היוש נרי. זה זמן טוב לשאול מה את אוהבת לראות בטלוויזיה?

"כן, זה זמן בסדר גמור. המנקה שלי בדיוק אמור להגיע אבל בינתיים הוא לא פה. לצערי אני גם לא אוכל להרוג אותו על האיחור עד שהוא יבוא".

איך היה לראות בטלוויזיה את עצמך?

"אני שונאת לראות את עצמי בטלוויזיה. אפילו לא ראיתי את התכניות של האח הגדול שבהן צולמתי".

ואחרי כל הזמן הזה בלי טלוויזיה, מה הדבר הראשון שרצת להשלים?

"האמת שאת כל ההתמכרויות שלי מיציתי לפני. הסדרה שאני כנראה אראה זאת הסדרה של יהודה לוי, איש חשוב מאד. ראיתי את שני הפרקים הראשונים של העונה החדשה בפרמיירה והם היו פשוט נפלאים, מאד מעניין אותי לראות מה קורה שם בהמשך. אני חייבת להגיד לך שבגלל שעברתי מחיקת מוח בנווה אילן, לא ממש זכרתי כשיצאתי מה ראיתי או לא ראיתי. ככה זה כשתקופה את עסוקה בעיקר בבהייה ושיעמום".

יש שיגידו שריאליטי זה מפלט מצויין למי שמחפש לבהות.

"נכון. באמת יצא לי לצפות בתקופה האחרונה בתכניות כמו 2025 והישרדות VIP. את 2025 התחלתי לראות בפרק שנכנסה אודטה כדי לראות איך היא נראית שם. בינתיים הדבר היחיד שהבנתי מהסדרה זה שהיא תימשך לנצח. יש שם אוסף של טיפוסים מאד מוזרים, אני לא מחבבת שם אף אחד. בעצם רק את דניאל. ואת דומיניק. אבל דודו ה"גבר-גבר" מגעיל אותי ממש. בשביל מה אתה הומו? בשביל להיות בהמה?".

 

ובהישרדות יש לך פייבוריט?

"שם אני מתעבת את כולם באותה מידה. מה הקטע הזה שאנשים עוברים מתכנית ריאליטי אחת לאחרת? גם אצלנו בבית האח חוץ מאורי, מויקי וממני לכולם היה כבר עבר של תכניות ריאליטי. תהרוג אותי אם אני מבינה למה. אני בעיקרון לא מתכוונת לחזור לשום תכנית ריאליטי כל עוד אני חיה אלא אם כן זו תהיה תכנית שבה אני צריכה לסקר אתרי נופש יוקרתיים ברחבי תבל".

כפליטת ריאליטי טרייה בטוח יש עוד ריאליטי שקרץ לך.

"הייתי מוכנה אולי לשקול השתתפות בגולשי ספות. זאת הייתה תכנית מקסימה. וגם התכנית של הזקנות שנוסעות לחו"ל, שכחתי איך קוראים לה (אף פעם לא מאוחר), גם היא נראית לי חביבה. אבל אני הרי צעירה מדי בשבילה. בכל אופן לא באמת הייתי רוצה להשתתף בעוד תכנית כזאת, זה דבר נורא תכניות ריאליטי. והכי נורא שזה כל כך ממכר. יותר גרוע מסיגריות הז'אנר הזה".

אני הבנתי עד כמה את מכורה לטלוויזיה כשנכנסת לבית האח וזיהית את כו-לם מהטלוויזיה. אפילו את נטלי דדון בסלבריישן לא פספסת!

"בתור הכנה להאח הגדול הייתי חייבת לעשות תחקיר. התחלתי לראות תכניות על סלבס כמו גיא פינס או סלבריישן, שזאת בעצם תכנית נטולת תכנית. נטלי דדון דווקא דיברה מאד יפה אצל צחי קומה".

אז חוץ מהז'אנר השנוא ריאליטי, שאת דווקא די בקיאה בו, מה את אוהבת לראות בטלוויזיה?

