בשנת 2013 המילה "בינג'" זכתה להיכלל ברשימת מילות השנה של מילון אוקספורד. המילה, אותה כל ילד עם טאבלט מכיר, תיארה תופעה שלא הייתה קיימת לפני כן - צפייה מרתונית בפרקים מרובים של אותה הסדרה.
היום, שש שנים לאחר מכן, מילה אחרת צפויה לשנות את כל מה שידענו על בינג'. הכירו את ה"מיני בינג'".

אל תתבלבלו, המשמעות של מיני בינג' היא לא לצפות בחצי עונה מסדרה ולעשות הפסקה, אלא לצפות בעונה שלמה בפרק זמן קצר. בונדינג (BONDING), מיוחד (Special) ו-די, שיגעת: תוכנית המערכונים של טים רובינסון (I Think You Should Leave with Tim Robinson) הן סדרות שנוספו לנטפליקס לאחרונה ושייכות לז'אנר המתפתח של צפיית המיני בינג'. כל פרק של מיוחד, סדרה המספרת על חייו של בחור צעיר והומו בעל שיתוק מוחין, בן 14 דקות בלבד. גם בבונדינג, המתמקדת בסטודנטית שעובדת כמלכת סאדו ומעסיקה חבר גיי מהתיכון כעוזר האישי שלה, כל פרק נמשך כ-16 דקות. אם עד עכשיו התרגלנו לתבנית המוכרת של סדרות דרמה בנות 45 דקות וקומדיות בנות 25 דקות, כללי המשחק משתנים. סדרות המיני בינג' דומות יותר באורכן לסדרות רשת מאשר לסדרות הקומדיה. כדי לצפות בשבעת הפרקים של בונדינג תזדקקו לפחות משעתיים, גם עבור שמונת הפרקים של מיוחד תצטרכו פרק זמן דומה. את ז'אנר המיני בינג' מובילה נטפליקס אך היא לא היחידה שמרוויחה מהמגמה החדשה. כבר לפני שנה סנאפצ'ט השיקה את "Snap Originals", אפיק תוכן לסדרות מקור קצרצרות עם פרקים שנמשכים מספר דקות בלבד, שניתן לראות באופן בלעדי באפליקציה.

צפיית מיני בינג' היא האחות הקטנה והמשופרת של הבינג' מוכר, אם כך. ובעוד האחות הגדולה רצינית, מנומסת וקצת טרחנית, מיני בינג' חצופה, משנה את כללי המשחק ומבינה מה מדבר אל הצעירים חסרי הקשב. היא לא באה לבלבל את המוח ויודעת שקצב ההתרחשות מוכרח להיות מהיר.לא כל צפייה בסדרה חייבת להיות קצרה וקלילה, אבל ההבנה של הצורך בקיצור חשובה מאוד. יש סיכוי גבוה יותר שנמשיך לצפות אם הפרקים יהיו בני פחות מ-20 דקות. ואכן, לפי נתוני הצפייה בבריטניה שנטפליקס שחררה לאחרונה, המיני בינג' צובר גם תאוצה. לפי דיווח בווראייטי, בונדינג היתה אחת מעשר הסדרות הנצפות ביותר בחודש שעבר. הנושא הסקסי בטח לא הזיק.

באתר Decider, המסקר סדרות וסרטים משירותי הסטרימינג השונים, פורסם אחד המאמרים הראשונים על התופעה. במאמר מתוארת הסיטואציה המוכרת כמעט לכל צופה של נטפליקס - מתחילים לצפות בסדרה חדשה ולא נהנים מהפרק הראשון. אם הפרק ארוך, ככל הנראה שלא נמשיך לצפות בפרק השני. לעומת זאת, כשמדובר בפרק קצר, אנחנו יותר סלחניים וצופים בפרק נוסף, והסיבה פשוטה - אנחנו לא מרגישים שאנחנו מבזבזים זמן. והממשק של נטפליקס מתאים גם למיני בינג' בצורה מושלמת: הפרק נגמר, לצופה יש חמש שניות לקחת אחריות על החיים שלו באופן אקטיבי ולהפסיק לצפות. כיוון שהרושם שנותר מהפרק הוא חיובי בסך הכל (או לפחות לא מספיק שלילי), הוא ממשיך לפרק נוסף.