פחות מיממה אחרי שייבשה את נטלי פורטמן בצורה מפוארת עם המשפט "נטלי, את גמדה עם ראש גדול, חמודה", דנה אינטרנשיונל החליטה לאחות את השברים ופרסמה התנצלות מחויכת בעמוד הפייסבוק שלה. אינטרנשיונל, שמפעילה את דף הפייסבוק בשם שרון כהן (כפי שהוא מופיע בתעודת הזהות שלה), כתבה היום: " והארץ געשה ורעשה בגלל גמדה עם ראש גדול אז אני מבקשת סליחה בתור ג'ירפה עם ראש עכבר...".

הסערה התחילה כאשר דנה התראיינה לתכנית "ערב טוב עם גיא פינס" מאחורי הקלעים של מופע "הפסקול של המדינה", ופנתה ישירות לפורטמן: "אני יודעת שיש לך עשרות אם לא מאות מיליוני דולרים אז את מרשה לעצמך לוותר על שני מיליון. בסדר, רק כשלא יהיה לך כסף את תבואי לארץ על ארבע".

פנינו לדנה כדי לתהות על פשר ההערה וההתנצלות הזריזה: "מיד אחרי שהלשון שלי שלפעמים יש לה חיים משלה גלגלה את ארבעת המילים המיותרות האלה, גמדה עם ראש גדול, המשכתי ואמרתי ועכשיו ברצינות. על כל מה שבא אחר כך אני לא מתנצלת. במקרה הזה עם נטלי, היה משהו מעליב, בעיתוי של יום העצמאות ובחרם. אני חוויתי חרמות ואני נגד חרמות מכל סוג שהוא, זו לא דרך נכונה בעיני. התנצלתי על ה'גמדה עם ראש גדול' כי הרגשתי נבוכה לראות את המשפט הזה חוגג ברשת ובתקשורת  כאילו זו התגובה שלי לנטלי..."

"אני לא משתמשת בתכונות פיזיות של אנשים כדי להעליב ובטח לא בשיח כזה. לפעמים מנסים להגיד משהו מצחיק וזה מתפקשש? אז זה מה שקרה. גם לא מצחיק ובטח שלא פובליציסטיקה. סתם רדוד ומיותר. שי כרם, המנהל שלי, ביקש ממערכת התוכנית לוותר על האמירה הזו ולא לשדר אותה. הם אמרו שהם דווקא חושבים שזו אמירה כנה ואמיתית שאנשים יאהבו, והבטיחו שהם לא יבליטו את האמירה והיא תהיה סינק זניח... זה באמת מה שהיה בתוכנית אבל כל מה שבא אחר כך כבר לא היה קשור אליהם".

ראית פעם את נטלי במציאות?

"מעולם לא פגשתי אותה במציאות, אבל  די ברור מי מבין שתינו היא היפה יותר. אם יש משהו שכל הצדדים בסערה ההיסטרית והמוגזמת הזו מסכימים לו, זה שפורטמן יפהפייה, מיוחדת וברבורית, עם ראש בגודל מדויק".

בתור נציגה של ישראל בעולם, את מרגישה שיש לך קשר מיוחד ל"נציגות" אחרות של המדינה, כמו פורטמן?

"אני מרגישה שיש לי קשר ותחושת שייכות לכל  ישראלי ולכל נציג ישראלי בעולם, אבל  בא נרגע עם הצורך הפרובינציאלי שלנו לעשות מנטלי ישראלית. היא אמריקאית עם שורשים ישראליים... לא חושבת שהיא מרגישה נציגה ישראלית וזה בסדר גמור, אין סיבה שתרגיש ככה".