מוזיקאים ומעריצות צעירות הם סיפור ישן, מוכר וקלישאתי. בזמני עבר, כשהיה נהוג ומקובל יותר להטריד, לתקוף מינית ולנהוג בנשים כמו חפצים, זה היה עניין של מה בכך. גם כשמדובר ביחסים בהסכמה, קשה שלא להתחלחל כששומעים על גברים מבוגרים, עם כסף וכוח, לוקחים איתם נערות למסיבות וחדרי מלון, מעמיסים אותן בסמים ומביאים כיף מאחורי הגב שלהן כשהם מצליחים להכניס אותן למיטה. לא שזה קשה כשאתה כוכב שחצה את גיל שלושים ומולך עומדת ילדה בת 18, במקרה הטוב.

אז נכון, לא כולם הם אר. קלי, שמואשם בהחזקת נשים למטרות מין בתנאים של כת, אבל גם סתם לגרוף מעריצות צעירות, בעיקר כשאפשר גם למצוא גרופיות נלהבות שהן מבוגרות מספיק להפעיל שיקול דעת. גם אז אפשר להטיל ספק ביחסי הכוחות בין הכוכב למעריצה, אבל כל עוד מדובר בשני מבוגרים שלוקחים חלק בפעילות ברצון - הגבולות המוסריים שם. גם כשמאלומה מעלה לבמה מעריצות ומפנק אותן בנשיקה על הפה - מדובר בלא פחות מהאדרה של התנהגות מינית אגרסיבית. זה שנערה מעריצה זמר, לא בהכרח אומר שהיא רוצה להתמזמז איתו. אולי היא שמרנית? אולי היא בכלל לא נמשכת לגברים? אולי תטרח לשאול אותה אם היא בכלל רוצה להתמזמז?

אבל עכשיו לנושא לשמו התכנסנו - אתמול בערב, שידרו בערב טוב עם גיא פינס אייטם שכזה על הזמר דרייק, שהטיס לניו יורק על חשבונות נערה ישראלית. אוקיי, לפני שתקפצו - לא הייתה שם ולו רמיזה על יחסים בעלי אופי מיני בין השניים, ובכל זאת, יש לתהות - למה שזמר מצליח יטיס להופעה שלו נערה זרה, שאפילו לא פנתה אליו? וזה ככל הנראה החלק המשונה ביותר בסיפור הזה. דרייק הוא זה שיצר קשר עם יובל, ולא להיפך. יובל, נערה יפהפייה עם חזה גדול בהרבה מהרגיל, נושאת אותו בגאווה ובוודאי מתמודדת עם לא מעט הערות מהסוג הפוגעני והמטריד מאז שהטבע בירך אותה בחזה יוצא הדופן הזה. ותקראו לנו ציניות, אבל קשה לנו למצוא סיבה אחרת בגללה דרייק יצר קשר עם יובל, ניהל איתה שיחות וידאו ואז הטיס אותה לחופשה מפנקת במלון יוקרתי.

דרייק, אגב, תפוס בימים אלה. יש לו חברה חדשה, דוגמנית בשם בלה האריס, והיא בת 18. דרייק בן 31. אין ספק שיש להם המון במשותף. בנוסף, מערכת היחסים שלו עם מילי בובי בראון זוכה ללא מעט ביקורת ברשתות החברתיות. השניים חברים קרובים ומשוחחים לעתים קרובות, וגם שם - לא כל כך ברור מה המשותף בין גבר בן שלושים פלוס לנערה בת 14. כשמדובר בכל מקרה לגופו, אפשר להגן על דרייק. מילי בובי בראון היא לא בדיוק ילדה בת 14 ממוצעת - היא שחקנית עסוקה, חכמה ובוגרת הרבה יותר מגילה הצעיר. יכול להיות שגם הגירלפרנד החדשה שלו היא נשמה עתיקה, לכו תדעו. אבל כשמצרפים את כל אלה ביחד, ומוסיפים לכך את העובדה שהוא יוצר קשר עם נערות זרות דרך האינסטגרם, יש לזה ניחוח קצת קריפי. וכן, אנחנו יודעים, קשה מאוד להתגבר על ריהאנה או למצוא לה תחליף, וגם אנחנו היינו כנראה מפתחים סט של התנהגויות מטרידות אם רירי הייתה זורקת אותנו. אבל אולי הגיע הזמן למצוא חברים בגילך?