ב"משחקי הכס", אמיליה קלארק ורוז לזלי שיחקו נשים חזקות שלא מפחדות להילחם. אבל מתברר שבמציאות השתיים קצת פחות מאיימות. קלארק ולזלי יצאו לחופשה בהודו, ונפלו קורבן לפשע די חמוד.

ביום שישי, קלארק פרסמה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה והודתה שנשדדה על ידי קופים. באחת התמונות ניתן לראות קבוצת קופים בתוך חדר מלון, הקופים מצולמים בשעת המעשה, והם אוחזים בפירות שגנבו מתוך סלסלה. "בדיוק נשדדנו על ידי קופים (בקושי התנגדנו)", כתבה קלארק.

View this post on Instagram

NAMASKAR India. ✌️ NAMASKAR #anandaspahimalayas this is NOT an ad, this is just two gals buzzed off our faces on India, peace, being robbed blind by monkeys, (we hardly put up a fight) the best two books I’ve read in years (#theoverstory should be mandatory reading the world over), yoga, spice, mamma earth and figuring out that all you’re ever looking for can be found within. Corny as hell but my god is it true. #breathebabyandletthemadnessmeltaway #brainalteringjoy #roselesliehasmyheartandsoulwrappedupinhers #DONTFORGETTHELOVEPEOPLE! #bollocksdoesthatmeanitstimetoworknow? # #✌️ # #saltwaterbook #AMUSTREAD! @itbeginswiththebody

A post shared by @ emilia_clarke on

קלארק ולזלי הן לא הראשונות שנפגעות מקופים שודדים, מדובר בבעיה מוכרת בהודו שמעסיקה לא מעט אנשים. על פי ההערכות, בהודו כולה חיים קרוב ל-50 מיליון קופים, אלפים מתוכם מסתובבים בתוך הערים המרכזיות. בגלל שמדובר בחיה קדושה עבור ההודים, הם נותנים להם לעשות כרצונם. הקופים מסתובבים ברחוב וגונבים, ואפילו פורצים לבתים מתוך החלונות וגונבים אוכל, פלאפונים ושאר חפצים חיוניים לקופים. ממשלת הודו מנסה להתמודד עם המצב בשלל דרכים, אך לא מצליחה במיוחד.

קלארק, ששיחקה את דמותה של מלכת הדרקונים דאינריז טראגריין, הוסיפה שהיא ולזלי, ששיחקה את ייגירט הפראית, הן פשוט "שתי בנות שיכורות ברמות בהודו". בטיול קלארק קראה, תרגלה יוגה וגם הבינה "שאפשר למצוא את מה שמחפשים בחוץ, אצלנו בפנים, קצת קלישאה אבל זו האמת". לנה הידי, ששיחקה בסדרה את סרסיי, לא איחרה להגיב וביטאה את אהבתה ל"אמא הודו".