לקחת הביתה מזכרות מסט הצילומים הוא הרגל נפוץ וגם הגיוני בהוליווד. הכוכבים של שוברי שורות לקחו איתם כובעי הייזנברג, אנדרו גארפילד שמר את התחפושת של ספיידרמן ודניאל רדקליף לקח שני זוגות של המשקפיים של הארי פוטר.

עכשיו כשמשחקי הכס מגיעה לסיומה, אין זמן טוב יותר מלברר אם שחקני הסדרה הפופולארית הגניבו משהו מסט הצילומים. הראשון שהודה בזה הוא קיט הרינגטון, שגילה בראיון לתחנת הרדיו של ה-BBC שהוא בחר במזכרת הכי לא צנועה שהוא מצא.

"שמרתי את הפסל. אתם יודעים, הפסל מהמערה. שלחו אותו לבית שלי", הוא סיפר, כשהוא מתייחס לפסל בגודל מלא בדמותו, זה שהופיע בטיזר לעונה האחרונה ששוחרר בשבוע שעבר, לצד פסלים דומים של אריה וסנסה. "הייתי היחיד ששמר את הפסל שלו, זה כמה שאני נרקיסיסטי". למרות ההרמה העצמית, הרינגטון סיפר שהפסל בכלל לא מוצג בבית שלו, אלא שמור אצלו במחסן לעת עתה. "אולי אני אהפוך אותו למזרקה", הוא התבדח.

על העונה השמינית והאחרונה של משחקי הכס לא היה לו הרבה מה לומר, כחלק ממסורת ארוכת שנים של שמירה על סודיות והימנעות מספוילרים, אבל הרינגטון היה מוכן לגלות איך הוא מרגיש לגבי עונת הסיום, גם אם לא מה קורה בה. "אני ממש מתרגש שאנשים הולכים לצפות בזה,, הוא אמר. "נראה לי שזה הולך להיות משהו יוצא דופן ואני מקווה שהעונה הזאת תשנה את הטלוויזיה שוב, כמו הראשונה, ותפרוץ גבולות. אבל זה כמו לסיים ספר טוב, אתם לא מאושרים כשהוא נגמר. זה אותו הדבר עם תשע השנים בהן עבדתי על הסדרה, יש צער מסוים שזה נגמר ואני תמיד ארגיש אובדן מסביב לזה. אז אני אולי לא שמח לגבי הסוף, אבל מאוד מסופק".