אתם מסתכלים על התמונה ותוהים "מאיפה האיש הזה מוכר לנו?", אל תשברו את הראש, יש לנו את התשובות. חובבי סרטי האימה יזהו את ג'יימס מקאבוי מ"זה 2", ילדי שנות האלפיים זוכרים אותו בתור הסאטיר מ"סיפורי נרניה", ומעריצי מארוול מכירים אותו מסרטי "אקס מן". 

אך למרות הסרטים הרבים ששיחק בהם, מקאבוי חשף כי הוא מתקשה למצוא עבודה. "כבחור נמוך, לפעמים אומרים לי שאני נמוך מדי בשביל התפקיד", אמר מקאבוי בראיון לטלגרף. "אפילו כשאני מקבל תפקיד, גורמים לי להרגיש כאילו הם צריכים לעשות עם הגובה שלי משהו. לפעמים, הם גם גורמים לך להרגיש שאתה לא מספיק יפה בשביל לשחק".

מקאבוי מספר כי באחד הפרויקטים בהם שיחק, קולגה טעני כי מערכת היחסים שלהם על המסך לא נראית אמינה בגלל הבדלי הגבהים ביניהם. "היא אמרה שאף אחד לא יאמין שהדמות שלי תהיה עם מישהי כמוה. זו הייתה בעיטה בביצים", הודה מקאבוי. "חשבתי 'וואו, עכשיו אצטרך לעשות כאילו אני ממש מחבב אותך במשך 8 שבועות. זה הולך להיות קשה כי את כל כך תקועה בעצמך'".

מקאבוי כרגע משחק את לורד עזריאל ב"חומריו האפלים" של HBO, מדובר בתפקיד ראשי של דמות חשובה מאוד בסדרה ובספרים. לורד עזריאל הוא הדוד של ליירה, גיבורת הסדרה, והוא מניע אותה לצאת להרפתקה. הוא זה שחושף אותה לקיומו של האבק, המרכיב המסתורי ביקום "חומריו האפלים".