ביום ראשון האחרון התארחה השחקנית לנה הידי, שגילמה את המלכה האייקונית במשחקי הכס, בקומיקון שנערך בגרמניה. הידי בחרה לשתף את הקהל בפרטים לגבי סצנה שצולמה עבור העונה השביעית של הסדרה אך לבסוף נגנזה.

נתחיל עם קצת רקע עבור אלו מכם שכבר הספיקו לשכוח, בעונה השביעית של הסדרה סרסיי טענה שהיא בהריון מג'יימי אחיה ואהובה, זה היה רגע מרגש ומשמעותי עבור שניהם. בסוף העונה, אחרי שסרסיי בחרה להפר את ההסכם ולא לסייע במלחמה נגד צבא המתים, ג'יימי עזב אותה. עכשיו מתברר שהיה עוד המשך לסיפור, סצנה שצולמה אך לא שודרה בה סרסיי מפילה את התינוק.

 


"בעונה השביעית צילמנו סצנה בה אני מאבדת את התינוק שלבסוף לא שודרה. זה היה רגע מאוד טראומתי. אהבתי את הסצנה כי הייתה בה משמעות אחרת", סיפרה הידי. לצערנו, יוצרי הסדרה החליטו לוותר על הסצנה ומעריצי הסדרה נותרו עם סימן שאלה גדול לגבי ההריון של סרסיי. לא היה ידוע האם סרסיי באמת בהריון או שמא מדובר במניפולציה, למה לא רואים עליה שהיא בהריון? האם היא חושבת שתוכל לטעון שיורון גרייג'וי הוא אבי התינוק?

לנה הידי (סרסיי) וניקולאי קוסטר ולדאו (ג'יימי)  ב'משחקי הכס' עונה
לא הספיקו לבחור שמות | צילום: הלן סלואן, מקור: HBO באדיבות HOT

שאלה מרכזית נוספת שהעסיקה את מעריצי הסדרה הייתה לגבי הדרך בה הנבלית הראשית תמות. תאוריות מעריצים קיוו שאריה תהיה זו שתהרוג אותה ותמחק את שמה מהרשימה. אחרים טענו שג'יימי, הגבר היחיד שאהבה אי פעם, יהיה זה שיהרוג אותה ואחרים סברו שתשרף למוות על ידי אש דרקון. אף אחד לא יכל לצפות שהיא תפגוש את סופה כשתמחץ על ידי אבנים במנהרות התת קרקעיות של המצודה האדומה, בעודה מתייפחת בזרועותיו של ג'יימי.

בתחילת השבוע התראיינה הידי לעיתון הבריטי גרדיאן ונשאלה מה הייתה אומרת ליוצרי הסדרה לו ישבה איתם בפאב בעודה שיכורה. "הייתי אומרת להם שרציתי מוות טוב יותר", היא ענתה. "ברור שאת חולמת על המוות שלך, יש כל כך הרבה דרכים בהן את יכולה למות בתכנית. הייתי קצת מרוסקת, אבל אני חושבת שהם לא יכולים לדאוג שכולם יהיו מרוצים".