אנחנו יודעים שאנחנו מציקים, אבל שוב נזכיר שהכתבה מכילה הרבה מאוד ספוילרים. עכשיו אפשר להתחיל, פרק הסיום של ג'יין הבתולה ששודר היום בארצות הברית בהחלט עמד בציפיות של מעריצי הסדרה. הפרק היה מלא ברגעים מרגשים, אבל משפט אחד הצליח למוטט את המעריצים, וכן אנחנו מדברים על המשפט שחשף את זהות הקריין.

לקראת סוף פרק הסיום, אנחנו חוזים בטקס חתונתם של ג'יין ורפאל, ובדיוק כשאנחנו חושבים ששום דבר לא יכול לרגש אותנו יותר, מגיע משפט שמשנה את הכל. מתיאו, בנם של הזוג, אומר שסבתא רבא שלו חשבה שהוא יהיה קריין נהדר, וממשיך - "ולפרוטוקול, זה נכון". אם התקשתם להסדיר את הנשימה ברגע הזה, אתם לא היחידים, גם שחקני הסדרה הגיבו ככה בדיוק בקריאת התסריט של הפרק.

בראיון לאתר Vulture אנטוני מנדז, הקריין האמיתי, סיפר שהוא לא רצה לדעת את זהות הדמות אותה הוא מגלם לפני כן. ולכן, כשקרא את השורה הגורלית בתסריט הוא "קצת נשבר". 

"לא רק שהקשר של הקריין לסיפור, לג'יין ולמשפחתה מרגש, זה גם חשוב עבורי באופן אישי. הגילוי הזה משמעותי עבורי כאבא, כמישהו שחייו השתנו הודות לסדרה", הודה מנדז. "הרגשתי כאילו אני בעצמי הייתי בסדרת טלוויזיה וראיתי את כל העונות חולפות לנגד עיני, זה היה כל כך מרגש". לאורך חמש עונות, מעריצי הסדרה למדו לאהוב ולהעריך את הגיבור הנסתר עם ההערות השנונות וההבחנות המדויקות. כדי לתת לסדרה גוון טלנובלי לטיני, מנדז התבקש להעניק לקריין מבטא לטיני מורגש. "מסתבר שזו הייתה מחווה לא רק לשורשים של סבא שלו, אלא לתרבות כולה, מאחר ולמתיאו אין בכלל מבטא", אמר מנדז.

יוצרת הסדרה, ג'ני סניידר אורמן, תמיד ידעה שהיא רוצה לגלות לצופים את זהותו של הקריין. אבל העניין היה מוקד לויכוח בקרב כותבי הסדרה. היו חילוקי דעות בקשר לדרך בה נכון לחשוף את זהותו, מאחר ולא רצו לפגוע בעלילת הסדרה. "לצופים היה קשר ארוך ועמוק עם אנטוני והאופן בו הוא קריין את הסיפור", הודתה אורמן.

הגילוי הדרמטי הצליח להטריף את מעריצי הסדרה הוותיקים שמיהרו לחלוק את מחשבותיהם ברשתות החברתיות. מעריצה אחת כתבה: "זה גרם לי לירוק את מה ששתיתי, מה לעזאזל". מעריצה נוספת כתבה: "מתיאו היה הקריין כל הזמן? הם נותנים לנו הכל". "הייתה לי הרגשה שמתיאו הוא הקריין, אבל עדיין אני כל כך עצובה שזה נגמר", כתבה מעריצה אחרת.