כוכבת שקרים קטנים גדולים, זואי קרביץ, היא נצר למשפחת סלבריטאים. אביה הוא הזמר לני קרביץ ואמה היא השחקנית ליסה בונה, שהתפרסמה בגיל צעיר כדניס בסיטקום המצליח משפחת קוסבי, בסדרת הבת עולם אחר, ובשנים האחרונות גילמה תפקיד זכור בריי דונובן. הילדות הזו הגיעה עם לא מעט יתרונות, אבל גם עם לחץ רב. בראיון למהדורה הבריטית של ווג, סיפרה קרביץ שהלחץ שנבע מכך שגדלה במשפחה מפורסמת הלחיץ אותה כנערה. הלחץ ההוא היווה בעיני קרביץ את אחד הגורמים לכך שפיתחה כבר בגיל 13 הפרעת אכילה שנמשכה כעשור.

"מי שלמדו איתי היו ילדים לבנים ועשירים - מעודדות וספורטאים - והרגשתי ממש מנותקת מהם", סיפרה קרביץ, שחילקה את זמנה בין שני בתי ספר יוקרתיים בנערותה - מיאמי קאנטרי דיי סקול בפלורידה ובית הספר האנתרופוסופי של רודולף שטיינר בניו יורק. את תקופת ההתבגרות שלה בתוך קהילה לבנה ופריבילגית תיארה כך: "כשאתה על סף גיל ההתבגרות, אתה מנסה להבין מי אתה, וכשאתה מסתכל ולא רואה בשום מקום השתקפות שלך, אתה מרגיש כמו יצור מוזר".

קרביץ חשפה בעבר שהתמודדה עם הפרעת אכילה, ומגיל 13 סבלה מאנורקסיה ובולמיה. "אני חושבת שזה חלק מתהליך ההפיכה לאישה כשאת מוקפת בתהילה", סיפרה בראיון ב-2015. "אני לא חושבת שזו היתה התהילה עצמה", אמרה אז, "אבל זה בהחלט נבע מזה שהייתי מוקפת בעולם הזה, שראיתי אותו. הרגשתי לחץ". קרביץ סיפרה גם שבשיא המחלה, הגיעה למשקל של 40 קילוגרמים. בראיון החדש, חשפה השחקנית שהפרעת האכילה נבעה גם ממאבק בדימוי של אמה המפורסמת. "היו לזה הרבה סיבות. אמא שלי היתה כל כך יפה וקטנטנה. הרגשתי מגושמת לידה, ואבא שלי תמיד היה מוקף בדוגמניות על. אני הייתי נמוכה, ואת תמיד מרגישה לא בנוח בתוך עורך בגיל הזה", אמרה לווג.

זואי קרביץ (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
"הייתי מוקפת בעולם הזה, הרגשתי לחץ" | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קרביץ החלה לטפל באנורקסיה ובבולמיה כשהיתה בת 23, והצטלמה לסרט. "זה היה מצב דפוק, ראו לי את הצלעות. ניסיתי להוריד במשקל בשביל הסרט ולא הצלחתי לראות: את שם. תעצרי. זה היה מפחיד". במהלך הצילומים, כשחזרה הביתה, אמה פרצה בבכי, וסיפרה לה שהיא פוחדת שהסרט מחמיר את מצבה. היא בעצמה לא הצליחה לתאר בדיוק את נקודת המפנה, ואמרה ב-2015: "פשוט הרגשתי שונה. פאקינג רוח נכנסה בי ואמרה: 'את חייבת להפסיק'".

בראיון לווג, הודתה השחקנית שהרקע המיוחס שלה בו זמנית עוזר לה ופוגע בה בניסיון לקבל תפקידי משחק. "כשהתקבלתי לבית ספר למשחק, ידעתי שזה בזכות האודישן ושם המשפחה שלי. אבל אני לומדת לאט-לאט ששום במאי לא ישכור אותי בכלל שם המשפחה שלי", אמרה. "עשר השנים הראשונות בקריירה שלי היו ניסיון להוכיח את עצמי. עכשיו אני מרגישה שאני במקום שמותר לי להגיד בו, 'זה מגיע לי', 'עבדתי קשה'".