עדיין לא התאוששנו מהפגישה הראשונה עם ג'ו גולדברג (פן בדג'לי שנזכור לנצח כדן האמפרי מ"אחת שיודעת"), וכבר העונה השנייה של "את" חוזרת. נטפליקס פרסמה תמונות ראשונות מהעונה השנייה, שתהיה זמינה לצפייה החל מה-26 בדצמבר, ואנחנו חייבים לספר לכם את כל מה שאנחנו יודעים עליה.

בעוד העונה הראשונה התרחשה בניו יורק, העונה החדשה תביא את גולדברג ללוס אנג'לס, בחיפושיו אחר אובססיה חדשה. השפית לאב קווין (אותה משחקת ויקטוריה פדרטי שכיכבה ב"מי מתגורר בבית היל?"), היא הבחורה שגולדברג רוצה להשיג והיא תעמוד במרכז העונה השנייה של הסדרה. קווין היא שפית ומתוארת כאישה "שלא אכפת לה מרשתות חברתיות" ונמצאת במצב בו היא "מתמודדת עם אבל כבד". כשהשניים נפגשים, קווין מרגישה "הבנה של האובדן" מצידו של גולדברג.

מי עוד יככבו בעונה החדשה? שאלה מצוינת. אלי (אותה משחקת ג'נה אורטגה מ"ג'יין הבתולה"), היא נערה שהתבגרה מהר מדי, גרה בדירה משלה ומתיידדת עם גולדברג. הקומיקאי כריס דליה ישחק את הנדרסון, קומיקאי מפורסם, שמופיע באירוע בו ג'ו נמצא. גם צ'רלי בארנט ("בובה רוסית") ומריאלי סקוט ("ליידי בירד") יהיו חלק מהעונה השנייה.

כצפוי, מעריצי הסדרה לא יכולים לחכות לחזרתה של הסדרה וקשה להם להסתיר את התרגשותם. "הפסיכופת האהוב עלי חוזר", כתב גולש אחד. "אני אשאיר את החלון שלי פתוח", הבטיחה גולשת. "מתנת כריסמס מושלמת", כתבה גולשת נוספת. "סוף סוף!!! אני לא יכולה לחכות חייבת בינג'", צייצה גולשת אחרת.

בחודש ינואר האחרון, נטפליקס חשפה שלמעלה מ-40 מיליון משתמשים צפו ב"את" במהלך החודש הראשון לשידורה, ונותר רק לנחש מה יהיה היקף העניין בעונה השנייה של הסדרה.