ג'ייסון מומואה, כוכב משחקי הכס ואקוומן, חוזר למסך הקטן ב-See, הסדרה החדשה של אפל TV. באירוע החגיגי של אפל, בו נחשף אייפון 11 החדש, הוקרן הטריילר הראשון לסדרה הדיסטופית.

מומואה פשט את חליפת הים וחזר לעטות עורות של חיות, במראה שמזכיר את חאל דרוגו במשחקי הכס. מומואה משחקת את באבא ווס, אבא עיוור שנילחם כדי להגן על חייו של ילדיו בעולם עתידני. "בעוד כמה מאות, כל בני האנוש יאבדו את היכולת לראות", אומרת קריינית צעירה בתחילת הטריילר (מישהו אמר בירד בוקס?). אבל הכל משתנה כבת זוגו של שווס יולדת תאומים שמסוגלים לראות.

השמועה על הנס מתפשטת, ואנשים מסביב לעולם יוצאים למצוד אחר התאומים. "הרשע של הראייה כמעט הרס את העולם", אומרת סילביה הוקס, שמשחקת את המלכה קיין. "תביאו את הילדים אלי". בשוט אחר, אחד הקשישים בשבט של ווס אומר: "אם נביא להם את הילדים, הם יעזבו אותנו במנוחה", הצעה שנתקלת בסירוב מוחלט.

בהמשך הטריילר התאומים כבר בשנות העשרה שלהם, הם קוראים ספרים והקריינית אומרת שהידע שלהם יצור עולם חדש. אבל זה לא אומר שעכשיו העניינים נרגעו, ווס ובני השבט שלו מתכוננים לקרב שכולו מתבסס על חוש השמיעה.

View this post on Instagram

My favourite role to date. Im so excited for the world to SEE. Baba Voss Proud of the cast and crew. It was a beautiful journey finally it’s coming NOV 1st. Apple TV+ Aloha j

A post shared by Jason Momoa (@prideofgypsies) on

מומואה לא הצליח להסתיר את התרגשותו, ובחשבון האינסטגרם שלו פירסם תמונה מהסדרה החדשה. "התפקיד האהוב עלי עד עכשיו, כל כך מתרגש שהעולם יראה את See", הוא כתב בתיאור התמונה. "באבא ווס גאה בקאסט ובצוות. זה היה מסע יפיפה ועכשיו זה סוף סוף יוצא". אפל TV תשיק את שירות הסטרימינג שלה באופן רשמי ב-11 בנובמבר ברחבי העולם, עדיין אין פרטים על עתיד השירות בארץ.