במה שהפך למסורת למסורת שנתית של הרמת ציפיות מחד ומפגן עוצמה מאידך, חברת HOT חשפה הבוקר (25.02) את יבול הסדרות החדשות שהפיקה ושצפויות לעלות בערוציה השונים במהלך 2020, ואולי גם קצת מעבר. את האירוע, שנערך בנמל תל אביב בנוכחות שחקנים, יוצרים, חברי הנהלת HOT ואנשי תקשורת, פתחה מנכ"לית קבוצת HOT טל גרנות גולדשטיין, שסיפרה על הישגיה של החברה בשנה החולפת, וכן על האתגרים שצפויים לה בשנה הקרובה. גרנות גולדשטיין ציינה כי בעשור האחרון השקיעה HOT יותר משני מיליארד שקלים בפיתוח תכני מקור, וקראה במקביל לשינוי הרגולציה בשוק התקשורת. היא ציינה את מחירם המאמיר של תכני הספורט בישראל, ובמקביל את ההכרח היקר לתחזק את תשתיות הטלוויזיה והסלולר - צעדים חיוניים, לדברי HOT, לפיתוח שוק התקשורת בישראל.

החברה חשפה גם את הסדרות הנצפות ביותר ב-2019, ובראשן העונה הראשונה של "מצולמים". אל המקום השני הגיעה "גולסטאריות" ואחריה לפי הסדר "מטומטמת", "נחמה", "הנספח" ו"בתולות". סדרת הרכש היחידה שהתברגה בעשירייה היא "סיפורה של שפחה" שהגיעה למקום השביעי, ואחריה דורגו סדרות הדוקו "צל של אמת - רוצח כביש החוף" ו"סודות המוח".

אחרי אלה, הוצגו לנוכחים במקום הסדרות שיעלו השנה ב-HOT, בהן תוכניות חדשות ועונות המשך למותגים מצליחים כמו "גולסטארס", "מצולמים" ו"שבאבניקים". האם חלקן הופיעו כאן כבר בכתבה שסקרה את בציר 2019 של HOT? כן, אבל אתם יודעים איך זה בארץ.

סדרות חדשות שיעלו השנה

נורמאלי
אחת מסדרות הדרמה המובילות של HOT לשנה הקרובה, שצויינה בתחילת האירוע לאחר שהתקבלה לפסטיבל יוקרתי בחו"ל.
סיפורו של נעם אשכנזי, כפיל רחוק של ליאור דיין (שגם יצר את הסדרה) בגילומו של רועי ניק. לאחר שלקה בהתקף פראנויה קשה, נעם מוצא את עצמו מאושפז במחלקה סגורה ומתמודד לראשונה עם סביבה זרה שכוללת אנשים קיצוניים וחוקים נוקשים. במחלקה הפסיכיאטרית הוא גם מוצא לראשונה אנשים שיכולים להבין ולקבל אותו כפי שהוא, מה שגורם לו להאמין שמצא את המקום שהוא יכול להרגיש שייך, אלא שלמחלקה, ולצוות הרפואי שלה, חוקים משלהם. עם קרוליין לנגפורד ולירון בן שלוש.
יוצרים: ליאור דיין ואסף קורמן, בימוי: אסף קורמן

לאבד את אליס
איילת זורר חוזרת לתפקיד ראשי בסדרה ישראלית, והציגה גם את הסדרה בנאום הודייה ליוצרת סיגל אבין, ולכל הנשים שהיוו השראה לפרויקט ועזרו להוציאו לפועל. אליס היא קולנוענית מוערכת שנשואה לשחקן מצליח, שכוכבה מעט דעך בשנים האחרונות והיא יוצאת למעין פגרה כפויה. בפגישה מקרית ברכבת פוגשת אליס את סופי, צעירה מבריקה וכריזמטית ששובה את אליס בקסמה, ופולשת בהדרגה לחייה המקצועיים והאישיים של הבמאית. גם "לאבד את אליס" התקבלה לפסטיבל בינלאומי יוקרתי, ונחשבת לאחת מדרמות הדגל של השנה הקרובה. עם ליהי קורנובסקי, שי אביבי, חלי גולדנברג ויוסי מרשק.
יוצרת ובמאית: סיגל אבין

בוגד 
דרמת מתח בהשראת פרשת העלמות המטוס המלזי. מטוס נוסעים ישראלי נעלם מהאוויר בין ת"א לבנגקוק והפתרון לחידה מסתתר בין זהויות 366 הנוסעים, הכוללים את בת זוגו וילדיו של איש שטח בכיר בשב"כ. עם ליאור אשכנזי, עוז זהבי, ניב סולטן, אורנה בנאי ודיקלה.

