בחודש הקרוב יציינו ברחבי העולם 25 שנים לשידור פרק הבכורה של חברים. אתם יודעים, הסיטקום הנישתי הזה עם הדמויות המצחיקות שאף אחד לא ראה אף פעם. אוקיי, וברצינות - חברים הפכה כבר בזמן שידורה לתופעה תרבותית בינלאומית להצלחה גדולה מאוד, ושחקניה הראשיים הפכו לכוכבי טלוויזיה גדולים ולאנשים עשירים למדי בעקבות שידור הסדרה.

חצי היובל לעלייתה הוא ציון דרך, והזדמנות של מפיקיה ומפיציה לחלוק לה כבוד בשורת אירועים מיוחדים, וחשוב מכך: בשורת מוצרים חדשים וייעודיים למעריצי הסדרה. כיוון שגם אנחנו ב-tvbee לא חסינים לאהבת רוס, רייצ'ל, ג'ואי, מוניקה, צ'נדלר ופיבי, ריכזנו כאן את המוצרים השווים ביותר.

קודם כל, נפריד בין מוצרים רשמיים, שקיבלו את חותמת האישור של אולפני וורנר (מפיצי חברים ובעלי הזכויות לסדרה) למוצרים קצת פחות רשמיים, שלא נמכרים ברשתות שיווק מוכרות. אבל היי, יש לכולם מקום על המדף. נתחיל בשחקן החדש בנבחרת המרצ'נדייז של חברים: סט הלגו. חברים הצטרפה למותגים ותיקים מהקולנוע ומהטלוויזיה (הארי פוטר, מלחמת הכוכבים, אינדיאנה ג'ונס ועוד רבים וטובים), וזכתה לערכת הרכבה בת יותר מ-1,000 חלקי לגו, שבסופה תוכלו להרכיב את בית הקפה סנטרל פרק, וגם להושיב בו את בובות הלגו של כל הכנופיה. סנטרל פרק בנוי כך שאחד הקירות בו "חסר", במבנה שדומה לאולפן הטלוויזיה שהסדרה צולמה בו, ובין עשרות הפרטים הקטנים שמשולבים בו ניתן למצוא מכונת קפה קטנה, כלי אוכל, תמונות לתלייה על הקיר, מתלה למעילים, לוח מודעות, עציץ עם פרחים וכו'.

המחיר: 65 ליש"ט, שהם כ-280 שקלים, להזמנה מאתר לגו

ברשת הריהוט ועיצוב הבית Pottery Barn, שכיכבה, כזכור, בפרק המפורסם על שולחן האפותיקרי של רוס, השיקו קולקציית כלי בית בהשראת הסדרה. הקולקציה מכילה מגבות, כריות, ספלים והדפסים לתלייה בהשראת הסדרה. אה, כן, ויש שם גם שולחן אפותיקרי מקורי (כלומר, לא מקורי בכלל, אלא מעוצב ומיוצר בייצור המוני, בדיוק כמו שפיבי שונאת), שיעלה לכם 1,100 דולרים ובהצלחה למעריץ הנלהב שינסה לייבא אותו לארץ וייתקע במכס.

המחיר: מ-14.5 דולרים (כ-51 שקלים) לספל ועד, כאמור, 1,100 דולרים לשולחן קפה מעוצב, באתר Pottery Barn.

באתר של רשת קופי בין אפשר להזמין תערובות פולי קפה, קפסולות למכונות קפה וגם חליטות תה וספלים בהשראת הסדרה. איך ההשראה הזו מתבטאת? טוב ששאלתם. הקפסולות, למשל, מתוארות תערובת של קפה ברזילאי וקולמביאני, עם "טעם מתוק וגוף חלק, סיומת רכה ומאוזנת", שזה בדיוק איך שהיינו מתארים את צ'נדלר.

המחירים: 9.95 דולרים (35 שקלים) לקפה ולתה, 19.95 דולרים (כ-70 שקלים) לספלים, שכרגע אזלו מהמלאי, מאתר קופי בין

אוהבים תכשיטים לא פרקטיים וחשוב לכם להביע את הערכתם לפועלה של קורטני קוקס בשנים 1994-2004? אוקיי, בחירה מעניינת בחיים, אבל לא שופטים. מותג התכשיטים Alex And Ani מציע צמידי תליונים (Charm Bracelets) ושרשראות, גם הן עם תליון, במיתוג חברים. גם כאן ישתמשו באותם שלושה משפטים, שכנראה מקושרים אצל האמריקאים יותר מכל לסדרה - "פיבוט, פיבוט!" (הצעקה של רוס לחברים שסחבו לו את הספה לדירה), "האו יו דואין" על שם ג'ואי טריביאני וכמובן לובסטר כי אתם הלובסטרים שלנו ואנחנו הלובסטרים שלכם, ודבר לא יוכיח את זה בצורה טובה יותר מאשר צמיד.

המחירים: מ-39 דולרים (137 שקלים) עד 49 דולרים (172 שקלים) באתר Alex And Ani

אוהבים למשש את סחורת החברים שלכם? שוב, לא שופטים. אם תזדמנו לניו יורק בחודש הבא, תוכלו לבקר בחוויית הפופ-אפ של הסדרה, שתיפתח ב-7 בספטמבר ותינעל ב-6 באוקטובר. הכרטיסים, נכון לעכשיו, אזלו, אבל המארגנים מבטיחים באופן לא לגמרי נחרץ שישובו עם כרטיסים נוספים. מה על הפרק? סטים משוחזרים מהסדרה שיאפשרו לכם להגשים חלום ארוך שנים ולהצטלם על הספה של רייצ'ל ומוניקה או על כורסת הלייזי בוי בדירת הבנים, וכמובן דוכנים למכירת עוד סחורה ממותגת של חברים. שלא תגידו שחסר לכם.

נזכיר שזמן קצר לאחר מכן, תיערך מתכונת החורף של כנס Friends Fest בלונדון. הכנס האנגלי הוא כבר מוסד ותיק למעריצי הסדרה, ונודד בין עריה השונות של אנגליה. מבקרים בכנס החורף (שייערך מסוף נובמבר עד סוף דצמבר) יוכלו לצלצל בפעמון של פיבי, לתחוב את הראש לתוך תרנגול הודו ולהעמיד פנים שהם בפרק חג ההודיה וגם לבקר במאורתו הסודית של ההולידיי אמרדילו. בהצלחה, אל תגידו בשום פנים ואופן שאנחנו שלחנו אתכם.