חדשות מרגשות לחובבי שובר שורות, כלומר לכולם - וינס גיליגן, האיש שיצר את הסדרה הפופולרית, יתחיל לצלם בקרוב סרט חדש, שעל פי הדיווחים אמור להתרחש ביקום של שובר שורות וסמוך על סול. מעט מאוד ידוע על הסרט הזה, והאנשים שעובדים עליו הצליחו לשמור על חשאיות די מרשימה.

הנה מה שאנחנו כן יודעים: לסרט יקראו Greenbrier, ויש מי שחושבים שמדובר בכותרת זמנית ו/או מזויפת, שמטרתה לשמור על הקשר לשובר שורות מעורפל ככל הניתן. הוא יהיה באורך שעתיים ועדיין לא ברור אם הוא מיועד לקולנוע או לטלוויזיה / שירותי סטרימינג.

שובר שורות

הכל כל כך סודי כרגע, שאף אחד מהגופים שעובדים על הסרט לא משחררים פרטים לעיתונות הבידור האמריקאית, או אפילו מאשרים את הפרטים שפורסמו עד כה. לצד גיליגן, עובדים על הסרט גם המפיקים של סמוך על סול, והסרט עצמו יצולם בניו מקסיקו, ויתמקד בניסיונות של אדם שנחטף לצאת לחופשי. גיליגן, על פי הדיווחים, כתב את התסריט, יפיק את הסרט בפועל וייתכן שגם יביים. ומה לגבי הכוכבים? עדיין לא ידוע אם כוכבי שובר שורות בריאן קרנסטון, ארון פול או בוב אודנקירק ישתתפו בו.

במילים אחרות, אף אחד לא יודע כלום, אבל רק השמועות על סרט שקשור בסדרת הקאלט מספיקות כדי להעמיד את כל המעריצים על הרגליים. אנחנו לגמרי מסוקרנים.

כל העונות של שובר שורות זמינות לצפייה בסלקום tv