בסיום הבינג' לעונה השלישית של האחיות המוצלחות שלי (שאת הביקורת עליה ניתן לקרוא כאן) ברור שהיוצרים של הסדרה המשיכו בקו שהתאפיין כבר בעונה הראשונה והשניה, וכתבו תפקידי משנה מוזרים ומרתקים שמעשירים את המציאות של הסדרה, ונותנים גם במה לפרצופים פחות מוכרים בשוק הטלוויזיה הישראלי, חלקם מצחיקני רשת שנראה שנלקחו מרשימת הנעקבים של תום יער באינסטגרם.

גלית חוגי, נועה ארנברג וגורי אלפי-אהרון ליהקו לא מעט שחקנים חסרי ניסיון, וההופעות שלהם מספקות גם הבלחות ברנז'איות משעשעות, אבל גם רגעים קומיים ודרמטיים מעולים ולא צפויים. קחו למשל את דור כאהן בתפקיד בן זוגה החמוץ של מור, את דניאל בוקס בתפקיד שירה השותפה של מיטל, ואת תומר שחורי ז"ל כאריק, עובד המזנון המוזר בבית הקולנוע, שחונך את מור. 

העלילה של אריק והופעתו של השחקן, בדגש על התפרצות הזעם שלו בפרק 10 בעונה, הפכו למרגשות יותר בעקבות סיפורו האישי של השחקן המנוח, שנפטר בשנה שעברה אחרי מאבק בסרטן. שחורי מוכר לצופים ממשיח, פרופיל 64 ועכשיו גם מהאחיות, שם נתן הופעה אחרונה ובלתי נשכחת.

דיברנו עם טס השילוני, שמגלמת את מור ושיחקה איתו לא מעט לאורך העונה (שצולמה כבר ב-2017, בצמוד לצילומי העונה השניה), ועם התסריטאית ויוצרת הסדרה, גלית חוגי.

 

האחיות המוצלחות שלי עונה 3, טס השילוני (צילום: צילום מסך מתוך yes, yes דוקו)
האחיות המוצלחות שלי עונה 3, טס השילוני | צילום: צילום מסך מתוך yes, yes דוקו

היי טס. סיימנו את הבינג' והתגלה לנו שהתפקיד האחרון של תומר שחורי, ששיחק לצידך, הוא ממש מדהים. 

"וואו כן. תומר הוא שחקן שהביא המון אפיון. בתסריט, כשקראתי את אריק, קראתי סתם מישהו סופר לחוץ. ופתאום הוא הביא את עצמו, הוא דמות. היה לו לוק כזה שהוא ידע להשתמש בו ממש טוב, בלי להתבייש. גם ניכר שהוא מבין את הדמויות המוזרות האלה". 

"לא הכרתי אותו לפני, וראיתי את השם שלו ברשימת ליהוק. אז גיגלתי קצת מי זה... אני פשוט לא הבן אדם הכי בקיא בעולם המשחק והשחקנים...". 

כן, שחקן עם לא מעט מאחוריו, בעיקר מלא תפקידים קטנים שהפכו את הפרצוף שלו למזוהה. 

"לפני שהוא הגיע אחת המלבישות אמרה 'וואי תומר שחורי כזה מדהים! הוא גאון!' ואז נורא שמחתי שיצא לי לפגוש אותו".

אני אגיד משהו שאפשר לזרוק רק בסיטואציה כזאת - זו יכלה להיות הפריצה שלו בעיני. זה בכל זאת תפקיד עם נפח, וסדרה נצפית. 

"כן לגמרי, זו דמות שמביאה עולם שלם איתה. אני לא יודעת כמה את מעורה בעובדי בתי קולנוע - אבל הוא עשה מדויק מאוד".

לא סתם עובדי בתי קולנוע  - עובדי קולנוע לב, או הסינמטק. 

"לחלוטין. לגמרי. תראי אני בסופו של דבר טיפוס קצת מוזר, או קצת ביישן, יותר ממוזר, אז לא יותר מידי יצא לנו לתקשר מעבר, אבל הרגעים של הסצינות איתו היו... שם נדלקתי עליו".

היתה שם ביישנות הדדית את אומרת.

"אפשר להבין את זה. מלהסתכל עליו ולהסתכל עלי, ולראות שאנחנו קצת קרינג'יים ביחד". 

יש איזו סיפור מאחורי הקלעים שלא בא לשמור לעצמך?

"הסצינה שהוא משתגיע בקולנוע (בפרק 10, כשמור מנסה לפלח את חבריה לסרט - א.ב) היתה אחת הסצינות הכי כיפיות. הדמות הזאת היא כל כך אפ-טייט, ופתאום היא מתפוצצת. עשינו כמה טייקים כאלה, והיה קשה לא לצחוק, כי זה היה קיצוני, והוא עף שם על עצמו עם פופקורן וקשים לכל עבר. זה היה כל כך כיף לראות. אני חשבתי 'פאק, הבן אדם אדיר'. ועוד לעומתי, שאני לא למדתי משחק, ולא מרגישה שיש לי מנעד כזה". 

טוב, אל תצטנעי. 

"אני הכי כנה בעולם. אני באמת התפעלתי מהיכולת שלו להשתגע ככה, לאלתר".

גלית חוגי מספרת ששחורי לא הספיק לצפות בעצמו נכנס לנעליו (ולחולצה החונטת) של מנהל המשמרת הקפדני לפני מותו. "לא.. לצערי לא" סיפרה. "קיבלנו את הבשורה הזאת בהפתעה והיא מאוד שברה לנו את הלב. כי גם בעינינו הוא שחקן מקסים, ואני באמת מדברת גם בשם גורי ונועה. והוא גם היה איש מקסים על הסט. אני יודעת שזה נשמע כמו דברים שאומרים בהספדים, אבל זה נכון. הוא איתנו כמה ימים טובים על הסט, והוא היה פשוט מצחיק, מקסים ומאוד ייחודי".