אם אנחנו היינו מבלים את שנות העשרים שלנו על הסט של אחת מסדרות הטלוויזיה המצליחות בכל הזמנים - תהיו בטוחים שהיינו מעבירים את שאר החיים בצפייה בשידורים חוזרים והתענגות על הנעורים שלא ישובו. אבל ליסה קודרו, ששיחקה את פיבי בופה - מוזיקאית כושלת ומסאז'יסטית עם תמימות ילדותית - היא אישה חזקה יותר מאיתנו. כשקודרו הגיעה להקרנה של הסרט החדש בו היא משתתפת (Booksmart, הסרט הראשון שביימה השחקנית אוליביה וויילד) היא חשפה שהיא אפילו לא זוכרת את הפעם האחרונה בה צפתה בפרק של הסדרה.

"אני לא צופה גם אם אני נתקלת בזה משודר", היא אמרה בראיון לתכנית הבידור Entertainment Tonight. "אולי אני לא אוהב את עצמי, אז אני מעדיפה לא לקחת את הסיכון". קודרו הגיעה לשטיח האדום עם בנה ג'וליאן בן ה-21, שאנחנו יכולים רק לנחש שדווקא נלהב לראות את אמא שלו משחקת בסדרה שזכתה לאחרונה למעמד מחודש של קאלט בזכות עלייתה לנטפליקס.

למרות שהיא התמקדה בקידום הסרט החדש, קודרו יודעת שהשאלות על הסדרה שעשתה לה את הקריירה אף פעם לא יפסיקו, וענתה בשמחה. כשנשאלה מה הזיכרון האהוב עליה מצילומי הסדרה, היא ענתה: "הפיילוט. כמה מרגש זה היה. היינו כמו כלבלבים, פשוט טיפסנו אחד על השנייה ושיחקנו משחקים. זה היה ממש כיף".

"יש לי סיוט שאנחנו עושים שוב את 'חברים' ולאף אחד לא אכפת" | צילום: getty images

ומה נותר לנו, המעריצים המושבעים של הסדרה? שידורים חוזרים בלבד, שכן הכוכבים מכחישים שוב ושוב שמועות על פרק איחוד. "יש לי סיוט חוזר - אני לא צוחק לגבי זה. כשאני ישן, יש לי איזה מין סיוט כזה שאנחנו עושים שוב את חברים ולאף אחד לא אכפת", אמר מת'יו פרי, ששיחק בסדרה את צ'נדלר בינג, בראיון למגזין וראייטי ב2017. "אנחנו עושים סדרה שלמה, אנחנו חוזרים, ולאף אחד לא אכפת מזה. אז אם מישהו ישאל אותי, אני אגיד לא. העניין הוא כזה: סיימנו בכזה שיא, שלא נצליח לשבור אותו. למה שנחזור ונעשה את זה שוב?".

אגב חברים והתחייה המחודשת שלה בנטפליקס - היא לא תישאר שם לאורך זמן. AT&T, החברה שבבעלותה וורנר מדיה שהפיקו את הסדרה, מתכננים להקים שירות סטרימינג משלהם במהלך השנה הקרובה. כזכור, בסוף 2018 כבר היו שמועות שחברים תוסר מהספרייה של נטפליקס, אבל עכשיו ברור שזה אכן הולך לקרות, אם כי לא ידוע בדיוק מתי. יחד עם חברים תרד גם המשרד, שגם היא אחת הסדרות הנצפות ביותר בנטפליקס.