זה לא סוד שמנחת הטלוויזיה והדוגמנית, כריסי טיגן, לא מחבבת את נשיא ארצות הברית. היא לא מפספסת הזדמנות להקניט אותו בטוויטר, ולפני שנתיים טראמפ אפילו חסם אותה לזמן מה. אבל עכשיו, טראמפ פרסם ציוץ שהכיל עלבון אישי נגד טיגן, והצליח להעלות לה על העצבים.

הכל התחיל בערב של יום ראשון, כשהמוזיקאי ובן זוגה של טיגן - ג'ון לג'נד, פרסם סרטון שלו מחדשות NBC והזמין את עוקביו לצפות במהדורה. "באתי כדי לדבר על מערכת המשפט המקולקלת של ארצנו", כתב לג'נד והוסיף שהוא פועל כדי להביא לסיום הכליאה ההמונית. כנראה שטראמפ גם צפה במהדורה, ולא היה מרוצה בלשון המעטה.

 

"כשהאנשים שרצו את הרפורמה במערכת המשפט לא הצליחו, הם פנו אלי וביקשו את עזרתי", כתב טראמפ. "אני הצלחתי לעשות את זה עם קבוצה של סנטורים. אובמה לא היה מצליח לעשות את זה... הכנסתי את זה לחוק, אף אחד אחר לא הצליח. לרפובליקנים מגיע קרדיט. אבל עכשיו אחרי שהחוק עבר, אנשים שלא עשו כלום מקבלים קרדיט. אנשים כמו המוזיקאי המשעמם ג'ון לג'נד, ובת זוגו עם הפה המטונף. הם מדברים על כמה זה נהדר, אבל אני לא ראיתי אותם בסביבה כשהייתי צריך עזרה בלהעביר את החוק...".

אם חשבתם שטיגן תעבור על העלבון בשתיקה, טעיתם. שעה לאחר מכן היא צייצה תגובה: "לול איזה אפס מזוין. הוא תייג את כולם חוץ ממני. איזה כבוד, אדוני הנשיא". והיא לא הפסיקה כאן. "החלק הכי טוב בציוץ הוא שאני לא דיברתי בשידור ואפילו לא הזכירו אותי". כמובן שהקללה (Pussy ass bitch) נשמעת טוב יותר באנגלית, אבל אין לה מקבילה עברית. ועד שהאקדמיה ללשון עברית לא תתערב, נתייחס אליה כ- "אפס מזוין".

לא מפתיע שהקללה היחודית הפכה להאשטג, אותו טיגן ביקשה בכל לשון של בקשה לא להפיץ (קריצה). גם בן הזוג, ג'ון לג'נד הצטרף למאמץ וביקש שלא ישתמשו בהאשטג. נכון לעכשיו הרוחות נרגעו, טראמפ עדיין לא הגיב ויכול להיות שהפרשה כולה מאחורינו. אבל, כפי שכבר למדנו מפרשיות טוויטר בהן מעורב טראמפ, הכל יכול להשתנות.

טיגן לא הסתירה מעולם את סלידתה מהנשיא, והתראיינה בעבר למגזין ELLE בנוגע אליו ואל החסימה הזמנית: "גם אני הייתי חוסמת את עצמי... אני מתעבת אותו. הוא נמצא בצד הלא נכון בכל נושא חשוב ודרוש לזה כשרון מיוחד".