עוד שנה חלפה, שוב הליכודיאדה באילת מתקרבת, ואיתן - סרטון הליכודיאדה המסורתי של צוות השרה רגב (מהצוות שהביא לנו את אתגר הבובות, למי ששכח). השנה, צוות הסושיאל של שרת התרבות והספורט העלה את הרמה עם סרטון תרבותי במיוחד, ושקד על מחווה לדרמת הפשע שסחפה מדינה שלמה (ולא רק) - בית הנייר. בקיצור, כל החלומות שלנו בסרטון אחד. 

בתפקיד טוקיו הנחשקת - השרה מירי רגב, בנעליו של הפרופסור - הדובר השרמנטי בן זקן שמוכר לנו כבר מהסרטונים הקודמים של צוות רגב לליכודיאדה, המסכות והחליפות - אלי אקספרס (ישמשו אותם גם לפורים), ובתפקיד הצופים  האובססיביים - אנחנו. 


אז כן, תבעו אותנו, צפינו בסרטון הזה כאילו מדובר בפרק חדש של עונה 3, ואספנו לכם את כל הרגעים הכושלים והפרטים הקטנים שפספסתם ב- "Las Casa de Notas" (שאגב, וסליחה שאנחנו, מכיל שגיאה כבר בשמו: Las Casa de las Notas. באמת סליחה). 

מירי רגב VS הפאה

השרה רגב שכחה להביא גומיה מהבית, וגם לא התאים לה לאסוף את השיער מתחת לפאה עם עפרון - בשיטה ע"ש ראקל, וכך קרה שהיא נראית פחות כמו טוקיו (אורסולה קורברו הנהדרת) ויותר כמו רותם אבוהב (סברי מרנן, העונות המוקדמות).

ריו הנזיל מגדרית

ריו, בחור שרירי בן 20, עבר מספר לא מבוטל של ניתוחים וכעת הוא נראה כך: (ואף מילה על הרומן בינו ובין טוקיו) 

פושעי אוסלו לדין

חוץ מריו הנשי וטוקיו הלבנטינית, הסרטון השנתי של השרה רגב הציג את הגרסה הלאומית גם לפרופסור, דנוור, ניירובי ומוסקבה. רגע... איפה אוסלו? למה תג השם שלו מיותם על השולחן...? יכול להיות שזה קשור להסכמ...? השרה רגב, מעריכים את העקיצה.

אבלס אספניול

רוצים לדעת מניין הספרדית שלנו? מדפי התסריט העברי-ספרדיים האלה, כמובן! ואל תשכחו להדפיס לי "אסטמוס ליסטוס" בבולד גודל פונט 42, תודה. 

תרגום: עממי

לא שאנחנו לא מעריכים את ההשקעה באמינות הפרופס, הלוקיישן והכתיבה, אבל תנו לנו לנחש שתרגום התסריט לספרדית נעשה על ידי מוצ'ילר בן 22 שבדיוק חזר מטיול במאצ'ו פיצ'ו. נשבעים בתמונות שלנו מהסלאר. הטעות האהובה עלינו: כשרגב מתכוונת ל"אתה מרדים את כולם" היא למעשה אומרת "השכבת אותנו לישון". 

עיצוב אומנותי ואפילו מאוד

אף מסיבה לא שלמה בלי שרוול כוסות שקוף, קולב סורר, והכי חשוב -  בום בפריים. סבבה, מכשיר הסאונד מדגם "זום" שמקליט את הסרטון בפריים. 

ביצוע של גמר

הסצינה אולי הכי זכירה בבית הנייר היא הסצינה האייקונית בה כל החבורה שרה יחד בלה צ'או באקסטזה מדבקת וסוחפת, אבל איך נאמר - השחזור של צוות רגב פחות מצליח לעמוד ברמה האנרגטית: