ב-11 באוקטובר, עוד פחות מחודש, יעלה בנטפליקס אל קמינו, הסרט שממשיך את עלילת הסדרה האהובה שובר שורות. עד שזה יקרה, הרשת מתמלאת בספקולציות לגבי העלילה והדמויות המוכרות שיחזרו, אבל אל תצפו לקבל יותר מדי מידע. וינס גיליגן, יוצר הסדרה, לא רוצה להרוס למעריצים את ההפתעות, והשווה את הסרט למתנת חג המולד בראיון: "אני לא רוצה לפתוח את מתנות חג המולד שלי שבוע וחצי לפני חג המולד".

אוקיי, פייר אינאף, אבל מה בכל זאת הוא חשף על הסרט? הוא לא נותן הרבה שמות, אבל הוא מוכן לתת מספר-  לפחות עשר דמויות מהסדרה המקורית יחזרו לסרט. במי מדובר? בינתיים ישנן רק שלוש דמויות שאנחנו יודעים עליהן בוודאות. עלילת הסרט תתמקד בג'סי פינקמן (ארון פול), ולצדו יחזרו גם החברים סקיני פיט ובדג'ר, שהיו לצדו לאורך עונות הסדרה.

View this post on Instagram

A post shared by Aaron Paul (@aaronpaul) on

מעבר לכך - הכל נשמר בסוד. אמנם וולטר ווייט (בריאן קרנסטון) לא שרד את סיום הסדרה, ועלילת הסרט מתרחשת אחרי מאורעות הפינאלה, אבל אי אפשר לשלול את האופציה שהוא יחזור כדי להופיע בפלאשבקים. גם סול גודמן (בוב אודנקירק) הוא אפשרות סבירה, בעיקר בגלל שהוא כבר מככב בספין אוף של נטפליקס סמוך על סול. אלה, כאמור, הן רק אפשרויות תיאורטיות, ואת מתנת חג המולד הזאת (או חנוכה) נאלץ לחכות כדי לפתוח.

במקביל, בנטפליקס הודיעו שהסרט ישוחרר גם לבתי קולנוע נבחרים בארה"ב לזמן מוגבל בלבד. הוא יעלה לאקרנים ב-68 ערים ברחבי ארצות הברית ב-11 באוקטובר ויוצג אך ורק עד 13 באוקטובר, כך שאפשר כבר עכשיו לוותר על החלום לצפות בסרט בסינמה סיטי גלילות.

יחסית לסרט עם כל כך הרבה קהל, גיליגן ושותפיו להפקה הצליחו לשמור על הרבה סודות מסט הצילומים. כל מה שידוע לנו, לפי הטיזר, הוא שהעלילה של הסרט תתמקד בבריחה של ג'סי פינקמן ובמה שעלה בגורלו אחרי סצנת הסיום הסוערת של הסדרה. יחד עם זאת, יש עוד זמן עד ליציאת הסרט, וסביר להניח שנקבל עוד כמה טיזרים ופיסות מידע שיעזרו לנו להתחיל להרכיב את הפאזל הזה.