למרות שניקולס בראון משחק כבר משנת 2001 ועשה עשרות תפקידים קטנים בקולנוע ובטלוויזיה (אולי אתם זוכרים אותו בתור ג'וש המעצבן מ"המדריך לסינגלס"), אין ספק ש"יורשים" היא הסדרה שקידמה אותו בהוליווד ממעמד של "מי זה?" למעמד של "היי, זה לא הבחור מ…?". בסדרה המצליחה בראון גילם את גרג (או קאזין גרג, למביני עניין), דמות שאפשר להגיד עליה הרבה אבל קצרה היריעה מלהתחיל לפענח אותה.

עכשיו, בראון עומד להיכנס לנעליו של היזם הישראלי-אמריקאי אדם נוימן, האיש מאחורי אימפריית WeWork. החדשות על הליהוק הזה הוכרזו אתמול, ובראון לא רק יככב במיני-סדרה שמבוססת על הקריירה של נוימן - הוא גם יפיק אותה בפועל.

אבל אל תחפשו קישורים לצפייה ישרה כבר עכשיו, יש עוד זמן עד שהסדרה הזאת תצא לפועל. אולפן ההפקות צ'רנין (שאחראי בין השאר על סדרת סרטי "כוכב הקופים") קנה את הזכויות לספר שכתבו שני עיתונאי הוול סטריט ג'ורנל על נוימן, אבל הספר עצמו עדיין לא ראה אור. שני העיתונאים, אליוט בראון ומורין פארל, יהיו גם אלה שיכתבו את התסריט לסדרה, ובמסגרת העסקה מתוכנן גם סרט דוקומנטרי על נוימן.

אדם נוימן תרמית העשור
אדם נוימן בימים יפים יותר | צילום: Michael KovacGetty Images for WeWork

הסדרה מבוססת על סיפור ההצלחה של WeWork, כמו גם הקשיים הכלכליים שהחברה נכנסה אליהם בתחילת 2019, שהובילו לפרישתו של נוימן מהתפקיד. נוימן, אגב, נשוי לבת דודתה של גווינת' פלטרו, אז הנה כבר רעיון אחד לליהוק, והוא גם אחיה של הדוגמנית עדי נוימן, שלא נתנגד לראות מגלמת את עצמה. באוקטובר האחרון, אמו של נוימן סיפרה לגלובס שנוימן חזר בתשובה, אבל עדיין לא ברור אם הסדרה תכלול את הפרק הזה בחייו.

אגב, אלה לא הפרויקטים היחידים על נוימן שעובדים עליהם כרגע בהוליווד. נראה שהסיפור שלו מרתק את התעשייה במיוחד, ומלבד הסדרה והסרט הדוקומנטרי שמתכננים בצ'רנין, צפוי לצאת סרט דוקומנטרי נוסף על סיפורו של נוימן ו-WeWork, וגם סרט עלילתי, שנכתב על ידי תסריטאי הסרט החדש "פצצה" (בכיכובן של ניקול קידמן, מרגו רובי ושרליז ת'רון).