אחרי שנרגענו מהיוולדו של הטריילר הרשמי לעונה השמינית והאחרונה לסדרה שטמטמה אותנו - משחקי הכס כמובןאפשר להתפנות למה שחשוב באמת: מה אפשר להסיק מהטריילר בן ה-2 דקות כמעט, על העונה שתתחיל ב-14 באפריל?

נתחיל בעיקר: אריה סטארק. הלוחמת הצעירה אומרת בתחילת הפרומו "אני מכירה את המוות. יש לו פנים רבות. אני מחכה לראות את אלה", בעודה רצה עם דם על הפנים וחרדה בעיניים, ולחלופין - מחזיקה בידה חרב עשויה זכוכית דרקון. אז חיברנו את הנקודות, והסקנו שאריה תלחם עד מוות עם הלבנים המהלכים - שמתים כידוע רק באמצעות אש או זכוכית דרקון (Dragon Glass). 

מה עוד גילינו? שלורד בריק, טורמונד ודולורס אד עדיין איתנו. כזכור, בסצינה האחרונה של העונה הקודמת, שלושתם עמדו על החומה בזמן שדרקון הקרח הפיל אותה. צופי הסדרה  היו בטוחים שהם מתו, אבל לפי הטריילר הם חיים, בועטים, ומתכוננים למלחמה בצבא המתים - יחד עם אנשי הצפון. 

בטריילר ניסו להטעות אותנו בעריכה ולגרום לנו לחשוב שג'יימי לאניסטר מדבר לסרסיי, אך למעשה הוא נמצא בצפון, עורק לצד של הטובים ומתכוון להלחם בלבנים המהלכים: "הבטחתי שאלחם למען החיים, ואני מתכוון לקיים את ההבטחה הזאת". סרסיי נראית בטריילר כשהיא שותה יין, למרות שהיא בהריון. האם זה מרמז שהיא הפילה את העובר - מה שמסתדר עם הנבואה שיהיו לה שלושה ילדים בלבד? או שאולי היא שיקרה לג'יימי שהיא בהריון בניסיון לתמרן אותו? נצטרך לחכות ולראות.

תאוריית מעריצים אחרונה ולא פחות מסקרנת נוגעת בסרסיי ויורן גרייג'וי. יורן גייס את פלוגת הזהב כדי שיעזרו לסרסיי לשרוד על הכס, כשלקראת שניה 00:30 בטריילר ניתן לראות את סרסיי מצעידה את הצבא שלה צפונה - וככל הנראה לא במטרה לעזור לאנשי הצפון אלא כדי להתקיל אותם מאחור. 

העונה האחרונה של משחקי הכס זמינה לצפייה בסלקום tv החל ב-14 באפריל, במקביל לשידור בארה"ב