כאילו לא מספיק שהסדרה בכיכובה עומדת לרדת מהמסך (המפץ הגדול, כן?), מים ביאליק חווה גם משבר בחיים האישיים.

השחקנית היהודיה בת ה-43 החליטה לחלוק עם העוקבים שלה ברשתות החברתיות את מצבה המדכדך, והעלתה שורה של סלפי עצובים. "זה ערב חג המולד, אני רווקה טרייה ואני לא במצב כל כך טוב, אם להיות כנה", היא כתבה.

וכדי להמשיך את הקלישאה של הרווקה המזדקנת, היא צירפה גם כמה מילים על החתולים שלה: "הצרה הכי גדולה עכשיו היא החתולים שלי. אחרי שנתיים ביחד, הם התחילו מלחמה שכוללת שתן וקקי. מפה לשם, המיטה שלי לא במצב לישון בה ואני ישנה על הספה. רק משאירה אתכם מעודכנים בחיים שלי". כיאה לאורתודוקסית שהיא, ביאליק חתמה בערבוב של אנגלית ועברית וכתבה ״Happy Erev Christmas!".

View this post on Instagram

The government is in a shutdown, it’s Christmas Eve day, I’m newly single and not doing so well to be quite honest. But the most pressing issue right now is that my cats - after 2 years together - have started a dominance war that involves urine and feces. Long story short my bed is not able to be slept in and I’m sleeping on my couch. Just keeping you updated as to my life here. Happy Erev Christmas!

A post shared by mayim bialik (@missmayim) on

ביאליק, שהייתה נשואה עד שנת 2012, יצאה בחמש השנים האחרונות עם גבר שאת זהותו מעולם לא חשפה. למרות שבסדרה בכיכובה היא נישאה - במציאות היא ובן הזוג פרודים מזה חודש, והיא סיפרה על כך בבלוג שלה: "סיפור האהבה שלי הוא לא יוצא דופן. כלומר, הוא היה, ואני הייתי גרסה יוצאת דופן של עצמי איתו, במשך חמש שנים. ועכשיו זה נגמר. נדיר שיש תזמון טוב לפרידה, אבל התזמון הכי גרוע הוא עכשיו. במקרה והוא קורה את זה, שידע אני לא משהו עם התזמון, בגלל שהחגים הם לא זמן טוב להיות פרודה טרייה".

מאז הפוסט העצוב עד כדי ייאוש הזה, ביאליק כבר הספיקה לפרסם תמונה שמחה יותר בה היא מתחבקת עם החתולים שלה - תרופה מוכחת ללב שבור. אנחנו ממליצים גם על שידורים חוזרים של בלוסום.

"המפץ הגדול" זמינה לצפייה בסלקום tv