"מעדיפה סדרות בריטיות, אבל גם אמריקאיות הולך. כרגע אני עושה בינג' על After Life, הסדרה החדשה של ריקי ג'רוויס הגאון בנטפליקס. הוא באמת גאון. הגיבור של הסדרה מתאלמן מאישה שהוא מאד אהב, והסדרה מתארת בעצם את החיים שלפני והחיים שאחרי. הוא דמות שאני מאד אוהבת, של לוזר נרגן שהולך ומתרכך. יש שם דיונים מאד מצחיקים על מוות. לפני כן סיימתי את שיטת קמינסקי, שזאת סדרה שאסור להחמיץ. מייקל דאגלס משחק שם מורה למשחק שהיה פעם שחקן מאד ידוע אבל הלכה לו הקריירה. סדרה שכתובה בצורה ממש מקסימה. סדרות כאלה גורמות לי להגיד 'אולי יש בכל זאת אלוהים'. חילוני כמובן". 

עד כדי כך! אם ככה, אני חייב לשאול מה הסדרה הכי אלוהית שראית אי פעם?

"לגמרי אוז. זאת סדרה שלא הייתי מגיעה לראות אותה לולא הילדים שלי בשעתו היו רואים אותה וממליצים עליה כל כך. עד היום אם אני רואה את השחקן ששיחק את שילינגר במשהו אחר אני מיד מפחדת שהוא יוציא לי את העין עם כפית. אבל יש הרבה סדרות שאני יכולה להמליץ עליהן. האישה הטובה, למשל. גם סיפורה של שפחה זאת סדרה נפלאה, שמבוססת על ספר קצת פחות מוצלח. באופן כללי סדרות טראגיות עושות אותי שמחה. אני לא סובלת קומדיות רומנטיות".

לא ריאליטי, לא קומדיות רומנטיות. מה את רואה כשאת רוצה קצת להרים את המצב רוח?

"סדרות דוקמונטריות על רוצחים סדרתיים. זה מרגיע אותי, זה לא קשור לחיים שלי בשום צורה. אני חולה על זה, אני רואה את זה לפני השינה. הג'ינקס הייתה נהדרת, ומאז כל שאר הסדרות מחקות אותה".

אבל נרי! ביקשתי משהו מרים!

"אני מלכת הטראש מה יש לך. או שאני אוהבת סדרות נשגבות, או שאני אוהבת זבל מוחלט. כל האמצע מיותר בעיניי. בזמנו אהבתי סדרות כמו סקס והעיר הגדולה והטופ מודל הבאה, הטראש שלי היום זה מירוץ הדראג של רופול. אני נורא אוהבת הגזמות ואוהבת אנשים מוגזמים. רופול עצמו הוא דמות יוצאת דופן - אם הוא היה סטרייט הייתי רוצה להתחתן איתו. אני אוהבת שזה מצד אחד נורא מצחיק, ומצד שני נורא נוגע ללב. יש שם אנשים עם סיפורי חיים מאד קשים, והכל מועבר בצורה אמיתית ונוגעת. אגב, אני יודעת שהן דראגיסטיות ולא בהכרח טרנסיות, אבל כשאני רואה תכניות כאלה אני מתרגזת שדווקא היחס לטרנסיות וטרנסים בחברה משתנה נורא לאט. כשעדי שאל את עדן שאלות טרנספוביות בבית האח אני התפלצתי מזה יותר ממנה".

יש משהו שעומד לעלות בקרוב ואת מצפה לו?

"אני מחכה לעונות הבאות של פאודה ושל כתום זה השחור החדש. אגב כשאני מתחילה סדרה אני רואה עד הסוף, גם אם זה נהיה קצת מופרך זה עדיין מעניין. הייתי שמחה גם אם החיקוי שאורי לייזרוביץ' עשה לי בארץ נהדרת יחזור. ישבתי בבית וגעיתי מצחוק, הוא די גאון. וואו אני פתאום שמה לב שהמנקה שלי עדיין לא הגיע. בן זונה הכריסטיאנו הזה. אתה יודע איך ניקיתי את הבית לכבודו?".

באמת לא נעים. יש לך המלצה אחרונה לסיום?

"תקראו ספרים ואל תצביעו לביבי".