אנשי HBO רק ניסו לקדם את מארז הבלו ריי של "משחקי הכס" שיושק בקרוב, אבל הם לא ציפו לתגובות הזועמות שיקבלו. בתחילת השבוע, החשבון הרשמי של "משחקי הכס" צייץ שלוש מילים שגרמו להיסטריה בקהילת המעריצים - "Winter is coming".

המעריצים ניצלו את הציוץ המסתורי כדי להזכיר שהם לא שכחו, והם עדיין לא מרוצים מעונת הסיום של הסדרה האהובה. "אם אתם לא מתכוון לרימייק של עונה 8 - תמחקו את המשתמש שלכם", כתב אחד הגולשים. "עונה 8 האמיתית תצא עכשיו?", שאל אחר וגולש נוסף התחנן: "תעזבו אותנו במנוחה".

 

 

 אתמול, התברר שמטרת הציוץ הייתה להודיע על קיומו של מארז בלו ריי המכיל את כל עונות הסדרה, והמעריצים לא ממש התלהבו מהרעיון. "לפני עונה 8 ממש חיכיתי לעשות בינג' של כל העונות, אבל אז הגיעה העונה השמינית ואני לא חושב שאני אטרח לצפות בתוכנית הזאת שוב", כתב אחד הגולשים. "אפשר לקבל רק את עונות 1-6?", שאל גולש אחר. "לא תודה, עונה 8 הרסה את הסיכויים שאקנה דבר כזה".

 כזכור, עשרות אלפי מעריצים התאכזבו מהעונה השמינית של הסדרה. רבים מהם גם חתמו על עצומה שעומדת כיום על 1.8 מיליון חתימות וקוראת לצלם את העונה האחרונה מחדש, הפעם עם כותבים אחרים. מעריץ אחר החליט לכתוב בעצמו את עונת הסיום של הסדרה כדי להעניק לצופים את מבוקשם. רשת HBO כבר הודתה שלא לקחה את העצומה ברצינות ומעולם לא התכוונה לצלם מחדש את עונת הסיום.