יוצרים: רון לשם ועמית כהן. בימוי: אסף פולונסקי

מג"ב 
דרמת אקשן שתספר  את סיפורם של לוחמי משמר הגבול - יחידה המגייסת אליה באופן עקבי את בנות ובני אוכלוסיות השוליים בישראל: מזרחים, מוסלמים, דרוזים, רוסים ואתיופים. הסדרה תעקוב אחר שלושה חברי ילדות מהשכונות של בת ים, שחולמים לשרת במג"ב בין השאר כדי לסגור חשבון עם השכנים הערבים מיפו.

יצר ומביים: מני יעיש

ירושלים
סדרת מתח היפר-ריאליסטית על כוחות השיטור שמנטרים ומאבטחים את מזרח ירושלים.
יוצרים: דוד אקרמן ודרור סבו שגם מביים.

החולמים 
סדרת פשע דוברת ערבית מבית היוצר של מייסלון חמוד ("לא פה לא שם"), שזהו הפרויקט הטלוויזיוני הראשון שלה. סיפורם ש לוורדה, קייס וסלאח, סטודנטים צעירים פלסטינים שמגיעים לתל אביב ומנסים ליצור לעצמם קהילה חדשה בעיר העברית, ומסתבכים בעסקת סמים עם משפחת פשע פלסטינית שמערבבת אותם בעולם הפשע המקומי. הם מבינים שכדי להפטר מהסמים הם צריכים לייצר את הסצנה הפלסטינית החדשה ולייצר וודסטוק משלהם: יהודים ופלסטינים מפגינים נגד המלחמה דרך פסטיבל מוזיקה גדול. עם מאיסה עבד אלהאדי, לואיי נופי איימן דעו וריאהד סלימאן.

יוצרת ובימאית: מיילסון חמוד

החולמים
"החולמים" | צילום: אוהד ארידן

מה שקרה באוסלו 
שיתוף פעולה ישראלי-נורווגי. דרמת אקשן דוברת אנגלית, עברית, נורווגית וערבית שתצולם בישראל, ומספרת על
זוג נורווגי היוצא למסע במזרח התיכון בעקבות העלמות בתם בת ה-24. בעודם מחפשים את הדמויות הישראליות והפלשתיניות שפגשה האם בעת הדיונים באוסלו לפני 26 שנה, מגלים ההורים כי בתם נמצאת בידי דעא"ש. עם אלון אבוטבול.
יוצרות: רונית ויס-ברקוביץ' וקירה הולם ג'והנסן. בימוי: אורי ברבש וסטיאן כריסטיאנסן

כלא 400
עומר גולדמן יצרה ומככבת בסדרה על מתקן הכליאה לנשים בצה"ל, שהוא גם הכלא היחידי בעולם בו הסוהרות והאסירות כולן הן בנות 21 ומטה. אלי, פציפיסטית מושבעת ובתו של אלוף פיקוד מרכז, נחושה להשתחרר מהכלא על סעיף מצפון, ונשלחת לכלא הצבאי. היא מגלה שההישרדות במתקן הכליאה היא משימה כמעט בלתי אפשרית, בעיקר משום שהיא מסומנת כבוגדת על ידי מלכת הכלא. היריבות ביניהן מתסיסה את האסירות והסוהרות, ומביאה את כלא 400 לסף פיצוץ.

יוצרת: עומר גולדמן

שנות הירח
הסדרה בהשראת חייו של אביב גפן יצאה לדרך עם ליהוק מסקרן - נח אנגלנדר, מוזיקאי שזה תפקיד המשחק הגדול הראשון שלו. אנגלנדר, שעלה לנאמבר קצר על הבמה והוכיח שהוא בהחלט מסוגל לחקות את הסגנון השירה של אייקון הרוק, יגלם בסדרה את אביב גפן הצעיר, על רקע ראשית שנות ה-90. בסדרה ישולבו גם דמויות מוכרות כמו חמי רודנר, שלום חנוך ואיגי וקסמן, שיחד עם אביב ולהקת התעויוט יתארו את סצנת הרוק המשוחררת שהתפרצה ברחוב שינקין בתל אביב. גם משפחתו של גפן ואהובתו דאז אילנה ברקוביץ' יזכו לייצוג הולם.

