לא הרבה סדרות זוכות לחיים הארוכים והמספקים שזכתה להם המפץ הגדול. לא רק שהסדרה רצה כבר 12 עונות, היא הצליחה להישאר אהובה ורלוונטית במהלך כל השנים האלה, קאלטית עוד בחייה, כשהמעריצים לא נטשו אותה אפילו לפרק. הישג נוסף שלה, תודו, היא ההרמוניה מאחורי הקלעים - ממתי סדרה שרצה כל כך הרבה שנים מצליחה להתקיים בלי שידלוף איזה דיווח על מריבה בין הטאלנטים? וגם עכשיו, כשהיא מסתיימת, היא מצליחה לעשות את זה בלי דרמות. כמעט.

ג'ים פרסונס, כוכב הסדרה, מגלה כעת שהוא-הוא הסיבה לסיומה של הסדרה אחרי 12 עונות. רגע מה? נתחיל מההתחלה: צ׳אק לור, יוצר הסדרה, אמר בעבר שלא ימשיך אותה בלי אחד משלושת הכוכבים הראשיים - ג׳ים פרסונס, קיילי קווקו או ג׳וני גאלקי (שלדון, פני ולאונרד בהתאמה). ואכן, הודעת הפרישה הגיע מצידו של פרסונס, והוא אף היה זה שהביא ללור את הרעיון לסדרת הבת שלדון הצעיר.

View this post on Instagram

A post shared by Jim Parsons (@therealjimparsons) on

פרסונס הרחיב בראיון חדש ל"אנטרטיינמנט וויקלי" על ההחלטה שלו לעזוב את הסדרה עם תום החוזה שלו. "זה מורכב וגם פשוט", הוא אומר. "זו הייתה תחושה פנימית שהגיע הזמן, מכל מיני סיבות, אבל אף אחת מהם לא רעה. אין אף סיבה שלילית להפסיק לעשות את המפץ הגדול, רק תחושה שעשינו את זה הרבה שנים וכבר לא נשאר לאן ללכת. היינו יכולים להמשיך, אבל מרגיש שכבר לעסנו את כל הבשר מהעצם הזאת".

הסדרה הפכה את פרסונס לכוכב, ואיפשרה לו לקחת על עצמו שלל פרויקטים מאתגרים מהצד, כולל תפקידים דרמטיים ומחזות ברודוויי, אבל את הדמות של שלדון נראה שהוא מיצה. "ברמה האישית, זה פשוט הזמן הנכון בחיים שלי", הוא הוסיף ואמר בראיון. "אני לא יודע מה הצעד הבא, זה לא שיש משהו מסוים שאני מכוון אליו, אבל אני לא יודע כמה אני עוד יכול להמשיך בגילי ללבוש את הטי-שירטים האלה מבלי להיראות זקן. במובן מסוים, זה מרגש לא לדעת מה הפרק הבא בחיים שלי, בחיים של כולנו. זה יהיה מאוד מאוד עצוב כשהסדרה תסתיים, אפילו אם אני יודע שאני בסדר עם זה. קשה להיפרד מאנשים שעבדת איתם כל כך הרבה שנים".

"המפץ הגדול" זמינה לצפייה בסלקום tv