העונה ה-15 של האנטומיה של גריי הגיעה לסיומה בפרק מותח במיוחד שהשאיר מעריצים רבים מבולבלים. עד שתגיע העונה הבאה אפשר להאחז בראיונות של כוכבי הסדרה שחושפים את המתרחש מאחורי הקלעים.

כוכבת הסדרה, אלן פומפאו שמשחקת את מרדית' גריי, התראיינה לאחרונה למגזין "וראייטי" וחלקה את מחשבותיה על האווירה הקשה שאפפה את סט הצילומים של הסדרה בעשור הראשון לשידורה: "היו רגעים שרציתי לפרוש מהתכנית. בעשר השנים הראשונות היו לנו בעיות תרבותיות רציניות, התנהגות רעה וסביבת עבודה רעילה. אבל ברגע שילדתי, הפסקתי להיות המרכז, הייתי צריכה לפרנס את המשפחה שלי". כזכור, בעונה ה-11 של הסדרה התרחש משבר נוסף כאשר פטריק דמפסי, דרק שפרד, עזב במפתיע. "פטריק דמפסי עזב את התכנית בעונה 11, האולפנים והרשת האמינו שהתכנית לא יכולה להמשיך בלי דמות ראשית גברית. המשימה שלי הייתה להוכיח להם שאפשר". פומפאו המשיכה ותיארה איך שונדה ריימס (יוצרת הסדרה) והיא החליטו לכתוב מחדש את סוף הסיפור אחרי עזיבתו של דמפסי. "זה מה שהחזיק אותי", הודתה פומפאו.

פטריק דמפסי האנטומיה של גריי דרק שפרד (צילום: באדיבות yes,  יחסי ציבור )
"מערכת יחסים מקצועית עם סוף סוער" | צילום: באדיבות yes, יחסי ציבור

זאת לא הפעם הראשונה בה פומפאו מדברת על עזיבתו של דמפסי ויחסיהם המורכבים, כבר בשנה שעברה התראיינה פומפאו למגזין "הוליווד ריפורטר" והתבטאה בנושא: "קודם כל, העזיבה של פטריק הביאה עליה חדה ברייטינג, וקצת חייכתי לעצמי לגבי זה. אבל האמת היא שהדיו עוד לא היה יבש על חוזה היציאה שלו לפני שהם מיהרו להביא בחור חדש. הייתי בחופשה בסיציליה ופרקתי מתחים - זו הייתה מערכת יחסים מקצועית ארוכה שהייתה לה סוף סוער, הייתי צריכה רגע להירגע עם קצת יין רוזה - והם כבר מתקשרים אליי, כאילו, 'מה את חושבת על השחקן הזה? מה את חושבת על השחקן ההוא?', והם שולחים לי תמונות, ואני כזה: 'אתם פאקינג מטורפים? למה אתם מרגישים שאתם צריכים להחליף את האדם הזה?'. לא יכולתי להאמין כמה מהר האולפנים והרשת הרגישו שהם צריכים להכניס עוד זין לסדרה. הבאנו את מרטין הנדרסון, אבל הם לא אהבו את העלילה, אז זה הסתיים".

בראיון אחר בשנה שעברה הודתה פומפאו שלא דיברה עם דמפסי מאז שעזב את הסדרה אי אז ב2015. "לא דיברנו מאז שהוא עזב", אמרה פומפאו. "אין לי אף רגש רע כלפיו. הוא שחקן נפלא ועשינו ביחד את הטלוויזיה הכי טובה שאפשר. מדובר באיש מוכשר ואלה היו 11 שנים מדהימות".