1. מירב מ"האח הגדול" אומרת "קרקס מדראנו". על כל דבר, בכל שלב.
 2. "בי. איי. אמ. איי - פסי-כו-לו-גית!". אחרי שלוש מערכות בחירות, פתאום ההקלטה הזו לא נראית כל כך מטורללת.
 3. הגבות הדקיקות של רלי מ"חתונה ממבט ראשון". קצת מיקרובליידינג אחרי העונה ואין להן יותר זכר.
 4. "קומסי קומסה". הייתה נקודה בזמן שבה כל ישראל שרו שיר של סטפן שהיה פרסומת ל-yes בשיתוף עם דמות של ילדה עם אוברול וקארה שהיא פרודיה על הסרט "אמלי".
 5. הפסיכולוג מ"לאהוב את אנה". עכשיו גבריאל בוקבוזה כנראה נשמע לכם כמו שם של צמח טרופי נדיר ולא שם של פסיכולוג שעזר לאנה ארונוב למצוא אהבה בפריים טיים.
  אנה בשיחה עם הפסיכולוג על הדייט עם אייל
  לא לדאוג, דני פרידלנדר עוד כאן. גבריאל בוקובזה | צילום: מתוך "לאהוב את אנה", שידורי קשת
 6. "הרצלללללל!". כולכם קיבלתם את זה בווטסאפ לפחות 200 פעמים והיינו כפסע מלהפוך את צעקת ה"הרצל" להמנון הלאומי שלנו.
 7. שוגי ושוגה. כמו הרבה זוגות ב"האח הגדול", הזוגיות של ישראל אוגלבו ומגי טביבי הייתה ונשארה במסגרת התכנית - ובשנייה שהכול נגמר השניים לא נראו יחד באותו פריים.
 8. "הכלה מאיסטנבול". עד כמה התכנית הזו קרתה? באפריל לפני שנה היה כאן מופע סולד-אאוט של פארוק (אוזדג'אן דניז) וסורייה (אסלי אנבר). מי?
 9. הדסה מסיני. כוכבת שהבליחה לרגע בשמי הטלוויזיה שלנו ונעלמה.
 10. א"ק. אוקיי, זה אחד קצת קשה. כמובן שתיק תאיר ראדה המשיך וימשיך לנצח להסעיר את המדינה, אבל על א"ק וטחב הזאבה לא חזרנו לדבר.
 11. קונאן אובריאן בא לארץ. היה זה יום חג, ונראה שלא משנה איפה הייתם: בסופר, ברחוב רוטשילד או בביוב - כולכם הצטלמתם עם קונאן אובריאן.
 12. מאדאם פלאפל. מהרגע שהעונה של "מאסטר שף" נגמרה, כולכם שכחתם מהאישה המופלאה הזו ועכשיו היא תקועה בבידוד כי היא בקבוצת סיכון. תתביישו לכם.
 13. הילד הדרוזי שמדבר אנגלית. איך הילד הקסום הזה יודע אנגלית לעזאזל? גלגול נשמות? יותר מדי פרקים של "החזירה פפה"? התשובה היא שאין לנו מושג וכבר לא כל כך אכפת לנו.
 14. "מה נשמעעעעע?" של נטע ברזני. ביטוי עם מנגינה ספציפית שכולכם שומעים עכשיו בראש שלכם ומתחרטים שנכנסתם לכתבה הזאת שגרמה לכם להיזכר בו.
 15. השביס של לינור אברג'ל ביום העצמאות. השביס המנומר שלכל נפש חיה בישראל הייתה דעה נחרצת עליו. התגובה על הנושא היום תהיה התגובה שהייתה ראויה לו מלכתחילה - למי אכפת?
 16. כתבת ערוץ 10 התעלפה פעמיים. מאה שקל אם אתם זוכרים באיזו תכנית היא התעלפה, באיזה אייטמים מדובר או אפילו מה השם שלה.
 17. סימה "אני לא אוכלת בשר" דהן. אפילו סימה, שחטפה המון אש, לא ידעה שתגיע אויבת ציבור חדשה מבית "בואו לאכול איתי" בשם שירן
 18. הדוקו "ארץ פראית מאוד". עוד שנתיים בדיוק נראה ש"אל תתעסקו עם חתולים" או "טייגר קינג" גם יתאימו לסעיף הזה.
 19. הסגירה של ערוץ 1. בואו נדבר רגע על איך שכל עובדי הערוץ הראשון נעמדו לשיר את "התקווה" לזכר הערוץ כאילו מדובר בטרגדיה. הערוץ נסגר, "כאן 11" נפתח וכולנו נשארנו בחיים.
 20. "טוב להודות לשם" של אורנה דנינו. כל המדינה ציטטה את השיר של אורנה מ"האח הגדול", פארודיות ורמיקסים יצאו ללא הרף וגם הטייק שלנו בנושא. 
 21. "הרמון". וואו, אלון אבוטבול בתור גואל רצון עם פאוץ'. הסדרה הזו הגיעה ברוח סערה והספיקה להישכח, קצת כמו הכניסה של יעל פפר האמיתית לבית "האח הגדול".
 22. סלבס נופלים מקורקינט. מגפת הקורקינטים החשמליים, כשבראשה נערת הפוסטר שלומית מלכה, הייתה לא פחות מלחיצה מהקורונה. ובתכלס, הקורונה פתרה לנו אותה בעקיפין.
 23. יהב מ"החיים הסודיים של בני 4". אז אחרי שבכיתם ונמסתם מיהב המתוקה ששרה את "אני מאמין בעצמי", האם בחצי השנה האחרונה טרחתם לבדוק מה שלומה? אנחנו מנחשים שלא. 
 24. אמיר פחר מ"הישרדות" הוא ערבי. אמא, אבא, יש לי משהו לספר לכם - אני ערבי. מי היה מאמין שמערכת היחסים של אמיר עם אופל היה דבר שהתעסקנו בו בכלל?
 25. נעמה יששכר. זוכרים שזה היה ריסקי לטוס לרוסיה ועכשיו זה בלתי אפשרי לטוס לכל מקום? איזה צחוקים.
  החיים החדשים של נעמה יששכר אקסטרה 4
  תזכירי לנו מי את? נעמה יששכר | צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12
 26. ובונוס, משהו שלעולם לא יקרה - קמיל פוקס. תפסיקו לעבוד עלינו בכל מערכת בחירות שמדובר באדם אמיתי.