יוצר: אביב גפן, שכותב גם את התסריט, בימוי: אוהד פרח

שקופים
תכנית מערכונים חדשה של יוצרי "אנחנו במפה", שעוקבת אחרי הדמויות השקופות בחברה הישראלית, האנשים שאנחנו עוברים לידם ביומיום ולא רואים אותם, שנמצאים כל הזמן ברקע של חיינו אבל לא זוכים לשום יחס. יובל סמו וגורי אלפי מובילים את הסדרה, שתתהדר בקאסט שחקנים לא מנוסים ("אמרנו להם שזו דרמה", התבדח סמו בסרטון התדמית שהוקרן באירוע).

יוצרים: אדר מירום, עמרי עמית ואלי בן דוד, שגם מביים.

ילדות סכסכניות
דרמה קומית חדשה בבימויה של טליה לביא ("אפס ביחסי אנוש") שמבוססת על סיפור חייהן של התסריטאית שיר ראובן ושרה אנשין. שיר ושרה הן שתי בנות עשרים וקצת, שעוברות לגור בדירת שותפות קטנה בתל אביב, והופכות למשפחה זו של זו. ולא משפחה מתפקדת במיוחד. שיר ביא סטודנטית לסבית לרפואה עם משפחה ממוצעת מראשון לציון, ושרה היא יוצאת העולם החרדי שמנסה למצוא את עצמה בנבכי העולם החילוני. יחד הן ייזרקו ממסגרות, יהרסו קשרים זוגיים, ישברו ארונות - פשוטו כמשמעו - יידבקו בכינים ויבינו מה זה בית.

יוצרות: שרה אנשין ושיר ראובן, שכתבה גם את התסריט, בימוי: טליה לביא

השלישי
סדרה על פי ספרו המצליח של ישי שריד. מדינת ישראל כמעט והושמדה במתקפה גרעינית, וקצין צעיר בשם יהועז מארגן את שארית הפליטה ויוצא למשימה להצלת ירושלים. הוא מוצא את ארון הקודש, מורה על הקמת בית מקדש שלישי ומכתיר עצמו למלך ישראל, שהופכת מדמוקרטיה מודרנית לממלכה דתית עם חוקים שנכחדו לפני אלפי שנים. עשרים שנה אחרי כינון בית המקדש השלישי, בנו של יהועז יוצא למסע להפלתו של המלך, שהפך ברבות השנים למסואב ומסוכן.

יוצרים: איתי רייכר, משה זונדר, מני אבירם, בימוי: הגר בן אשר

חנצ'י
צעירה יהודייה וקולנית מואסת בחיים המשעממים שלה בשכונות החרדיות של ברוקלין, ועולה ארצה בתקווה לפתח רומן עם איזה חייל מסוקס בישראל. חמושה בעיקר בפנטזיה הזו, היא עולה ארצה בלי עבודה, כסף או הבנה של העולם החילוני, ולומדת לחיות ב-2020 כאישה חדשה שלא באמת היה לה בית משלה עד כה.

יוצרת ובמאית: עליזה חנוביץ'

אודיסאה
הסדרה החדשה של מאור זגורי ("זגורי אימפריה") עוסקת בזהר בן ה-17, שנדחה משירות צבאי ונקלע לעבודה באולם האירועים "אודיסיאה", שצוות העובדים בו כולל תמהיל של יהודים וערבים, שעובדים אלה לצד אלה באופן לא לגמרי שוויוני. זהר ומנהל האולם, שרלי, מתעללים בעובדים הערביים כדי לנסות ולהבריח אותם, אולם המתיחות בין המחנות מסתבכת כשנאמנויות שונות וסודיות זוקפות את ראשן. זה יסתיים במרד.

יוצרים: אורי ויסברוד, נאייף חמוד ומאור זגורי שגם מביים

פאקינג מוקונדו
קומדיית אימה שחורה על הפחד מהורות מבית היוצר של בת חן סבג ("מטומטמת"). אבישג, אישה צעירה בהריון מתקדם נמצאת רצה בגשם שוטף בכביש המהיר, מתמוטטת ומועברת לבית חולים. כשהיא מתעוררת היא מבקשת רק דבר אחד: לקחת ממנה את התאומים שבבטנה כדי להציל אותם מכישוף שעובר מדור לדור במשפחתה. בבית החולים, היא פוגשת אישה נוספת במצב שונה לחלוטין אך גם קצת דומה, ויחד הן ינסו לשפר את חייהן, להבטיח עתיד טוב יותר לילדיהן.

