מי כמונו יודעים שקשה להפסיק בינג' של חברים באמצע, הפרקים פשוט ממשיכים מעצמם ואנחנו נשאבים לסיפורים המצחיקים של החבורה. אבל אנחנו גם יודעים ששעות העבודה הן לא זמן לגיטימי לבינג' מהסוג הזה.

חברת הפקות בבעלותו של השחקן רוברט דה נירו, תובעת 6 מיליון דולר מעובדת לשעבר, בטענה כי מעלה בכספים ועשתה בינג' בנטפליקס בזמן העבודה. העובדת, צ'ייס רובינסון, הואשמה גם בחיובים מוגזמים במלונות ובמסעדות, ובשימוש בנקודות הנוסע המתמיד של דה נירו בטיסות אישיות.

לפי התביעה שהגישה Canal Productions ביום שבת האחרון, רובינסון התחילה לעבוד כעוזרת האישית של דה נירו בשנת 2008. לאחר מכן היא קודמה לתפקיד סגנית נשיא הפקה וכספים בחברה כשהמשכורת העדכנית שלה הייתה 300 אלף דולר בשנה. התביעה טוענת כי רובינסון התפטרה מהעבודה בחודש אפריל האחרון כשהתגברו החשדות בגין "חבלה ארגונית".

החברה טוענת כי רובינסון בקושי הגיעה למשרד, וכשהגיעה בילתה "כמות זמן אסטרונומית" בצפייה בנטפליקס על חשבון שעות העבודה. החברה טוענת כי בארבעה ימים בחודש ינואר, צפתה רובינסון ב-55 פרקים של חברים. בחודש מרץ, במשך ארבעה ימים, צפתה רובינסון ב-20 פרקים של משפחה בהפרעה ובעשרה פרקים של שיט'ס קריק.

"צפייה בתכניות בנטפליקס לא הייתה חלק מהמשימות שרובינסון נדרשה לבצע במסגרת העבודה. אנחנו מאמינים שזה נעשה למען הבידור האישי שלה בזמן שקיבלה תשלום כדי לעבוד", נכתב בתביעה. בהודעת התפטרות ששלחה רובינסון באפריל, היא התייחסה לחששות מהוצואותיה כ"מגוחכות".