עם כל סיפורי הזוועות שיוצאים בשנים האחרונות על התנהלות לא תקינה מצד במאים על סטים של סרטים וסדרות טלוויזיה, נחמד להיאחז מדי פעם בזיכרונות יפים יותר, ולדעת שיש גם צילומי סצנות סקס שהולכים חלק, בלי הטרדות ועם שחקנים ושחקניות שמרגישים בנוח. כמו כן, הנוכחות של ג'ולי אנדרוז ("צלילי המוזיקה", "מרי פופינס") יכולה רק לשפר את הסיפור.

אתמול, ג'ולי אנדרוז התארחה בתוכנית של אלן דג'נרס לכבוד צאת ספר הזיכרונות החדש שכתבה יחד עם בתה אמה, וסיפרה לאלן על מקרה שכזה. אנדרוז כיכבה בשנת 1979 בסרט "10", לצדם של דאדלי מור ובו דרק - שני שמות שאמורים ללחוץ על כל פעמון נוסטלגיית אייטיז שקיים - ואותו ביים מי שהיה בן זוגה אל אנדרוז, בלייק אדוארדס המנוח. בספר, היא מספרת בין השאר על כך שהשניים נפגשו בטיפול פסיכולוגי, אבל לאלן הייתה שאלה קצת יותר דחופה.

"אני רוצה לשמוע על המסיבות", אמרה דג׳נרס, מכיוון שג׳ולי ובלייק היו זוג מפורסם ולוהט בשנות השישים והשבעים, עם נוכחות דומיננטית בכל מיני חוגים חברתיים נוצצים. אבל אנדרוז ענתה שהם דווקא כמעט ולא יצאו מהבית, והמסיבה הכי סוערת שהיו בה הייתה דווקא על סט הצילומים של "10". אדוארדס היה צריך לביים סצנת אורגיה (שאנדרוז לא הייתה חלק ממנה) וקרא לה לבוא מיד לסט. "הוא אמר שזה מחזה לא יאמן, אז כמובן שרצתי לשם", סיפרה השחקנית בת ה-84. "מה שבלייק עשה זה ללהק הרבה אנשים שהיה להם מאוד נוח להצטלם לאורגיות, אני מניחה", היא אמרה. "נכנסתי וכולם היו עירומים לגמרי, שוכבים להם מסביב ומאוד שמחים ובנוח, כאילו זה דבר נורמלי לחלוטין".

היא המשיכה לתאר את המעורבות של דאדלי מור, שדווקא לקח חלק בסצנת האורגיה: "זה היה יותר מתוק מכל דבר אחר, בגלל שדאדלי כל כך מתוק", היא סיפרה. "דאדלי היה באמצע, והוא הרי לא מאוד גבוה. בלייק שם אותו בין שתי נשים מאוד גבוהות. אז הוא היה עירום, והנשים היו עירומות, אבל הישבנים שלהן היו באותו הגובה ושלו היה הרבה יותר נמוך. כל כך מקסים". אגב, במובאה נפרדת מתוך אותו ספר, תיאר אנדרוז את תקרית הסמים היחידה שהשתתפה בה: במהלך מסיבה בראשית שנות ה-70 היא ואדוארדס פקדו מסיבת בית, והוצע להם להסניף קוקאין ממגש שהועבר בין האורחים. אנדרוז כתבה בספר שלמרות שהופעל עליה לחץ ("הם רצו לראות איך מרי פופינס תגיב", כתבה) היא סירבה. אנדרוז הוסיפה וסיפרה לאלן שהיא חיה חיים ארוכים, ופשוט רצתה להיות כמה שיותר כנה לגביהם בספר, ואנחנו בהחלט מודים על כך.