שש שנים חלפו מאז שמעריצי שוברי שורות צפו בפרק האחרון של הסדרה,הפרק  בו וולטר ווייט (בריאן קרנסטון), יצא ממקום מחבואו וסיכן את חייו כדי להציל את שותפו, ג'סי פינקמן (אהרון פול). כשכתוביות הסיום התחילו לרוץ, המעריצים האמינו שזו הפעם האחרונה שיראו את הדמויות האהובות.

אבל כפי שכבר דיווחנו, הסיפור של שובר שורות רחוק מלהסתיים, ב-11 באוקטובר נזכה לראות בנטפליקס את סרט המשך, אל קמינו: שובר שורות הסרט. הסרט יתמקד בחייו של פינקמן (אהרון פול), ממנו נפרדנו בעודו נוהג במהירות בשברולט אל קמינו, אל הלא נודע.

פול התראיין לאחרונה לניו יורק טיימס והדגיש שאסור לו לחשוף פרטים על הסרט החדש, אבל הודה שכמו מעריצים רבים, גם הוא חשב שהוא נפרד לתמיד מהעולם של שובר שורות כשהסדרה הסתיימה. "זה היה קשה ואמוציונלי לכולנו", שיתף פול. "וכשהפרק האחרון הגיע, התחבקנו ואמרנו אחד לשני 'אני אוהב אותך', זהו". פול דיבר גם על הופעתו האחרונה על המסך בתור ג'סי פינקמן: "אהבתי את הדרך בה ג'סי ברח מהשבי, הוא צעק, הוא בכה, כל הרגשות האלה היו בגוף שלו".

פול הודה שהוא מבין שהצופים חוששים מחזרה לעולם של שובר שורות, אבל הבטיח שכל החששות שהיו לו נעלמו כשקרא את התסריט של אל קמינו. "התסריט הותיר אותי חסר מילים במשך 30, 60 שניות", הוא הודה. העבודה על הסרט הייתה סודית בהחלט, ובמהלך הצילומים חבריו של פול שאלו אותו לא פעם על מה הוא עובד. "אמרתי שאני מצלם סרט אינדי קטן בניו מקסיקו, אף אחד לא פקפק", הוא אמר. "שאלו אותי אם אני משתתף ב'סמוך על סול', אמרתי 'הלוואי, אבל הם בפגרה עכשיו'". בנוסף, פול יופיע גם בעונה השלישית של ווסטוורלד, שם יגלם תפקיד עליו הוא לא יכול לדבר.

כל העונות של "שובר שורות" זמינות לצפייה בסלקום tv