אמש עלתה בערוץ 12 תוכנית הריאליטי פיל-גוד החדשה של קשת, "היום בעוד שנה" בהנחיית אסי עזר, שמקצרת את סיפורי המהפך של משתתפיה - בהם קטוע רגל שרוצה לחזור לגלוש, בחור הסובל מעודף משקל ומתחייב להשיל חצי ממשקלו - לעשר דקות מהודקות. התוכנית, שנוצרה על פי פורמט בריטי, עוקבת אחרי המשתתפים מרגע ההחלטה לשינוי וכניסתם בדלת "היום" ועד שהם נאלצים לחזור לאולפן ולספק תשובות לאסי עזר, בדיוק שנה אחר כך, בעודם יוצאים מהדלת השניה - "בעוד שנה". רק לנו זה מזכיר את "גולשים בזמן"?

בין חמשת המהפכים הדי מיינד-בלואינג שהופיעו בפרק הבכורה, בלטה נלי קבקוב: דוגמנית מתחילה בת 20 מרעננה, שמעבר לזה שהיא דומה לאסתי גינזבורג בקטע שמצריך בדיקת דנ"א הצליחה לכווץ לנו את הלב כשסיפרה בכנות מעוררת הערכה על החיים בצל התקפי חרדה, שמונעים ממנה להרחיק מביתה למקום שנמצא יותר משעה נסיעה. בתוכנית, נלי מספרת על כך שמעולם לא יצאה לטיולים שנתיים או עלתה על טיסה, ומעולם לא ניסתה להגשים את החלום שלה לדגמן - מקצוע, שכידוע, מזמן מפגשים תכופים עם נסיעות לצילומים ואודישנים.

לטובת מי שלא צפה נעדכן שנלי הצליחה להתגבר על החרדה ואפילו לטוס לאילת לצילומי קמפיין למותג תכשיטים. בקיצור, התקשרנו אליה כדי לברר איך היו הקבוקים שחילקו בטיסה ומה שלום החבר.  

היי נלי, הרשי לנו לאתגר את חוקי הפורמט ולברר איפה את *יותר* משנה אחרי: איך מתקדמת קריירת הדוגמנות שלך בימים אלה?
"אני עדיין בסוכנות של אלינור שחר (אליה נכנסה במסגרת צילומי התוכנית). אני הולכת כל הזמן לאודישנים, כמובן שרוב הזמן אני מקבלת לא, עד שְמדי פעם אני שומעת כן. יצא לי לעשות את פרסומת לרשת "לנדוור" לא מזמן".

A post shared by ⓝⓔⓛⓛⓨ ⓚⓐⓑⓐⓚⓞⓥ (@nellykabakov) on

יצא לך לבקר בתוך מטוס מאז הטיסה לאילת?
"הנושא הזה עדיין מלחיץ אותי, אחרי הטיסה ההיא אמרתי לעצמי שאני לא רוצה כלום יותר. זה... מלא אנרגיות, אז לא יצא לי לטוס מאז. אני אמנם בתקופה יותר טובה, אבל מנסה לדחות את זה כמה שיותר".

אז התוכנית לא ממש עזרה עם חרדת הטיסות
"דווקא כן, היא נתנה לי מטרה, משהו שהכריח אותי לצאת מהבועה של עצמי".

סלחי לנו על הסטוקינג, אבל אתמול בסטורי שלך הזמנת את העוקבים לצפות בתוכנית תוך כדי נסיעה באוטו! זה קורע.
"כן, זה האוטו שלי, קניתי אוטו! לא היה לי רישיון קודם. זה גם חלק מהתהליך".

מהמם. ולנושא אחר שמטריד את מנוחתנו: זה שליעוז, החבר שלך, חתיך למות.
"(צוחקת) חבר שלי יפיוף והוא נשמה טובה. אנחנו יחד 3 וחצי שנים".

A post shared by Lioz Shaked (@liozshaked) on

ויש מצב לקמפיין זוגי?
"ניסיתי לדחוף אותו לדוגמנות, אבל הוא ביישן קצת. כאילו, הוא מעלה תמונות נופים לאינסטגרם... אבל זה מה שאני אוהבת בו".

גם אנחנו נלי, גם אנחנו. 

הפרק הבא של "היום בעוד שנה" ישודר ברביעי ב-21:00 בקשת 12