נאמר לא מעט על העונה הזאת של "הישרדות" אבל אין ספק שהפרקים האחרונים איששו את התחושה שזו העונה הכי קרובה שיש ל"בעל זבוב". מה גם שאחרי היחשפות לשניהם מאבדים את האמון באנושות, בעיקר אחרי ההדחה הסופית של קוז'י. אבל כבר נגיע לזה.

אם אלינה הייתה יודעת מה יהיה מחיר הבגידה שלה, כנראה שהייתה מעדיפה להמשיך לשמוע את הצעקות של ליטל ואת סיפורי הרחוב של ישראל. הבריונות כלפיה יצאה מכל פרופורציה ואף מהלך במשחק הזה, בוגדני ככל שיהיה, לא מצדיק התנהגות כזו. היא מקבלת ריקושטים גם כשזה מאוד לא מתבקש והחבורה מתחילה להתנהג כמו המאגניבים במאחורה של האוטובוס שזורקים עליה מסטיקים. הניצחון שלה במשימת הפרס היה קתרזיס מתוק, אבל גם עונש כי אז נאלצנו לראות שעה של שחנ"ש עם עידן חביב במזגן. מה עשינו רע? במה חטאנו?

רק רוצה להוסיף שאם עידן היה רוצה להקים כת הוא היה עושה את זה בהצלחה יתרה. נראה שכל יצור חי שבא איתו במגע יוצא מחושמל מאהבה ואני כבר מצפה בקוצר רוח לעונה הבאה של "הרמון".

View this post on Instagram

A post shared by הישרדות - ערוץ 13 (@survivor.israel) on

תגידו, כשיש משימה גם אתם תמיד מצפים שגיאזו יקרא שוב לאילנה אביטל? הוקל לי שהיא הודחה אבל זה שינוי שיקח לי זמן להתרגל אליו. במקום אילנה אביקתל קיבלנו את קוז'י, שהקריב שיחת וידאו עם ההורים של ירדן ("אני מאוהב בבת שלכם!!!") כדי שיוכל להישאר בתחרות. לישראל כנראה אזלו דימויים מעולם התחבורה אז הוא פינה את זמנו לניסיון סכסוך רופס ואמר שהוא היה מוותר במידה והיה בבקתה, ועל זה נאמר: טוב אחי. אבל עזבו, אין משמעות לשום דבר מכל זה. שום ביצה ושום גיז'דור של ירדן. בשניה אחת קוז'י נפל ורכבת ההרים הרגשית הזו הייתה לשווא. ביי קוז'י, ביי ירדן, ביי עידן. טוב אולי עידן יצליח לגרום לאסי להתאהב בו והכל יתהפך.

משימת הסכסוכים נתגלתה כמשימה מיותרת להפליא מאחר ובכל מקרה מדובר בעונת סכסוכים אחת גדולה, אבל עדיין, היו כמה רגעים יפים לפנתאון. נתחיל מאלה, מדושנת עונג כהרגלה, שישר ניחשה שכולם יגידו שהיא הראשונה שתקטוף קמפיין בסוף העונה. חבל שלא שאלו מי הראשון שיועזב מקמפיין לתמנון. הרגע שבו היא מגלה כי בחרו אותה למתמודדת הכי משעממת היה לא פחות ממדהים, אשמח גם אם בעתיד מישהו יספר לה שהיא לא באמת בלונדינית ואז בכלל אהיה מאושרת.

View this post on Instagram

A post shared by הישרדות - ערוץ 13 (@survivor.israel) on

בני, עשית לנו המון צרות העונה ולקחתי קשה את הבגידה בברית של ירדן, אבל יכול להיות שכל זה נסלח בגלל שחשפת לאסי את מה שכולנו חושבים על הסדרה "הבוזגלוס". מדובר בסדרה שמשודרת בכל רגע נתון ביס קומדי וכופה את עצמה עלינו, הצופים התמימים, בעיקר כשזה הכי פחות מתאים והגיע הזמן שזה יגיע לאוזניים הנכונות. אתה את שלך עשית.

עוד דבר מעניין שקרה במשימת הסכסוכים (בסדר ירדן, "סוציומטרי") הייתה הפזילה העדינה של רגב לעברו של עידן. בשלב זה סטייה מהברית עם אסי תהיה התאבדות, אבל בדיחות האו"מניק כבר התחילו לעלות לרגב על העצבים ויכול מאוד להיות שמשהו בברית הזו מתחיל להתפורר מבפנים. לא נותר אלא לקוות.

בפרקים הבאים של "הישרדות": אלה אומרת שהיא דוגמנית בינלאומית, ישראל מצליח להפיק דימוי שלא משתייך לעולם הסמנטי של תחבורה והמזגן מהתוכן השיווקי מצטרף לחרם על אלינה ומפסיק לקרר - אבל רק אותה.