יוצרים: בת חן סבג ושי קפון, שגם מביים

הנסיך השחור
תקרית הרג של צעיר אתיופי על ידי שוטר מזעזעת את שכונה ו' באשדוד, ואת המדינה כולה. אינדל, צעיר אתיופי פרוע וכריזמטי עם קשרים הדוקים לעברייני העיר, מחליט להפסיק לשתוק והופך מסוליסט חסר דאגות לגנרל שמוביל מלחמת חורמה נגד המשטרה המקומית ובני הדור המבוגר של עולי אתיופיה.

יוצר: אינדל קבדה, שגם משחק את התפקיד הראשי

עונות חדשות לסדרות

JUDA 2
 
למרות כוחותיו החדשים, ג'ודה מתקשה לקבל את האחריות שהוטלה עליו, ומתמודד עם ארגון הטרור "בני הזאב" שזומם להשתלט על אירופה. עם עמוס תמם, דניאל קפול וציון ברוך בתפקיד הראשי.

שבאבניקים 2
אחרי שהועפו מהישיבה, השבאבניקים מחליטים להקים ישיבה פיקטיבית משלהם כדי להיות מוגנים מצו הגיוס המאיים, ומקימים אותה ברחוב החילוני האחרון של שכונת רחביה בירושלים. הם חושבים שהגיעו לגן העדן, אבל מגלים בהדרגה גיהנום. עם אורי לייזרוביץ, דניאל גד, ישראל אטיאס, עומר פרלמן ומאיה ורטהיימר

מצולמים 2
אל גלריית הדמויות מהעונה הראשונה יצטרפו גם כמה דמויות חדשות, בהן אב בחופשת לידה ומאמן יהודי של קבוצת כדורגל ערבית. אל חשש, שיר עדיין איתנו והיא עדיין מחפשת חתן. עם חברי "מה קשור" ציון ברוך, שלום מיכאלשווילי ואסי ישראלוף.

מלכות 2
גיא פרנסיס מתחזק, ומאיים למחות את המלכות מעל המפה. אה, והן גם על סף פשיטת רגל. ליזי מנסה להציל את העסקים המשפחתיים, דורי מסתכסכת עם חמולת פשע, ציפי נלחמת על הצדק בדרום העיר, נעמה מגלה שהפכה יותר ויותר דומה למשפחה שהיא שונאת וליזי וספיר מגיעות עד רוסיה כחלק מסכסוך עם מאפיונר פסיכופט. עם ריטה, דאנה איבגי, רוי מילר, אורלי זילברשץ, מלי לוי וליהי קורנובסקי.

מחוברים: עוטף עזה 
איך משלבים את הפחד מנשיקה ראשונה והתמודדות עם דימוי גוף כשכל רגע עלולה להישמע אזעקה ויהיו לך 15 שניות לרוץ למרחב מוגן? עונה חדשה לדוקו-דרמה הוותיקה, שתתמקד הפעם בסיפוריהם האמיתיים של בני נוער מישובי עוטף עזה.

גולסטאר ברזיל 
הקונספט: גולסטארס אולסטארס. כוכבי העונות הקודמות יטוסו לברזיל כדי לשחק כדורגל ולעשות שיגועים כמיטב המסורת. עם אייל גולן ושייע פייגנבוים שישובו לתפקידי המאמנים, וטום קשתי, דודו כהן, אנדי רם, רז זהבי, איציק זוהר, נירו לוי, דין מירושניקוב וליאון שניידרובסקי.

