מינוס מורגן מקמייקלס או געגועים אליה, הפרק השני של "אולסטארס 3" הציג את התדרדרותה של ת'ורג'י ת'ור, עלייתה של בן דה לה קרם ועליבותה של מילק. באמצע היו ביצועים חמודים אבל בואו נגיד את זה כבר מעכשיו - שום דבר בפרק הזה לא היה GAG WORTHY.

המשימות שניתנו בפרק השני של העונה היו לא פחות ממעולות, עניין שמשום מה פחות בא לידי ביטוי בביצועים. הקווינז הרימו מופע ליפסינק בו כל אחת גילמה דיווה אחרת, ובחלק השני של המשימה הן נדרשו לבצע מחדש כשלונות ראנוואיי מפוארים מהעונות הקודמות. השיפור שהציגו מלכות כמו אג'ה (ממאג במרקם של קוטג' לוודג' חלק כמו גבינה צהובה) וטריקסי היה חמוד, אבל אם במילא אין כאן הפגזות ראנוואיי, אז להוציא את קנדי דוונפורט כשהיא מבצעת מחדש את כישלון התוכי השרוף מאתגר "Death becomes her" בלי לתת לנו לטעום מחדש את מונולוג "After a long night of hooking" - זה פשע.

החלק המרכזי והדי עצוב בפרק הזה, היה התדרדרותה המהירה של ת'ורג'י ת'ור למחוזות הנינה בונינה בראון עד להדחתה כמעט הבלתי נמנעת מהתחרות. יצירתית ומקורית אך רדופה ונוירוטית, ת'ורג'י לא הצליחה לשחרר את שדי הפרנויה ששכנעו אותה שהיא קיבלה את הקלף הכי פחות מוצלח כשנבחרה לגלם את סטיבי ניקס במשימת הדיוות. כן, לא מדובר בדיווה קלאסית ביי דה בוק כמו מריה קארי או דיאנה רוס אבל אם אנחנו חיים בעולם שבו סשה ולור מצליחה להצחיק את מרלן דיטריך ובן דה לה קרם את מגי סמית', ת'ורג'י ת'ור מסוגלת לעבוד עם טירלול מענג כמו סטיבי ניקס. I shoulda been Blac Chyna, מישהי?


ת'ורג'י כרסמה לעצמה את הלבלב בזמן שבן דה לה קרם התגלתה כאלסקה של העונה - חלילה לא בכריזמה, בטירלול או ברמת הכישרון, אלא בניצחונות הבלתי פוסקים שלה. אני חייבת להודות שעל אף שמדובר באחת מהקווינז היחידות בעונה שמסמנת וי שלם ומוצדק על רובריקת הטאלנט, אני לא מצליחה להבין מה השופטים מוצאים בה. באופן שיטתי, דה לה מציגה את אותו סילואט מעונה 6 - סילואט שכבר אז שעמם לגמרי - והאובססיה המנג'סת שלה להיות הממי של העונה מכעיסה עוד יותר כשהיא מזילה דמעות פאלש שאנחנו משום מה אמורות להתרגש מהן. הלוק הבז' שלה בליפסינק מול שנג'לה, והבחירה העוד יותר בז' שלה לגרוף צחוקים על ידי חיקוי התנועות של שנג'לה (שטרנד איט אאוט לגמרי בליפסינק הזה) מוכיח שהקרם הזה לגמרי מקולקל. פה זה לא רופול'ס בסט פרינד רייס, פה זה "משחקי הכס" של הדראג כפי ששנג'לה, אולי ה-מצטיינת של הפרק - הצהירה, אז למה דה לה מעמידה פנים שהיא פה רק בקטע חמוד וחברי? עם או בלי קשר לבריתות המיותרות שהיא ניסתה לקשור (מתי היא תבין שהיא לא ב"הישרדות"?), שנג'לה התעלתה על עצמה והדרך לגמר - יחד עם דה לה וביבי, אם יורשה לי להמר - Now punch the clock it's time to WORK.

טריקסי, אג'ה, צ'יצ'י ושאר הקווינז לא הותירו חותם עמוק מדי בפרק אבל זה בסדר, הן היו צריכות לפנות את הספייס לאילוז' פינת ה-קונפיוז' של העונה - מילק. עם מודעות עצמית של סרינה צ'ה צ'ה וגמלוניות גופנית שנגנבה מקים צ'י, האשליה שמילק חיה בה עושה לי חשק להתקשר לטל גלבוע שתבוא לשבת עליה, עד שהיא תפסיק ליילל ותחזור לכדור הארץ בו הסלין דיון שהיא עשתה עושה חשק לקפוץ מהטיטאניק. BYE GIRL BYE.

Rehearsal tensions bring out the divas in the Queens! ✨ . Snatch up the full clip at the link in bio!  . #AllStars3 is ALL NEW tomorrow at 8/7c on @VH1​!

A post shared by RuPaul's Drag Race (@rupaulsdragrace) on

הלוק הכי מוצלח: שנג'לה

הלוק הכי פח: מילק

הפרפורמנס הכי מוצלח: שנג'לה/ביבי

הפרפורמנס הכי גרוע: מילק

מי הודחה: ת'ורג'י ת'ור

מי הייתה צריכה להיות מודחת: ת'ורג'י. גירל, זה לגמרי לטובתך.

>>ריקאפ "אולסטארס 3" פרק 1