העונה האחרונה של משחקי הכס תתחיל באפריל, וככל שהכוכבים והיוצרים שלה מתראיינים יותר ויותר, כך התמונה מתבהרת - לא נקבל אפילו רמז לספוילר. ומה קורה כששומרים סודות מקהל מעריצים אדוק ואובססיבי? אז זו שעתן היפה של תיאוריות הקונספירציה.  האחרונה שבהן מלהיבה במיוחד, אמינה במיוחד, ואם היא תתברר כנכונה - היא גם עשויה לשנות את כל התמונה.

כזכור, בעונה השביעית של הסדרה, ליטל-פינגר / לורד בייליש האהוב (לפחות עלינו!), מוצא להורג, אבל תיאוריית המעריצים האחרונה גורסת שהוא בכלל זייף את מותו, ועומד לחזור ובענק בעונה השמינית.

בפרק החמישי של העונה השביעית, ליטלפינגר נותן מטבע לאישה מיסתורית, ועל פי התיאוריה מדובר במטבע של כת חסרי הפנים. מוקדם יותר בסדרה, בייליש אומר שהוא רק שמע על חסרי הפנים, אבל מאוחר יותר התגלה שיש לו מקורות משפחתיים בבראבוס, מקום מגורם של חסרי הפנים, מה שמרמז שמדובר בשקר שקרי במיוחד.

הצטברות הפרטים האלה הובילה את המעריצים לחשוב שלמעשה, בייליש שילם לחסרי הפנים על מנת שייקחו את מקומו, וכשאריה משספת את גרונו - בכלל לא מדובר בו. אם התיאוריה נכונה, מדובר בספוילר ענק לעונה השמינית שיכול לטרוף מחדש את כל הקלפים - ולהחזיר את בייליש למסך. 

בקרוב בסלקום tv -  העונה השמינית והאחרונה של "משחקי הכס"