אוהבי ג'ניפר אניסטון (כלומר, רוב אוכלוסיית המערב הבוגרת) לא יכולים להתלונן בימים אלה. מלבד הפופולריות המחודשת של "חברים" והאובססיה התמידית של התקשורת והקהל כלפי השחקנית, הסדרה החדשה שלה מושכת אליה יותר תשומת לב אפילו מהרגיל. "תוכנית הבוקר", שאותה היא מפיקה לצד ריס ווית'רספון וכמובן גם מככבת בה, תעלה ביום שישי הקרוב באפל טיוי, וסבב יחסי הציבור מעלה הילוך.

אתמול, אניסטון התארחה על הכורסה של אלן דג'נרס, והשתיים סיפקו את אחד הרגעים הוויראליים של השבוע - נשיקה. כן, זה נכון, נשיקה על הפה בין שתי נשים עדיין מרעידה את העולם. איך זה קרה? השתיים דיברו על שדרן הרדיו הווארד שטרן, ובעיקר על כך שלמרות שהוא בנה קריירה מלהיות מרושע לאנשים, שתיהן חברות שלו וחושבות שהוא אחד האנשים החמודים ביקום. אז, אניסטון שאלה את דג׳נרס איך היא ושטרן הגיעו להתנשק מול המצלמות כשהוא התארח אצלה בתוכנית, ומשם הסוף כבר היה צפוי.

אלן שאלה את ג'ניפר מתי הייתה הפעם האחרונה בה היא נישקה אישה על השפתיים, ולאחר מכן התכופפה לעברה והשתיים קינחו בנשיקה ממש קלה על השפתיים. אחריה אניסטון אמרה: "יש לך שפתיים רכות" , ודג'נרס השיבה שבגלל זה "היא עושה את מה שהיא עושה". כלומר - מתנשקת עם נשים.

 

View this post on Instagram

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

נושא האינסטגרם עלה גם הוא, כמובן, כשאלן יידעה את ג'ניפר שהיא נכנסה לספר השיאים של גינס, בתור חשבון האינסטגרם שהגיע בזמן הקצר ביותר למיליון העוקבים הראשונים, ושאלה אותה מה גרם לה להצטרף לרשת החברתית אחרי שנים של סרבנות. אניסטון ענתה: "נראה שזה לא הולך להיעלם לשום מקום, אז למה לא להצטרף למסיבה? וזה לא כל כך מפחיד. זו דרך לחלוק אינפורמציה, ליצור קשר עם המעריצים, לתקן דברים שגויים שנכתבים עליך, לצחוק על עצמך, לצחוק על אנשים אחרים, לעזור לחיות למצוא בית". כל זה טוב ויפה, אבל בגלל התזמון של ההצטרפות שלה לאינסטגרם, יש לנו תחושה שהתשובה האמיתית קצת יותר עניינית וצינית. במילים אחרות, סביר להניח שקידום הסדרה באינסטגרם היה חלק מהחוזה שלה עם אפל טיוי.