חברים, סדרת הטלוויזיה שהפכה לסנסציה עולמית, ירדה ממסך הטלוויזיה שלנו לפני 15 שנים. למרות שעבר הרבה זמן אנחנו משתוקקים לדעת דבר אחד - רוס ורייצ'ל עדיין ביחד? למזלנו ג'ניפר אניסטון, ששיחקה את רייצ'ל המלצרית הכושלת, התראיינה לתכנית הבוקר Today ונשאלה את השאלה הזו בדיוק. "כן, לגמרי", ענתה השחקנית. "היום אמה כבר בוגרת", ניחשה אניסטון. "היא כבר בתיכון, או בחטיבת הביניים". אדם סנדלר, שמככב יחד עם אניסטון בסרט Murder Mystery של נטפליקס, התבדח והוסיף: "אמה מעשנת סיגריות אלקטרוניות בתיכון ואת מתעלמת. יפה מאוד".

הקשר של רוס ורייצ'ל ידע עליות וירידות במהלך הסדרה ועד הרגע האחרון לא היה ברור אם הם יהיו ביחד. בפרק האחרון של הסדרה, רייצ'ל ירדה מטיסתה לפריז וחזרה לזרועותיו של רוס בסצנה שהייתה מהמצחיקות בסדרה. אתם בוודאי זוכרים שפיבי ניסתה להתקשר לרייצ'ל ולשכנע אותה לרדת מהמטוס בטענה שיש בעיה עם הפלנג'י השמאלי. הנוסעים שמעו את שיחת הטלפון ונכנסו לפאניקה. "אין פלנג'י", ניסתה להרגיע הדיילת והנוסעים היו המומים, "למטוס הזה אין אפילו פלנג'י!", אמר אחד הנוסעים וכולם (כולל רייצ'ל) עזבו את המטוס.

ג'ניפר אניסטון עם התינוקת אמה ב
עישון מזיק לבריאות אמה! | צילום: צילום מסך

בזמן האחרון אניסטון מרבה לדבר על הסדרה שעשתה לה את הקריירה, רק בשבוע שעבר היא התארחה בתכנית של אלן דג'נרס והודתה שהיא בעד איחוד של חברים. "הבנות יעשו את זה, הבנים יעשו את זה, אני בטוחה. תקשיבי, הכל יכול לקרות". נבקש שתמתינו עם קריאות השמחה, כבר נכווינו בעבר משמועות כאלה ולמען האמת, נראה לנו שכוכבי הסדרה בכלל לא בקטע.

דייוויד שווימר, כלומר רוס, התארח בשנה שעברה בתכנית הבוקר של מייגן קלי, ונשאל לגבי איחוד של חברים. "תראי, העניין הוא שאני לא יודע אם אני בכלל רוצה לראות את כולנו עם קביים והליכונים", ענה לה שווימר בסבלנות. גם ליסה קודרו, ששיחקה את פיבי, התייחסה לנושא בעבר: "עושים ריבוטים להכל היום. אבל איך זה יעבוד עם חברים? היא הייתה על אנשים בשנות העשרים-שלושים שלהם, לא על אנשים בשנות הארבעים-חמישים שלהם. ואם יש לנו את אותן הבעיות, אז זה פשוט עצוב". 

מרתה קאופמן, אחת מיוצרות הסדרה, התראיינה למגזין הרולינג סטון ואמרה: "חידוש הסדרה בחיים לא יקרה, ויש לזה כמה סיבות. הסדרה היא על תקופה בה החברים שלך הם המשפחה שלך, והזמנים האלה עברו. היינו יכולים להחזיר את השישה, אבל לב הסדרה היה מתפספס". "שנית", המשיכה יוצרת הסדרה, "אני לא יודעת אם זה טוב לנו. הסדרה בסדר גמור גם בלי איחוד, אנשים אוהבים אותה, אנחנו יכולים רק לאכזב".