העונה השנייה של דרמת המסתורין שקרים קטנים גדולים נמצאת בשיאה. הסדרה, המבוססת על ספר באותו השם מאת הסופרת ליאן מוריארטי, עוקבת אחר חייהן של חמש אימהות המתגוררות במונטריי, קליפורניה. כשרשת HBO הכריזה שהוחלט לחדש את הסדרה לעונה השנייה, מעריצים רבים חששו. הפחד התפוגג כשנודע על הצטרפותה של האגדה ההוליוודית מריל סטריפ לקאסט. הקולגות הנרגשות שיתפו בתקשורת את תגובותיהן להצטרפות של סטריפ ואת הרגשתן בנוגע לעבודה לצדה. 

ריס ווית'רספון

למרות שוית'רספון נאלצת לחלוק עם סטריפ את זמן המסך בשקרים קטנים גדולים, יש לה רק דברים טובים להגיד על שחקנית החיזוק. בראיון שנערך לאחרונה למגזין "וניטי פייר", סיפרה ווית'רספון - שמגלמת בסדרה את מדלין - על האישיות הצנועה של סטריפ. היא הוסיפה לקרוא לה אגדה, ואפילו אמרה שהיא הייתה צריכה לעשות לעצמה שיחות הרגעה לפני צילום סצנות משותפות עם סטריפ. היא הייתה חוזרת על המילים "תרגעי, היא רק בת אדם".

ניקול קידמן

קידמן (סלסט בשקרים קטנים גדולים) כינתה את סטריפ "המלכה" ו"הגדולה מכולן". כשנודע לה שסטריפ מצטרפת לקאסט של הסדרה, קידמן הצליחה בקושי להסתיר את ההתרגשות שלה. היא שיתפה בהתלהבות תמונה משותפת שלהן באינסטגרם. "היא מעלה את הרף, היא אוהבת לעבוד, היא מקצועית, היא תמיד מוכנה בזמן, היא מביעה אכפתיות והיא מביאה את הרגשות שלה לתוך הדמות", אמרה קידמן.

View this post on Instagram

What an honor that Meryl Streep chose to join Big Little Lies 2. June 9th. #BigLittleLies

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman) on

לורה דרן

זאת הייתה הפעם הראשונה שבה הזדמן לדרן, שמשחקת בסדרה את רנטה, לעבוד לצד סטריפ אבל לא הפעם האחרונה. שתיהן לוהקו גם לגרסה הקולנועית החדשה של נשים קטנות, ונפל בחיקה של דרן לעבוד לצד סטריפ בשני פרויקטים שונים. דרן סיפרה שהיא מאוד מתרגשת לעבוד לצדה בכל יום מחדש. "מעולם לא הרגשתי מאוימת, היא מאוד נחמדה... זה ממקום אחר. כשהיו קוראים 'אקשן' הייתי תמיד מופתעת לרגע ואומרת לעצמי 'אה, וואו, אוקיי, זאת מריל סטריפ'", אמרה.

שיילין וודלי

וודלי (ג'יין בסדרה) היא השחקנית הכי צעירה על הסט ולדבריה היא רואה בסטריפ "סוג של גיבורת על". היא סיפרה שסטריפ לא מכירה בעל פה רק את השורות שלה, אלא את התסריט כולו. בתכנית האירוח של אלן דג'נרס, היא אמרה שלעבוד לצד סטריפ זאת הזדמנות מדהימה בשבילה ללמוד. "היא כל כך טובה, כל כך טובה. לעבוד איתה זה כמו קורס משחק מזורז. אני מנסה ללמוד ובו זמנית להתרכז בלעשות את התפקיד שלי". בתוכנית האירוח של ג'ימי פאלון היא חלקה את הרגע האהוב עליה של מריל סטריפ בשקרים קטנים גדולים.

זואי קרביץ

קרביץ היא השחקנית הכי פחות מנוסה על הסט, אם כי מדובר באמת בסביבת עבודה שמתפקעת מרוב שחקניות מנוסות אז אולי זה לא תואר מרשים במיוחד. היא סיפרה שסטריפ מילאה אותה בהשראה בגלל התשוקה והמחויבות שלה למקצוע. "האהבה שלה לעבודה, זה מדהים. מעורר קנאה לראות מישהי שעושה את מה שהיא עושה במשך כל כך הרבה זמן ועדיין רעבה לעשות את זה שוב ושוב וטוב יותר", אמרה קרביץ, שמשחקת בסדרה את בוני.

גם שקרים קטנים גדולים זמינה לצפייה בסלקום tv