מאור פינקלשטיין (עונה 3) וצוקית אשכולי (עונה 2)

כן, אנחנו יודעים מה אתם חושבים - מאור מגלגל עיניים בכל פעם שמור נהיית קצת היפרית, אז איך הוא יתמודד עם פצצת האנרגיה שנקראת צוקית? התשובה היא פשוטה: למאור אין בעיה עם האנרגיות הגבוהות של מור, פשוט קשה לו לקבל עקיצות, ואין מה לעשות, ככה מור מפלרטטת. צוקית, לעומת זאת, היא כל דבר חוץ מעוקצנית. התקשורת שלה חיובית, כל המהות שלה היא להפיץ אור, אהבה ושאנטי-באנטי, וכמו מאור, גם לה המגע והקרבה הפיזיים היו חשובים בשלב מוקדם של הקשר. אם מאור רוצה פלפל, צוקית היא זו שתתן לו את זה. 

דניס רוסקוב ומור לרמן (עונה 3)

לצערנו לא יכולנו לשדך את דניס לאמא שלו כי זה נוגד את חוקי הפורמט (וחוקים באופן כללי), אבל האפשרות הזאת טובה לא פחות. דניס ומור פשוט מחפשים דברים דומים: אם ההסתחבקות של דניס עם אנשים זרים מרתיחה את בת זוגו הנוכחית, אז מור תהיה זאת שתצטרף אליו ותזרוק לעברם המלצות על שייקים. שניהם מחפשים אקסטרים והרפתקאות בחיים ומצפים בקשר להפתעות, ריגושים ומחוות רומנטיות, אבל גם מאוד סגורים על עצמם מבחינת שגרה וקריירה, נוטים לתכנן קדימה את החיים שלהם לפרטי פרטים ואוהבים טקסיות. דניס אוהב להתנהג כמו "ג'נטלמן של פעם" ומור אוהבת שמתייחסים אליה כמו ליידי ומחפשת גבר עם תכונות "גבריות" מסורתיות. בקיצור, מאם - אאוט, מור - אין. 

נעם קציר ודקלה דאיטי (עונה 2)

בואו נחזור רגע לעונה הקודמת. בחתונה של אלון ודקלה, זה נראה כמו שידוך משמיים. היו וייבים טובים, הרבה חיוכים ונגיעות וחיבור שנראה מושלם. אבל בהמשך הבנו שזה לא יקרה, כי שניהם אנשים יותר מדי אמוציונליים ואינטנסיביים וזה הוביל לפיצוצים שפירקו את החבילה. נועם מזכיר בהרבה מובנים את אלון, באווירת הצ'יל והניחוח הבינלאומי, אבל בניגוד לאלון, הוא גם יודע להכיל את הרגשות של האדם השני בלי לתת לאגו או לכעס להשפיע על הבחירות שלו בקשר. 

הדר ברייר ואלון עיני (עונה 2)

הדר סולדת מגברים עם גינונים ג'נטלמניים כי היא מחפשת, איך שהרבה נשים בתכנית אוהבות לומר, "גבר של פעם". היא יותר מדי צינית בשביל פרחים, פתיחת דלתות ורומנטיקה מוחצנת. מבחינת דניס הדברים האלה הם חלק בלתי נפרד ממערכת יחסים, אבל מבחינתה אלו פשוט משחקים מיותרים. אלון מהעונה השנייה של התכנית, לעומת זאת, היה יכול להיות שידוך מושלם בשבילה. הוא גבר שלא מפגין חלילה יותר מדי רגשות ולא בוכה בסרטים מצוירים. בניגוד לדניס, שיוצא מגדרו כדי לרכך את העוקצנות של הדר ולהימנע מעימותים ככל האפשר, אלון יידע להתמודד טוב יותר עם עקיצות - וגם להשיב כאלו בחזרה איפה שצריך. 

הגר משה ואמיר זהבי

קודם כל, מגיעות לנו מחיאות כפיים שהתאפקנו ולא כתבנו את הבדיחה המתבקשת של "אמיר + ג'ינג'ר". אם דנית התחרפנה מהקצב האיטי והזהיר של אמיר, הגר תעריך כל רגע שבו לא מופעל עליה לחץ להתחבק או להפגין רגשות באיזשהי צורה. שניהם צריכים את הזמן והספייס שלהם, וכשאף אחד לא מרגיש לחץ מהצד השני - אולי הם יצליחו לנהל שיחות ולפתח קשר אמיתי בלי להשתמש בכלבה בתור חוצץ חי ונושם שמגן עליהם בפני המבוכה. 

דנית ליבנת וניר פור

דנית הגיעה לתכנית כשהיא משתוקקת לפגוש מישהו שיתקרב אליה ויפתח בפניה את הלב שלו מהשנייה הראשונה. ניר הגיע עם הצורך הבלתי נדלה להביע אהבה בכל רגע נתון כלפי האדם שמולו ולהרעיף עליו במאפים. יופי, מומחים. עכשיו דנית צריכה לאכול סרטים כשאמיר מסנן אותה בוואטסאפ, בזמן שניר כבר היה עוזב הכול, מפנה את הזמן ועונה לה במברק חגיגי מלווה ביונים שאוחזות בפיהן בונובניירות ותופינים. 

רוני לוי ויוגב אלקיים (עונה 2)

השידוך הנוכחי של רוני מוצלח בסך הכול, אבל אם יש איזושהי בעיה שעומדת ביניהם כרגע זה עניין הקריירה. לרוני קשה לחשוב על להתמסד עם בחור מעופף, "זורם" ובלי תכנית כלכלית ברורה מספיק. בחור ששורשיו נטועים עמוק באדמה, לעומתו, הוא יוגב. כל כך עמוק שהוא לא מסוגל לגור רחוק יותר מחצי מטר מהמשפחה שלו. הוא הייטקיסט עם בית בישוב בדרום הארץ, ואם ניכנס לנתונים פיזיים - הוא אפילו גבוה. לא שזה משנה, אבל במקרה של רוני זה בטוח לא יזיק. הסלע היציב שהוא יכול להוות עבורה יעזור לה להתגבר על העובדה שהוא צרוד 24/7 ושיש לו מאתיים אחיות.

יעל דורון ודני פרידלנדר

מתי שני אלה יתנשקו כבר וישברו את המתח הזה? 

תמונות: קשת 12, עיצוב: קרן מינביץ'