מאז הפרק הראשון שלה, "בואו לאכול איתי" הייתה ידועה פחות בזכות מאכלים ומתכונים מעניינים, ויותר בזכות קאדר דמויות שנע על הציר המשגע שבין מטורלל לפשוט ביזארי. במה שהפך להיות שלב קבוע של כל שבוע בתכנית, במוקדם או במאוחר גם יגיע עימות מסוים בין חלק מהמשתתפים, שלא מצליחים לשים בצד את התחרות ביניהם כשזה מגיע לקרב על חופשה קולינרית באיטליה.

בין הזוגות שהתחרו בשבוע האחרון של התכנית היו גם ניצן ושירן זך כהן, איש הייטק ואשת שיווק דיגיטלי שהשתתפו בשבוע השני של העונה החדשה. די מהר לתוך הפרק הראשון, שירן מצאה את עצמה בלב העניינים כשהפרק השני כבר הציג את העימות השלם בין זך כהן לבין ויויאן וז'אק, הזוג שאירח את הערב הראשון.

בימים שאחרי השידור, הזוג זך כהן זכה למבול של תגובות קשות, שגרמו לניצן להעלות פוסט בפייסבוק, בו שיתף רק קומץ מהבריונות שהופנתה כלפיו וכלפי בת זוגו. "יש עשרות תגובות שאומרות לי ולשירן להתבייש", כתב, "אבל כל מה שאני זה גאה". 

היי שירן, איך את מתארת את התגובות שאת מקבלת מאז השידור?

"בשלוש השנים האחרונות אני 24 שעות ברשת, ככה שאני די לוקחת את כל החוויה הזו בצחוק ובהומור ומקבלת הכל באהבה - גם את התגובות החיוביות וגם את התגובות של כל עברייני המקלדת שכותבים דברים הזויים ולוקחים מאוד קשה את התכנית. בעלי לקח את זה קצת פחות באופן נחמד, הוא יותר נפגע ולקח את זה באופן אישי. אני לוקחת הכל בהומור ובקלילות ואתה יודע, מבחינתי באתי לתכנית לצורך מסוים, לקדם את עצמי, ומבחינתי כל פרסום הוא פרסום טוב. אם מדברים עלייך סימן שאתה חי".

את שלמה עם איך שיצאת בפרק? מרגישה שזה הולם את מי שאת?

"זו תכנית שהיא תכנית שמראש באה לבדר ומאוד ערוכה. יכול להיות שקצת התבאסתי שיצאתי כביכול - ממה שאנשים כתבו, כן? - מתנשאת או לא אוהבת עדות מסוימות או הומופובית, שזה הכי רחוק ממה שאני. כל מי שמכיר אותי יודע שאני בן אדם הכי פתוח והכי שוחר שלום והציגו את זה בתור אחת שבאה וצוחקת על כל דבר. ולא, אני לא מצטערת. אני אולי מצטערת שלא נכנסתי במי שהייתי אמורה להיכנס בו קצת יותר".

אתם עוד בקשר עם מישהו מהתכנית? יצא לכם לדבר אחרי הפרק?

"ישר אחרי שנגמר הפרק קיבלתי הודעה מעמית ושירלי, שהן מאוד מתנצלות ושהן תפסו אותי בהתחלה באופן שלילי ופחדו שאני לא מקבלת אותן ורק בסוף התכנית הן הבינו שזה הכל סוג של צחוקים וראו מי אני וקיבלתי את ההתנצלות מהן. מאז אנחנו לא נפגשנו אבל אנחנו מגיבות אחת לשנייה ובכיף. 

לגבי הזוג השני אין לי שום עניין לשמור איתם על קשר ואני מאחלת לה לא לראות אותי ברחוב כי אז אני אגיד לה מה אני חושבת עליה. אז עדיף שלא".

חושבת ששאר הזוגות ניצלו את סדר האירוח כדי לתת לכם ציון נמוך?

"כשהגענו לתכנית קודם כל באנו בלי שיעורי בית. כשפנו אליי להשתתף בתכנית הייתי בטוחה שזו נטו תכנית של אוכל שעל הדרך מכירים גם אנשים. באוכל סמכתי על ניצן, כי הוא תותח במטבח, ובאנשים סמכתי עליי, כי אני אחת שמתחברת לכל בן אדם. באנו באווירה כיפית ואם הייתי חושבת אסטרטגית וישר לבוא ולנצח אז גם הייתי נותנת להם ציון בהתאם. נראה לי שרק בתכנית השנייה, כשהם התחילו לתקוף אותי, רק אז הבנתי שויויאן וז'ק באו עם אסטרטגיה. לא יודעת אם שמים לב, אבל גם אצלנו וגם אצל עמית ושירלי, הזוג הצרפתי לא נגע בשום אוכל. הוא לא טעם אפילו. הוא רק בא ותקף, וזה מאוד בולט".

את מספרת בעצמך, את בנאדם מוכר מהפייסבוק בזכות הקהילות שאת מנהלת. זו פעם ראשונה שקיבלת תגובות כאלה על האופי שלך?

"בחיים לא קיבלתי תגובות שליליות. אני עושה המון דברים למען הקהילה וגם הופעתי בהרבה תכניות בוקר. עשיתי הפקה מטורפת לילדה שאף אחד לא הגיע אליה ליום הולדת והבאתי את יובל המבולבל, הרמתי את כל הקהילות שלי, עשיתי מפגש בשבילה ועשיתי לה יום הולדת. בחיים לא קיבלתי תגובות רעות, יש תגובות קיצוניות גם, כן? מישהו כתב לי 'לכי תתאבדי' והיו תגובות על המראה שלי - זה מראה לי עם מי אני מתמודדת. אם היו רושמים לי דברים קונקרטיים הייתי סותמת את הפה. ראיתי את התכנית גם אתמול ושלשום בטלוויזיה וגם ראיתי אותה ביוטיוב ולא ראיתי שום דבר חריג שאמרתי, להפך. אני חושבת שהתגובות השליליות צריכות לצאת נגד זוג אחר. בסדר אתה יודע, כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה. אנחנו בעולם דמוקרטי. הכל טוב".

בדיעבד, את וניצן מתחרטים שהלכתם לתכנית?

"מה פתאום! אנחנו מחכים להזמנה ל'המירוץ למיליון'. אני חולת טלוויזיה ופרסום מאז שאני ילדה קטנה, אוקיי? ובגלל שכל פעם יצא לי להיות בהריון או אחריו פספסנו את 'המירוץ'. 'האח הגדול' זה טו מאץ' בשבילי ו'הישרדות' זה לא. עדיין 'המירוץ' זה החלום הגדול שלי, אז אם אחד המלהקים יראו את הכתבה - אני פה".

לסיום - מבחינתך היום, מה הפירוש של המילה "לסרס"? עדיין עומדת מאחורי הפרשנות שלך?

"אני חושבת שזו מילה ממש קשה ולא אמורים להגיד אותה. בטח שלא (במובן של, ר.א) 'את לא נותנת לבעלך לדבר ולהגיד מה שהוא באמת חושב'. את רק חוששת לשנייה שיש מישהי שמתחילה איתו, צעירה - שזה גם הזוי, כן? מצחיק שחשבה את זה בכלל. אני מאמינה שאחרי הערב הראשון היא נכנסה בו על זה שכביכול פלרטט איתי, מה שלא היה באמת. היא פעלה מתוך קנאה, אין לי מילה אחרת לתאר את זה".