כדי להיכנס לתפקידים מסוימים, שחקנים צריכים לעבור תהליכים נפשיים ופיזיים, ובמקרים רבים מורידים ומעלים במשקל. גם רורי מקאן, ששיחק את סנדור קלגיין (כלב הציד) התבקש לרזות לרגל סצנה מסוימת בעונה השמינית של הסדרה. אבל כל המאמץ היה לחינם.

בפאנל מיוחד לרגל הוצאת גרסת הבלו ריי לסדרה, מקאן ומייסי וויליאמס (ששיחקה את אריה) שוחחו על סצנה שנגנזה מפרק "הלילה הארוך". בסצנה, הלך לבן נושך את קלגיין, ואריה שורפת את העור הנגוע כדי שיחלים. אך הסצנה לעולם לא צולמה בגלל תנאים חורפיים על הסט.

"בתסריט היה כתוב שקלגיין בלי חולצה, אז רורי היה צריך להתחיל דיאטה משוגעת", וויליאמס הסבירה. "הוא הפסיק לשתות, וכל מי שמכיר אותו יודע שזה ביג דיל. הוא הפסיק לעשן והוא היה עצבני בגלל שהוא אכל רק ביצים קשות ועוף. הקטע המצחיק הוא שכשבאנו לצלם את הסצנה, הם בדקו את מזג האוויר ואמרו לו: "אתה יודעים מה, קצת קר. לא הגיוני שתצטרך להוריד את החולצה אז אולי פשוט תשאיר אותה". מקאן הוסיף: "לא הייתי מאז בחדר כושר, זאת האמת. פאק יו, זהו זה". אחרי יום הצילומים הזה, מקאן הרשה לעצמו לשתות את כל האלכוהול שהפסיד במהלך הדיאטה.

אבל מקאן יכול להפסיק להתעצבן, ולהתחיל להיות קצת אסיר תודה - כי הוא חייב הרבה לסדרה. מקאן הודה בפאנל בהנחיית קונאן אובראיין שלפני שהתקבל לתפקיד בסדרה המצליחה, הוא היה חסר בית. "לפני שנתיים חייתי באוהל וגנבתי אוכל מדי פעם", הוא סיפר. "בסופו של דבר מצאתי עבודה והסתדרתי. פתאום מסיעים אותי ממקום למקום ואני בסדרה הכי טובה בעולם, זה מראה לך שהגורל יכול להשתנות. מדהים".