סדרות וסרטי דוקו חדשים

עפרה חזה 
חברים, משפחה ומרואיינים שלא דיברו מעולם וארכיונים נדירים, מסופר הסיפור המלא של עפרה חזה מהיום שנולדה ועד ליום מותה בגיל ארבעים ושתיים מאיידס. המעבר מילדה עניה לכוכבת על ישראלית, משיר ה"פרחה" שחשף אותה לפוליטיקת הזהויות הישראלית, דרך הפיכתה לזמרת לאומית בטקס הענקת פרס נובל לרבין, ערפאת ופרס ועד לתהילת העולם בצמרת מצעדי הפופ בסוף שנות ה-80.
יוצרים ובמאים: דליה מבורך ודני דותן

דוקו HOT 8 ל-2020
"עפרה חזה" | צילום: יח"צ HOT

שלמה ארצי
בעזרת חומרי ארכיון שלא נראו מעולם, האמן המצליח ביותר בתולדות ישראל, מדבר על חמישים שנות קריירה.
יוצרים: אמיר בן דוד וירון שילון, שגם ביים

דוקו HOT 8 ל-2020
"שלמה ארצי" | צילום: יח"צ HOT

הפוליטיקה של האוכל
סדרה בארבעה פרקים שתשרטט את מפת האינטרסים והמניעים שעומדים מאחורי מה שמגיע לצלחת שלנו. מי באמת מחליט אילו מוצרי חלב נצרוך וכמה? האם הלחם שמציעים לנו בסופר בריא לנו? מדוע מחירי הירקות והפירות מאמירים? והאם ענף החקלאות כולו בסכנה?
יוצרים ובמאים: זאביק גורדצקי והלית לוי

4 אימהות 
סרט המגולל את הסיפור של תנועת "ארבע אימהות", שהייתה לכוח מניע משמעותי בנסיגה מלבנון. בשנת 1997 בעקבות אסון המסוקים, בו נהרגו 73 חיילים, ארבע אימהותיוצאות למחאה תוך מאבקים חברתיים, ציבוריים ופוליטיים כדי להוציא את צה"ל מלבנון ולהציל את הבנים שלהן.

יוצרי הסדרה ובמאים: רפאל לוין ודנה קידר

אולמרט 
סרט ב-2 חלקים שעוקב אחרי ראש הממשלה לשעבר במהלך תקופת מאסרו, ובמקביל מתחקה אחר תקופת כהונתו כראש ממשלה - אחרי מהלכיו המדיניים והפוליטיים ואחרי פרשיות השחיתות שהביאו לנפילתו. מה קורה לאדם שהחזיק בתפקיד הרם ביותר בישראל כשהוא נזרק אל מאחורי סורג ובריח, ומה הביא אותו לשם?

יוצרת ובמאית: רוני אבולעפיה

דוקו HOT 8 ל-2020
"אולמרט" | צילום: יח"צ HOT

מפרץ חיפה
סדרה שמביאה למסך את סיפור מלחמתם ההרואית של פעילי איכות הסביבה בחיפה, בה זיהום האוויר הקשה והחמור מהמפעלים שבמפרץ גורם לתחלואה קשה בקרב התושבים. מפרץ חיפה הוא חלק מהמטרופולין השלישי בגודלו במדינת ישראל, ובליבו שוכנת רבע מהתעשייה הפטרו-כימית של ישראל, נתוני הזיהום והתחלואה זועקים לשמים וכל מי שיכול - עוזב. האם יצליחו הפעילים להילחם נגד הזיהום והטייקונים?
יוצר ובמאי: אורי רוזנווקס

הגורם האנושי
סדרה בת 6 פרקים שמציגה את גורמי הממשל האמריקאים שעמדו מאחורי תהליכי המשא ומתן בין הישראלים לפלסטינים. בליווי אלפי צילומים שטרם נראו מהארכיונים של הנשיא קלינטון, מספרים המתווכים על הקשיים בתחילת התהליך בשנות השמונים ועד להתפוררותו בעת האחרונה. התהליך האינטימי שעברו עם המנהיגים עיצבו את התודעה הלאומית של ימינו, אבל הפרטים האינטימיים של התהליך מעולם לא נחשפו עד היום.
יוצר ובמאי: דרור מורה

דבורה עומר
סיפור חייה ויצירתה של סופרת הילדים כלת פרס ישראל דבורה עומר. מילדותה בצל סוד אפל עד למעמדה כסופרת הילדים והנוער הלאומית, שעיצבה את ילדותם ונעוריהם של דורות. דרך המסע אל עברה הכאוב של אימו, חוזר בנה רון עומר, יוצר הסרט, אל האירועים הדרמטיים שעיצבו את חייה ומביא פרקים מאוטוביוגרפיה שמעולם לא הספיקה לסיים ושנמצאה לאחר מותה.
יוצר ובמאי: רון עומר

קעקועים
אחד מסימני ההיכר של השף אסף גרניט הוא עשרות הקעקועים החרוטים על גופו. בשביל גרניט קעקועים הרבה מעבר לאלמנטים פיזיים, הם אמירה אישית. בעקבות הדרישה של בנו בן השש ליאו, שיפסיק להתקעקע, יוצא גרניט  למסע טלוויזיוני לבדוק למה הוא, כמו רוב מי שמתחיל להתקעקע מתקשה כל כך להפסיק.

