אחרי שמונה שנות שידור, "מה נסגר?" - תוכנית הבידור שהאירה בזרקור את קטעי הביזאר ששודרו בטלוויזיה הישראלית - מסתיימת ולא צפויה לחזור. התוכנית החלה ב-2011 כפינה בת רבע שעה בהנחיית רועי בר נתן, כחלק ממגזין החדשות "השבוע" ששודר בערוץ 10. היא זכתה לפופולריות רבה והפכה במהרה לתוכנית עצמאית בערוץ, ושודרה בו במשך 7 שנים.

ב-2018, אחרי סגירת ערוץ 10, היא נרכשה על ידי תאגיד השידור כאן ופרקי העונה האחרונה שודרו בכאן 11 ועלו גם לערוץ היוטיוב הפופולרי של כאן, שם זכו לעשרות, ולעתים גם מאות אלפי צפיות. קטעים מהתוכנית הועלו גם לחשבון פייסבוק פופולרי, וגרפו בו עשרות אלפי צפיות נוספות. התוכנית סיימה לאחרונה את עונתה השמינית, ובכאן החליטו שלא לחדש אותה לעונה נוספת.

"מה נסגר" התבססה על הפורמט של "מרק הוליוודי" (The Soup) של ערוץ E!, שמאז שנות ה-90 לועגת וחוגגת את הקטעים והאנשים המבדרים שמופיעים בתוכניות שזוכות בדרך כלל לרייטינג דל או חשיפה תקשורתית נמוכה. "מה נסגר" הרבתה ללעוג לתוכניות בוקר ולאורחים בהן, לקטעי חדשות שהשתבשו ובשנים האחרונות הרחיבה את פועלה גם לדירוגים מבדחים ולפינה בשם "מה נחקר" - תחקירים הומוריסטיים שניסו לפענח תעלומות חשובות ולא מטופלות בתולדות הטלוויזיה.

פינה זכורה נוספת מהתוכנית שודרה ב-2013, בכיכובם של אילן פלד ויעל פוליאקוב ("הנוכלות", "אחד העם 1"), שגם כתבו. בפינה, גילמו פלד ופוליאקוב שלל דמויות בתוכניות ריאליטי מומצאות, תוכניות אירוח מופרעות וקליפים פיקטיביים ללהיטי עבר.

בתאגיד כאן אישרו את הפרטים.