זה לקח זמן אבל בסוף הגעתי לכתוב את הריקאפ של פרק 3 ב"אולסטארס 3", זה שכל 300 האנשים שיודעים על קיומו קוראים מדי שבוע. האם זה קרה לי כי דמיינתי איך נראה ריקאפ אמיתי על העונה הזו ונחרדתי (בן דה לה קרם כפול 300 מילה)? ייתכן. האם זה כי ריחו של המילק המקולקל נותר באוויר עד היום? אפשרות. האם נחה עלי עצלות כשנרדמתי וחלמתי שאני צ'יצ'י דיוויין? בהחלט. אבל בואו נבחר באופציה א' כי בכל זאת, לאן שלא נפנה ולאיפה שלא נביט - שם נמצאת בן דה לה קרם, זוכה בעוד אתגר. מהפרק הראשון של העונה, דה לה זוכה באתגר אחר אתגר אחר אתגר. זה לא אומר שלא מגיע לה לנצח, זה כן אומר שזה מתחיל לשעמם. המלכה החרוצה מעונה 6 הגיעה לעונת האולסטארז מוכנה עם להביור וזרדים כדי לשרוף את התחרות, ואף אחת מהבנות לא מצליחה להתגבר על ה-INNER SABOUTEUR שלה ולתת לה פייט. חוץ מאחת, קנדי דוונפורט, שבפרק הזה הוכיחה שהיא לא מתה, היא חזרה כגלאמזון ביץ' שהיא, מוכנה לראנוואיי.

 

בפרק השלישי הבנות התמודדות באתגר "Bitchelor" מבריק שלראנוואיי הן נדרשו לספק לוק של פאה מתחת לפאה מתחת לפאה, בהשראת רוקסי אנדרוז והליפסינק המפורסם מול אליסה אדוארדס. רוקסי היא כמובן לא המלכה הראשונה שזוכה לכבוד הזה, גם דיטוקס היוותה השראה לאתגר בשחור-לבן מעונה 8, מילק הייתה אחראית לאתגר שיער הפנים מעונה 7 ואילו ויולט צ'צ'קי היא זו שהביאה לנו את אתגר "שני הלוקים במחיר של אחד" ב"אולסטארס 2". נו טי נו שייד, כמעט כל הבנות בפרק התעלו על עצמן בראנוואיי וה-Ruveals המוצלחים היו התזכורת, אולי הראשונה, לכך שאנחנו באמת בעונה של פאקינג אולסטארס.


באתגר ה"Bitchelor" עצמו, הבנות נדרשו להעמיד פני מתמודדות על לבו של ג'פרי בויר-צ'פמן ("אנריל"), אז נחשף הטירלול האמיתי - מילק, כולה גמלונית ולא מרשימה, בשלב שיא של חוסר מודעות מהסוג הכי יפה שהריאליטי יכול לקוות לו. אמנם קשה היה שלא לשנוא אותה ברגעים האלו, במיוחד לאור הפשטות המכעיסה, אבל אלו רגעי ריאליטי מזוקקים שכל צופה של "דראג רייס" צריכה להודות עליהן ולקוות לעוד כמה כאלו שיזניקו את העונה לקצב שאנחנו מצפים לו. מה שהיה טרגי באמת הוא לא הפער בין המציאות לבין מה שמתרחש למילק בראש - פער גדול כמעט כמו הרווח בין עין ימין של קנדי לעין שמאל שלה - הוא העובדה שטריקסי שוב ושוב לא מסוגלת להתעלות מעל הרעש שסביבה ולהציג את מה שבירור יש לה. טריקסי הייתה מצוינת באתגר אבל ההססנות, ההמתנה לזכות לדבר, התסכול עליו לא הצליחה להתגבר בצורה יצירתית - כולם מוכיחים שלא משנה כמה צפיות ביוטיוב היא צוברת וכמה בובות שלה יזמינו ברשת, בראש שלה היא עדיין שארית הפליטה ולא מהחומרים האלו עשויה מנצחת, בטח לא ב"אול סטארס".

@kennedyddoftx arrives to meet our Bitchelor @jeffreybchapman!!  . Snatch up the full sneak peek at the link in bio! �� . #AllStars3 is ALL NEW tomorrow at 8/7c on @vh1!!

A post shared by RuPaul's Drag Race (@rupaulsdragrace) on

הניצחון באתגר היה שייך כולו לקנדי ולדה לה שהתאבדו על המשימה הזו, אבל בליפסינק הזה הניצחון היה חקוק על שמה של קנדי שלקחה אותו במינימום תנועות ובמקסימום וייב, מהסוג שלאטריס רויאל חתמה עליו פטנט, ושלחה את מילק, שזרקה שייד סביבה מתחילת הפרק, הביתה לאימא. למיס קנדי דוונפורט כואב הקוט, הכוס, הטאק, מה שתרצו, ואם למישהי היה ספק עד כה שקנדי היא לא דמות ריאליטי מופלאה - אני מקווה שעכשיו התבהר לה מסך הערפל. בפרק הבא סנאץ' גיים וניצחון נוסף של דה לה, אבל אולי בפרק חמש תתחיל להיות לנו כאן עונה! עד אז להתראות סקווירלפרינדז.

הלוק הכי מוצלח: אג'ה/צ'יצ'י

הלוק הכי פח: בן דה לה קרם

הביצוע הכי מוצלח: קנדי דוונפורט

הביצוע הכי פח: אג'ה, ולו רק בשל הפיהוק

מי הודחה: מילק

מי הייתה צריכה להיות מודחת: מילק. ביייייייייייייייייייי