"האנטומיה של גריי" יצאה לפגרה, אבל השאירה אותנו עם הרבה רגשות ומחשבות. בפרק האחרון, כריסטינה יאנג שלחה למרדית' מתנה מיוחדת משוויץ. המתנה לא הייתה שוקולד משובח או מחזיק מפתחות יוקרתי, היא הייתה ד"ר קומרק הייס, ראש מחלקת כירוגיית ילדים החדש.

כריסטינה שלחה את הדוקטור, אלמן עם ילדים שמכונה "מקווידו", כמתנה למרדית' אחרי שדה לוקה נפרד ממנה. אבל השניים לא התחילו ברגל ימין ומהרגע בו נפגשו לא הפסיקו לריב. את ד"ר הייס משחק ריצ'רד פלוד האירי, אותו אתם אולי זוכרים בתור פורד מ"חסרי בושה".

המעריצים לא נותרו אדישים לתוספת החדשה לקאסט וביטאו את התלהבותם ברשתות החברתיות. "סוף סוף, גבר שמתאים למרדית', לשניהם יש ילדים ושניהם איבדו בני זוג", כתבה גולשת אחת. "מקווידו הוא מישהו שמשתווה למרדית'. דה לוקה אף פעם לא יצליח להיות ברמתה, הוא לא מנוסה בחיים ובעבודה. אני מקווה שמקווידו הוא האחד עבור מרדית'", כתבה גולשת אחרת. "אני בעד מרדית' ומקווידו, זה בדיוק מה שהיא צריכה - מישהו עם גישה כמו של דרק, טוב עם ילדים ועם הרגליים על הקרקע", כתבה גולשת נוספת.

 

View this post on Instagram

Dr. Cormac Hayes Tonight at 8 @greysabc

A post shared by Richard Flood (@richardfloodofficial) on

אבל לא כולם מרוצים מהתוספת החדשה לקאסט, אחת הגולשות צייצה: "אנחנו אוהבים את התוכנית, אבל לא נוכל להתמודד עם משולשי אהבה עם אנשים חדשים. אנדרו (דה לוקה) מושלם, פיתחתם מערכת יחסים שמערבת ילדים. ועכשיו אתם מכניסים את הבחור הזה למשחק".

החלק השני של העונה ישודר לקראת סוף ינואר הקרוב, ועד אז תוכלו לחטט בפרופיל של פלוד ולפנטז על מערכת היחסים העתידית שלו עם מרדית'.