קינגסלי בן אדיר נשמע כמו שם של מישהו שלמד איתנו בשכבה ועזב לאמריקה כדי לעשות את המיליון. אבל האמת שקינגסלי בן אדיר הוא בכלל שחקן בריטי, שבוודאי מוכר לכם מ"כנופיית ברמינגהם", שם הוא משחק את תפקידו של קצין המודיעין בן יונגר.

בקרוב, בן אדיר ישחק אדם קצת יותר מכובד - את נשיא ארה"ב לשעבר ברק אובמה. רשת CBS עובדת על מיני סדרה שמבוססת על רב המכר "A Higher Loyalty", שכתב ראש ה-FBI לשעבר, ג'יימס קומי. הצילומים החלו כבר לפני שבוע, בטורונטו ובוושינגטון.

 

View this post on Instagram

A post shared by Dazed (@dazed) on

 

הספר עוסק בתפקידו של קומי כראש ה-FBI ובמאמציו לשנות את מדיניות ממשל בוש בנוגע לעינויים ולמעקב אלקטרוני. בנוסף, הספר מתמקד בחקירת המיילים של הילרי קלינטון, וגם בקשר האפשרי בין הקמפיין של טראמפ לרוסיה. עדיין לא ידוע באילו אירועים הסדרה תתמקד אך אפשר להניח שחלק גדול ממנה יעסוק בקשר של קומי וטראמפ עד לפיטוריו על ידו.

בנוסף לבן אדיר, ישחקו בסדרה גם ג'ף דניאלס ("חדר החדשות", "טיפשים בלי הפסקה"), שיגלם את דמותו של קומי, את דונלד טראמפ יגלם ברנדן גליסון ("הארי פוטר", "לב אמיץ"). בילי ריי (לא סיירוס), הוא יוצר הסדרה, ועומד גם מאחורי "משחקי הרעב", "קפטן פיליפס" ו"שליחות קטלנית: גורל אפל".