בשבוע שעבר שודר הפרק הראשון של החידוש לבוורלי הילס 90210, וכך זכינו לראות שוב על המסך את השחקנים שמאחורי הדמויות האהובות מהניינטיז. הסדרה החדשה מתמקדת בשחקנים, ולא בדמויות, שמנסים לשחזר את הצלחתם ולשקם את הקריירה, קצת כמו מה שקורה במציאות. בששת פרקי הסדרה יופיעו טורי ספלינג, שאנון דוהרטי, ג'ייסון פריטסלי, ג'ני גארת', בריאן אוסטין גרין, גבריאל קרטריס ואיאן זירינג. אם חשבתם שלאיחוד כזה יש מחיר, צדקתם, בערך.

אתר חדשות הבידור Hollywood Reporter חשף את המשכורות המפתיעות של כוכבי הסדרה. כל אחד מהשחקנים מרוויח 70,000 דולר פר פרק. בחישוב כולל, כל אחד ירוויח 420,000 דולר עבור ששת הפרקים בסדרה.

לפי מקורות שצוטטו באתר, גארת' וספלינג יקבלו תוספת של 15,000 דולר עבור כל פרק. בגלל שהן נחשבות ליוצרות הסדרה החדשה (יחד עם השואו ראנרים מייק צ'סלר וכריס אלברגיני). ג'ייסון פריסטלי מקבל תוספת שכר על הבימוי. מדובר בתוספת של 46,000 דולר על עבודתו מאחורי המצלמה, שכר מקובל בתעשייה.

 

המשכורות שמקבלים חברי הקאסט לא נחשבות גבוהות בתעשייה, ממש לא מה שהייתם מצפים מחידוש לקאלסיקה כמו בוורלי הילס עם קאסט כמעט מלא. "חשבתי שהם יקבלו שכר של שש ספרות לפחות", אמר סוכן שחקנים שצוטט בכתבה. כדי להשוות, ארבעת הכוכבים המקוריים של וויל וגרייס קיבלו 250,000 דולר עבור כל פרק בעונה הראשונה של הסדרה המחודשת, שכר שקפץ ל-350,000 דולר בעונה השנייה והשלישית.

לפי סקר של ה- Hollywood Reporter, שכר של שחקנים בסדרות גדולות נע בין מיליון דולר לפרק (למשל, כוכבי המפץ הגדול), לבין 55,000-80,000 דולר לשחקנים בסדרות פחות גדולות, ומגיע עד לשחקנים בלי עבר של תפקידים ראשיים שמרוויחים 30,000 דולר פר פרק.

"בוורלי הילס 90210" משודרת ב-yes Drama וב-STING TV