא, וגם אחת הסדרות המסקרנות של עונת השידורים הקרובה. הסדרה תשיק את שירות הסטרימינג החדש של אפל, Apple TV פלוס, וכדי שתבינו כמה ברצינות אפל לוקחת את המסע שלה אל מחוזות התוכן, די למנות את שלושת השמות שמככבים (ומפיקים) בתוכנית הבוקר: סטיב קארל, שחוזר לטלוויזיה לראשונה מאז שעזב את המשרד, ריס ווית'רספון שבדיוק סיימה עונה שנייה בדרמת האיכות של HBO שקרים קטנים גדולים וג'ניפר אניסטון, שתוכנית הבוקר תשיב אותה למסך הקטן לתפקיד מרכזי ראשון מאז חברים.

בהתאם, הסדרה עוררה עניין תקשורתי רב כבר מרגע הכרזתה, עמדה גם במרכזו של אירוע חשיפה מתוקשר שאפל ערכה לפני כמה חודשים, ולמרות שלא נקבע לה עדיין תאריך עלייה מדויק, היא שחררה בשבוע שעבר טיזר-טריילר ראשון, שהיה אמור לגרות את סקרנותם של הצופים הפוטנציאליים, ולשכנע אותם להצטרף לשירות הצפייה שעדיין לא הושק.

אם להתנסח בעדינות, נראה ששני הצדדים לא יצאו מרוצים מהטיזר-טריילר לתוכנית הבוקר. הסרטון גרף אמנם יותר מ-2,300,000 צפיות ביוטיוב מאז שעלה לאוויר, אבל התגובות אליו בינוניות למדי. במקום להדגיש את האלמנטים הקומיים שצופים מזהים עם קארל, ווית'רספון ואניסטון, ובמקום להציג את הרקע הקליל יחסית של תוכנית בוקר, בחרו באפל טריילר אפל וקודר שאפילו לא מכיל את פניהם של הכוכבים המוכרים, אלא רק את קולותיהם, ורק במשפטים הצהרתיים ודרמטיים שמשווים לתוכנית הבוקר אפּיל של סדרת איכות פלצנית ושבעה. לא שיש בזה משהו פסול, כן? אבל הבטחתם לנו את רייצ'ל גרין ומייקל סקוט - וזה מה שקיבלנו?

התגובות, כאמור, היו מפולגות. באתר ביקורת התרבות דיילי ביסט העניקו לקדימון הזה את תואר "הטריילר הגרוע של השבוע", וכתבו שהוא נראה כאילו "רוחות הרפאים של חדר החדשות של ארון סורקין רודפות את המסדרונות והסטים שאפל שכרה. אין מידע אמיתי על הסדרה, מתי היא תצא או על מהו בכלל שירות Apple  TV Plus". העיתונאי והסופר מארק האריס הגיב לטריילר וצייץ "זו תוכנית על רוחות רפאים?", ובציוצים נוספים נכתב "הקדימון לסדרה החדשה של Apple TV לא היה הגיוני בשום צורה" ו-"נהניתי מאוד מהטיזר לתוכנית הבוקר. מצד שני, הבית שלי מקושט בתמונות האירוסים של ג'ניפר אניסטון וסטיב קארל, והוא גם מלא ברוחות רפאים שצועקות בלחישה דברים על יושרה עיתונאית, אז אני כנראה קהל היעד".

מהמעט שפורסם על תוכנית הבוקר ידוע שאניסטון וקארל יגלמו בני זוג שגם מנחים יחד תוכנית בוקר מצליחה (כמו פאולה וליאון, רק - לפי הצילומים - הרבה פחות כיפית), ומנסים להכריע ולהכתיב את אופייה על רקע השינויים בהרגלי צריכת החדשות של הצופים האמריקאים. נוסף לווית'רספון, יצטרפו אליהם גם נסטור קרבונל (אבודים), בילי קורדאפ (כמעט מפורסמים), מארק דופלס (ואז הגיעה טלי) וגוגו מבת'ה-רואו (פרדוקס קלוברפילד). בשירות הצפייה של אפל עתידות לעלות גם הפקות נוספות, בהן תוכנית חדשה מבית היוצר של אופרה וינפרי, אנתולוגיית פנטזיה בהפקת סטיבן ספילברג, וסדרות בכיכובם של ג'ניפר גארנר (קאמפינג) וג'ייסון מומואה (משחקי הכסאקוומן). השירות יושק גם בישראל בחודשי הסתיו, אם כי החברה, כאמור, לא התחייבה עדיין על תאריך עלייה לאוויר.