אלוקים, אתה שומע? זוט אני, צליל. אני יודעת שאתה שומע כי ההשחרות הופנמו, הצקצוקים נרשמו וגלגולי העיניים נספרו - דה לה עזבה! ועוד העזיבה את עצמה? זה כבר ראוי לריגיפט של סלסלה מ"ללין". אני יודעת שלא הפגנתי יותר מדי חיבה כלפי בן דה לה קרם, על אף שאני בהחלט מכירה בכך שמדובר במלכה מוכשרת בהחלט, אבל מופע הפאלש שהיא העמידה בפנינו בפרק 6 רק חיזק את תחושותיי כלפיה. אני רוצה לחזור בי מהשימוש ב-BYE GIRL BYE מהריקאפ הקודם ולהשתמש בו מחדש עכשיו, תודה.

morgan’s voice in this reminds me of violet’s hello kitty voice ew - #rpdr#rupaulsdragrace#rupaul#dragrace#drag#rpdr10#rpdr9#rpdr8#rpdrallstars2#allstars2#lgbt#gaintrick#allstars3#rpdras3#rpdrallstars3

A post shared by RPDR (@rpdrmemex) on

אז מה בעצם קרה פה? דה לה היא שתולה של ההפקה? קנדי התיישבה עליה וחנקה אותה בכרית עד שהיא הסכימה לעזוב? הכישוף של דריאן לייק סוף סוף הצליח? התשובה היא, כמובן, עיוורון פריבילגי, אבל נגיע לזה. בינתיים בואו נדבר על פרק ה-Ruvenge שהביא איתו את כל המלכות המודחות מתחילת העונה. האם התגעגענו למישהי מהן? לא, אבל למה לא לספק לנו עוד הזדמנות לחזות במופע האימים שהוא הפרנויה של ת'ורג'י ת'ור כשאפשר כן לספק אותה? אז בבקשה. 


המלכות המודחות שבו והן כועסות. מה זה כועסות, שורף להן. כולן, מלבד אחת - צ'יצ'י דיווין, שכנראה הסירה את תכונות האופי שלה יחד עם התלתלים המתוקים והפכה לפלקט נטול אישיות. מורגן כהרגלה התנהגה כאילו היא ב"ריל וורלד שיקגו", כולל הרלוונטיות, אג'ה התקטננה על דברים מיותרים לחלוטין ות'ורג'י פרחה למראה ההזדמנות להתעמת. הקולות של ת'ורג'י בראש רועמים מתמיד והם צועקים לה - תהיי בלתי נסבלת, תחרפני שם את כולן, ונחשו מה? זה בדיוק מה שת'ורג'י עשתה.

ijs - #rpdr#rupaulsdragrace#rupaul#dragrace#drag#rpdr10#rpdr9#rpdr8#rpdrallstars2#allstars2#lgbt#gaintrick#allstars3#rpdras3#rpdrallstars3

A post shared by RPDR (@rpdrmemex) on

ת'ורג'י היא כנראה האדם היחידי שמסוגל להשחיר כל כך את שנג'לה, להעז לכעוס על כך ששנג'לה כועסת על ההשחרה הזאת, לא לאפשר לה להוציא מילה מהפה (וזאת שנג'לה, מיינד יו), ואז גם לכעוס שהתנהל דיון בנושא בהיעדרה - כי היא הייתה מודחת. עכשיו No T, No shade, נראה בבירור שת'ורג'י סובלת מאישיוז כאלו ואחרים ואלו מאיימים לבלוע כל חלקיק באישיות של ת'ורג'י שהיא ללא ספק אדם מאוד מוכשר ומאוד יצירתי. אף אחת מהמלכות המודחות לא השכילה להפנים את הביטוי "להפסיד בכבוד", ואת העובדה שובכן, אין להן ברירה אלא להדיח אחת את השנייה, ורמת המרמור בחדר הייתה של נינה בונינה בראון לליהוק בלאק צ'יינה, לא פחות. המתקפה של מורגן על דה לה הייתה חזיתית ואכזרית והרגע המרגש היחידי נרשם בגזרת מילק וקנדי. מילק הייתה היחידה שבאמת ובתמים זכתה ל-Rudemption, ולו רק בשל העובדה שהיא באמת ובתמים לא הייתה מודעת לרמת היהירות של עצמה. חוץ מזה, היא לארדית אפילו יותר כשהיא בוכה ושתרים יד מי שלא רצתה ללקק לה את הדמעות. 