יוצרת: שרית בן יאיר, במאי: ג'וני קוניאק

 ריימונד שלי
יעל אבקסיס בסרט אינטימי חדש על אמה ריימונד אבקסיס, זמרת נערצת ואגדית, בעלת קריירה בינלאומית ומקומית מזה חמישים שנה. בתה, השחקנית והיוצרת יעל אבקסיס, מלווה את אמה למרוקו, צרפת וישראל בהופעות, מאחורי הקלעים בדרכים ובביתה.
יוצרת ובימאית: יעל אבקסיס

ד"ר רודי
בתחילת שנות ה-70 פתח ד"ר רודי בקיבוץ גליל-ים קליניקה פרטית משגשגת בתחום פסיכותרפיה אנליטית. בשיאה של הקליניקה עבדו בו יותר משלושים מטפלים, ורודי היה לאלילם של אמנים ושל אנשי תקשורת רבים. רעמת שיער השיבה, זקן הפרא הלבן, המבט הנוקב, הקול השקט והתקיף והגלבייה שנהג ללבוש, שיוו לו דמות של גורו, ומטופליו פיתחו בו תלות, מאחר שהוא התמסר להם והסכים שיתקשרו אליו ויתייעצו עמו בכל בעיה כמעט.
יוצרת ובמאית: נעה אהרוני

ערות
בשנה שעברה יצא לאור הספר "ערות - נשים מדברות מיניות" מאת תמר מור סלע שכלל עשרים ושלוש נשים שמביאות את סיפור חייהן דרך הפריזמה של המיניות הנשית. הספר זכה לחשיפה עצומה, הפך לתופעה ולרב מכר וחולל מהפיכה בשיח על מיניות. הסדרה "ערות" פוסעת יד ביד עם הספר ומבקשת להביא אל המסך מונולוגים מטלטלים של נשים בפנים גלויות, המישירות מבט למצלמה ומשוחחות על הרבדים העמוקים ביותר של מיניותן, על כל נקודות ההשקה בין החיים למין וכיצד פגשו את הנושא הזה כילדות, כנערות ועד לימינו.
יוצרים: לירן עצמור ועדי ארבל שגם ביימה

סדרות ילדים ונוער חדשות

זיגי 
דורי ארזי נער בן 16, נולד עם מחלת עור שגורמת לכל מי שרואה אותו להיבהל במקרה הטוב וללעוג ולהציק לו במקרה הרע. כשמשפחתו עוברת לישוב חדש, הוא ואחותו התאומה תמוז נאבקים על מקומם בחברה החדשה.  דורי חולם על קריירה מוזיקלית אך נאלץ להסתיר את פניו אפילו כשהוא יוצא מהבית לאכול המבורגר עקב מחלת הוויטילגו שהוא סובל ממנה. יחד עם אחותו ומושא אהבה חדש, הם ממציאים את "זיגי" - כוכב מוזיקה המסתתר מאחורי מסכה מסתורית וכובש את עולם המוזיקה. עם אמיתי הרמן, שזה תפקיד המשחק הראשי הראשון שלו.
יוצרים: שחר סגל ואורן יעקובי

סקיי 
סקיי היא חייזרית בגיל העשרה המתרסקת על כדור הארץ, ובעזרת רובוט משוכלל היא משנה את צורתה ונכנסת אל גופה של מילי - נערה יפהפייה ומקובלת. רק אריק בן ה-15 וחבריו ברוש ומקס, שלושה נערים מופנמים ודחויים, יהיו שותפים לסודה של סקיי ויסייעו לה לשמור על זהותה החדשה כמילי. עם רביד רונן, עידו טאקו, בר מיניאלי, דניאל גד, מיה לנדסמן ועופרי פרישקולניק.
יוצרים: גיורא חמיצר ונועה פניני, בימוי: שלי כרמל