באתגר המרכזי המלכות המודחות והמלכות המתחרות נדרשו להעמיד גירל בנד בסגנון "ספייס גירל", ואף אחת, אבל אף אחת, לא עשתה מטעמים ממה שאתגר כזה יכול להביא. אג'ה ומילק אמנם סיפקו ורס כיפי, אבל גם הפעם דה לה בלטה מעל כולן עם הפרסונה הגותית אליה נכנסה לאחר שמורגן מצצה לה את הדם מהוריד והוציאה לה את החשק לחיות. זה כמובן השתלם לה כשחבורת המלכות המתחרות זכתה עם הביצוע ל-"Drag up your life", שיר שבפירוש היה טוב יותר מזה שניתן למודחות. וזה לא שיש לי אמפתיה גדולה מדי לביצוע של המודחות, כי הרפרור של מורגן ל-"Same Parts" של טטיאנה גרם לי להתקרנג' - מלשון קרינג' - במקום. Choices. הטופ טו היו ביבי ודה לה כאמור, שניצחה בליפסינק לא מרגש בעליל שכלל Wig Reveal של ביבי שהיה הרבה יותר מילאן מסשה ולור. דה לה ניצחה ובחרה להחזיר את מורגן כפיצוי על ההדחה מהפרק הראשון ו - כבר ידעתם את זה בפסקה הראשונה - להדיח את עצמה. 

morgan’s voice in this reminds me of violet’s hello kitty voice ew - #rpdr#rupaulsdragrace#rupaul#dragrace#drag#rpdr10#rpdr9#rpdr8#rpdrallstars2#allstars2#lgbt#gaintrick#allstars3#rpdras3#rpdrallstars3

A post shared by RPDR (@rpdrmemex) on

המון ספקולציות רצות ברדיט על כך שמדובר במהלך מתוסרט, ובעיני הדבר היחידי שמתוסרט פה זה האישיות של דה לה. בנאום כמעט מקומם, דה לה בחרה להדיח את עצמה בטענה שהיא כבר מרגישה כמו זוכה וכי ככל הנראה למלכות האחרות הטייטל חשוב יותר מאשר לה. מה שמכעיס יותר מאקט הפיימינג הזה, זה שהוא מקפל בתוכו תחושת עליונות מוסווית והקיפול היחידי שאני רוצה לראות בדראג הוא זה שמגיע עם בגד גוף. דה לה, מלכה עסוקה, רווחית וכמובן לבנה, בוחרת לפנות את הבמה לטובת יתר המלכות, אלו שכנראה "זקוקות לזה יותר". גירל, אם את פריבילגית - לפחות קחי את זה, אל תהפכי את דראג רייס לעמותה שלך, זה סתם מתנשא. האם רמת הטאלנט בתכנית תרד עכשיו משמעותית? כן, אז אולי תעניקו כבר לשנג'לה את הניצחון שרופול משתוקקת להעניק לה עוד מהעונה השנייה ולהניח לכולנו לנפשנו? כמו כן, ראג'ה חזרה.

הלוק הכי מוצלח: אג'ה

הלוק הכי פח: ביבי 

הביצוע הכי מוצלח: דה לה

הביצוע הכי פח: צ'יצ'י

ומשפט אחד על הראיון המדובר של רופול: היא אולי הדראג קווין המפורסמת בעולם, אבל המאבק להכרה של הקהילה הלהט"בית - כל הקהילה הלהט"בית, בדגש על האות ט' - התחיל לפניה וימשך גם אחריה. בשביל לא לפגום לעצמנו בהנאה מדראג רייס, בואו פשוט נקרא את כאמירה מיושנת של דוד שטרם הפנים את ערכי העולם החדש. והנה מלכה שמבינה את האמת הפשוטה כמו שהיא: